כבר לא מסתירים את הזוגיות? דניאל גרינברג והחבר צמודים במיוחד

השמועה אומרת...

אחרי לא מעט שמועות על מערכת זוגית חדשה שנרקמת בין הדוגמנית וכוכבת “האח הגדול”, דניאל גרינברג, לבין איש העסקים תום שקד. נראה שביום העצמאות האחרון השניים החליטו לשים סוף לספקולציות, ולא צריך להכביר במילים.

שתפו

זה לא סוד שמערכת היחסים הקודמת של דניאל גרינברג לצד הזמר אייל גולן הסתיימה או לפחות הייתה על גבול הסופית בטרם עלו הפרסומים על פרידתם ברשת, שלא לדבר על הזמן שעבר מאז ועד לתאריך בו התגרשו רשמית.

 

מה שגרם ללא מעט מעריצים ועוקבים להבין שכנראה זאת לא הייתה תקופה קצרה במיוחד עד למצב שליבה של דניאל גרינברג התפנה לאהבה\זוגיות חדשה. ועל פי התיעודים ממסיבת יום העצמאות הפרטית במתחם הבורסה ברמת גן בה בילו השניים, נראה שהם כבר לא מנסים להסתיר שמשהו מתגבש.

על פי תמונות שהתפרסמו ברשתות החברתיות מסטוריז של העוברים ושבים, שהגיעו מאותה מסיבה פרטית. השניים היו לגמרי צמודים, ונראים מאוהבים מעל הראש. והאם הייתה שם גם נשיקה צמודה במיוחד? תחליטו בעצמכם:

אם העובדה שהשניים לא עזבו אחד את השנייה כמעט לכל אורך המסיבה. היום דניאל החליטה לשתף סטורי נוסף לצד לא אחרת מאשר לירון שקד, אשתו של אדי שקד – האח של תום שקד! לצד הכיתוב “גם אני מאוהבת”. מה שאולי מחדד את השמועות לקשר הזוגי שנרקם.

ובינתיים, לרשת הספיקו לעלות תגובות לאור התמונות החדשות והצמודות של הזוג החדש ולצד הפרגונים היו גם לא מעט ביקורות כצפוי.

 

אחת הכותבות הגיבה בנושא:“אני לא מבינה איך עוברים הלאה כל כך מהר. תני שנה לעקל לילדים להתרגל מה למהר לזרועות גבר אחר. יש לה כבר ילדים שתהנה קצת מהלבד.”

 

בתגובה לכך הגיבה לה גולשת אחרת:“הזוגיות עם אייל גולן נגמרה הרבה לפני הגירושים. לכל אלה ששואלים למה למהר. בהצלחה” מנגד היו כאלה שהחליטו דווקא לפרגן לאקס אייל גולן:“איל תמיד יהיה מאושר איל תמיד יהיה מוקף בקהל אוהב מכל גווני הקשת מעריצים ומעריצים מכל העדות ומכל הדתות”

81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טליה. מניויורק
1 שנים

מה הקשר לילדים
הם עדיין קטנים
ולא מבינים דבר
דניאל תילכי רק עם האמת שלך ו ה 💖 שלך
מצאת אהבה יותר בריאה ,,תחטפי אותה בשתי ידיים
בהצלחה רבה רבה ,,, אמא מאושרת ילדים מאושרים

לא הבנתי מה הילדים צריכים לעקל
או מה זה צריך לעניין את אייל ,,, בהצלחה לכולם

ג'ולי
1 שנים

ישראלים אוהבים לדחוף את האף שלהם בעניינים שלא שלהם. למי אכפת יצאה עם ההוא,גרושה,ילדים. כוסעמו החיים קצרים, תהנו ותטרפו אותם תלמדו להנות מהחיים והכי חשוב תלמדו לאהוב.

אור
1 שנים

אין מה לשפוט אותה, גרושה זו גרושה . וגם שזה הסתיים רגשית כבר לפני.
אולי תשימו דד ליין כל אחד בבקשה שירשום כאן מתי הוא חושב? נעשה הגרלה ונודיע לה חחח
על זה שהיתה לה פליטת פה כיאה לבת דגים שמשכו אותה בלשון והיא בזמן רגיש
אמרנו, לא היה במקום בזמן. אך זכותה לאהבה, ונראה שזו אהבה וגם מצדו רואים, בהצלחה