"המליצו לי להתאשפז": המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!

“המליצו לי להתאשפז”: המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!

השמועה אומרת...

אחרי ההסתבכות של כוכבת “האח הגדול”, דיאן שוורץ במבוך הקניון בדובאי. מגיעה עכשיו מכה בריאותית נוספת וחמורה במיוחד אותה החליטה לחשוף לעוקביה. האם מדובר בסכנת חיים של ממש?

שתפו

יוצאת “האח הגדול” והדוגמנית דיאן שוורץ החליטה שוב לשתף את עוקביה ברגעים לא נעימים במיוחד שהתרחשו בחייה בתקופה האחרונה. אחרי ההסתבכות בקניון המפלצתי והעיכובים בטיסה בדובאי מגיעה עכשיו חשיפה מרעישה במיוחד והאם יש לה קשר לאקס הטרי, נתנאל רודינצקי?

 

דיאן שוורץ שלאחרונה הקשר שלה ושל ונתנאל רודינצקי הסתיים בדרמה גדולה וככל שעובר הזמן העניין נראה כבר רציני וסגור במיוחד, החליטה לחשוף כי בתקופה האחרונה גילתה שהיא אלרגית ל”חיה” ברמה שהיא מסכנת את חייה.

"המליצו לי להתאשפז": המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!
האם המחדל קשור לנתנאל או יותר נכון ל”חיה” שלו?

כזכור, כשהיא ונתנאל גרו יחד בדירה המשותפת בפתח תקוה גם החתול שלו וינס היה דייר מן המניין. האם זוהי החיה המדוברת שגרמה לצרות? דיאן שיתפה את הדברים הבאים:“חזרו לי הסימנים של האלרגיה על הפנים. אשתף אתכם במשהו שבאמת קשה לי לשתף אותו בתקופה האחרונה גיליתי שאני אלרגית לחיה ברמה שהיא מסכנת חיים.”

 

“הגוף שלי צבר כמות אלרגנים מסוכנת. לא הצלחתי לישון בלילה כי פשוט הייתי נחנקת מתוך שינה. התחילו להופיע לי סימנים על הפנים. לא משנה כמה כדורים לקחתי(ולקחתי הרבה). אחרי כמה שבועות שזה ממש החמיר. זה הגיע לרמה שהמליצו לי להתאשפז”.

"המליצו לי להתאשפז": המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!
דיאן משתפת את תוצאת הריאקציה האלרגית

“הלכתי לאלרולוג(רופא לאלרגיות) שאמר לי שאני חייבת בדחיפות לצאת מהאזור עם החיה ושאסור לי להיות בקרבתה או לגעת בה. זה שבר לי את הלב.” ציינה. והוסיפה:“שאלתי מה אני יכולה לעשות כדי לטשטש את התופעות. המליצו לי לקחת זריקת סטרואידים במינון גבוה כדי לנסות להתמודד עם זה.”

 

“לקחתי את הזריקה, כי בתור מישהי שכ’כ אוהבת חיות, לא יכולתי לחשוב על המחשבה להיות רחוק ממנה. מסתבר שהזריקה לא עזרה והסימנים על הפנים חזרו. באותם ימים היו לי צילומים והלכתי לקחת זריקה נוספת. הרופא המליץ לא לקחת כי טען שהמינון גבוה מדיי ויכול להזיק לי משמעותית”.

"המליצו לי להתאשפז": המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!
נתנאל רודינצקי ווינס החתול

“החלטתי לקחת בכל מקרה. המקצועיות מחייבת מבחינתי. ועכשיו. אחרי שחזרתי מסופ’ש של צילום קמפיין – הבנתי שהסטרואידים כבר לא מגיבים, והגוף מפוצץ באלגנים. אני לא מתכוונת לקחת עוד זריקה כזו כי סבלתי תקופה ארוכה מההשפעות הבריאותיות שלה, השפעות גופניות ונפששות קשות.”

 

וסיימה בדברים:“הלכתי להתייעץ עם רופא נוסף שנתן לי טיפול, מאמינה שבימים הקרובים אצליח להתגבר על זה סוף סוף. אל תשחקו עם הריאות הבריאות מעל הכל.”

"המליצו לי להתאשפז": המכה מסכנת החיים שנפלה על דיאן שוורץ!
דיאן שוורץ מציגה את עור הפנים לפני שידור “הדו’ח היומי”

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
3 חודשים

מכירה מישהי שאלרגית לחתולים וכמעט נפטרה והוצאתי את החתולים מהבית למרות הכאב לב תזהרי דיאן החיים קודמים לכל

יוסי
3 חודשים

מאחל לך בריאות ורק טוב אפילו שלא אהבתי אותך בבית האח

ןרד
3 חודשים

קשה ולא פשוט מה שעוברת דייאן . כדאי שתלכי לאיזה רב שיברך אותך ותעשי פידיון נפש ותרומה . כי עברת טלטלה מאנשים וכ”ו