חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אווץ': דניאל גרינברג במסר חד משמעי על הקשר שלה עם אייל גולן!

אווץ’: דניאל גרינברג במסר חד משמעי על הקשר שלה עם אייל גולן!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואשתו לשעבר של הזמר אייל גולן, דניאל גרינברג החליטה שוב להתייחס ללא מעט שאלות שגם נגעו לה אישית בסשן שאלות ותשובות עם עוקביה. והפעם היא שמה סוף לשביבי התקווה על קאמבק עם בעלה לשעבר?

שתפו

דניאל גרינברג ידועה בתור אחת שנוהגת להעלות לסדר היום שלה ברשת האינסטגרם לא מעט נושאים בוערים, אך גם להתייחס לשאלות נוקבות במיוחד של העוקבים והעוקבות ואף לייעץ להם בנושאים בין-אישיים.

 

בסשן הנוכחי עלו לא מעט שאלות הקשורות למערכות יחסים, פרידות, גירושים ואפילו בגידה במהלך ההריון. דניאל החליטה להשיב ללא מעט מהשאלות המסקרנות שגם נוגעות לה באופן אישי ונראה שאחת השאלות הייתה קשורה באופן ישיר לקשר שלה עם בעלה לשעבר.

דניאל נשאלה באילו מקרים כדאי או עדיף לחזור לגרוש וזו השיבה:“שאלה קשה… ולא לתפוס אות במילה. לדעתי בשום מקרה לא כדאי ולא עדיף.” והוסיפה:“ואם הגעת לשלב הגירושים שזאת נקודה משמעותית כנראה יש סיבה.”

 

וסיימה במשפט שבהחלט קשור לאקס:“משהו שהוכיח את עצמו ככישלון בעבר אני בספק שיוכיח את עצמו כהצלחה בעתיד. אבל יש מקרים, תלוי מה סיבת הגירושים. עניין של בחירה, ניסוי וטעייה”.

אווץ': דניאל גרינברג במסר חד משמעי על הקשר שלה עם אייל גולן!

אך הייתה שאלה נוספת שהצליחה לשים זרקור דיי גדול  על הקשר האפשרי של דניאל ואייל במידה ולא היו להם ילדים משותפים. דניאל נשאלה:“את חושבת שאם לא היה לך ילדים מאייל אז היית בקשר טוב איתו כמו עכשיו?”

 

דניאל השיבה:“ילדים זה החלק הקשה בגירושים. אני לא חושבת שאם לא היו לנו ילדים הייתה סיבה לאיטרקציה חוץ מרצון שיהיה טוב לכל אחד. גירושים בלי ילדים זה כמו פרידה, שכל אחד הולך לדרכו וביי.” וסגרה את הנושא בדרמטיות.

אווץ': דניאל גרינברג במסר חד משמעי על הקשר שלה עם אייל גולן!
לא הייתה סיבה לאינטרקציה לולא הילדים. דניאל גרינבג בהודעה חד משמעית בסטורי

בקשה נוספת שעלתה והצליחה לעורר לא מעט סקרנות הייתה כאשר אחת העוקבות כתבה לדניאל:“בהריון חודש שמיני, בן זוג שבוגד, עצה”. דניאל השיבה באותיות גדולות במיוחד:“תלדי בשקט תתחזקי ותפרסי כנפיים או תעצמי עיניים.” והאמוג’י אומר הכל?

אווץ': דניאל גרינברג במסר חד משמעי על הקשר שלה עם אייל גולן!
דניאל גרינברג מייעצת במקרה של בגידה בהריון. מתוך הסטורי באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
משה
משה
1 שנים

דניאל .תבקשי מאייל תוספת למזונות במקום כל נחירטוט שלך זה מגעיל ודוחה כמוך בושה אישה דוחה.

רותי
רותי
1 שנים

לא נמאס לכם. כל פעם מחדש לחזור על השטויות האלה. מה קורה היא כבר גרושה מה היא רוצה. ממנו. חחחחח אולי רוצה אותו בחזרה?. ממש תינוקת מגודלת.

יניב
יניב
1 שנים

פתחה רגליים עשתה מליונים וממשיכה הלאה.
את האופי שלה ראינו באח הגדול יותר צבועה מצבועה…
אסטרטגית זממה על הכסף של אייל והתפרסמה על חשבונו.
יפה ורעה
הייתי שם לה חומר בפה ומדביק את הפה שלה לעולם הייתי מכניס לה והיא לא היתה עומדת על הרגליים יותר