חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם: אופירה אסייג במסר חריף במיוחד שקשור לדניאל גרינברג!

הלם: אופירה אסייג במסר חריף במיוחד שקשור לדניאל גרינברג!

השמועה אומרת...

אחרי שעלו לא מעט שאלות בשבוע האחרון בנוגע לקשר המתחדש של כוכב הזמר אייל גולן והמגישה, אופירה אסייג. עכשיו היא החליטה להגיב בנוגע להברזה של גולן לאירוע המשותף אך גם ירתה פצצה בנוגע לאשתו לשעבר, דניאל גרינברג.

שתפו

המדורים החלו לדון שוב בטיבו של הקשר המתחדש של אייל גולן ואופירה אסייג שבתקופה האחרונה נראה חיובי במיוחד והשניים אף נצפו שוב במספר אירועים משותפים. קשר שהחל לחזור למצב החיוני שהיה בעבר מאז הגירושים שלו מאשתו לשעבר, דניאל גרינברג.

 

אך אז התברר כי אייל גולן הבריז לאירוע חשוב במיוחד בו השתתפה אופירה. השקת העונה העשירית של הריאלטי “גולסטאר” מרוקו. חסרונו של המאמן העונה המדובר היה בולט במיוחד מכיוון ששאר הנבחרת הגיעה לצילומים, דבר שהביא לשאלה – האם הוא הבריז לה באופן מכוון למרות הקשר המתחדש?

הלם: אופירה אסייג במסר חריף במיוחד שקשור לדניאל גרינברג!
צילום: ארן חן

אופירה אסייג החליטה לסגור חשבונות באותו נושא אך לא רק זה, היא גם החליטה לחשוף פרט מאוד חריף בהקשר ליחסים שלה עם דניאל גרינברג שישאיר אתכם בשוק. בקשר להברזה של גולן ממה שהיה אמור להיות מפגש פסגה תקשורתי היא סיפרה בראיון ל”ערב טוב עם גיא פינס” את הדברים הבאים.

 

כשנשאלה על ההברזה של אייל גולן מהאירוע השיבה:“גרוע מאוד, כרטיס אדום במיידי”. אך מנגד צננה את התשובה המאוד חד משעמעית שלה כשנשאלה אם לדעתה הייתה לו סיבה לכך:“לא מה פתאום כאילו לא משהו רציני”.

הלם: אופירה אסייג במסר חריף במיוחד שקשור לדניאל גרינברג!
דניאל גרינברג חסומה אצל אופירה אסייג.

אך אז הגיעה התגובה שלה ולא בעניין של אייל גולן אלא דניאל גרינברג, שהמראיינת בל אגם שאלה אותה לגבי גרינברג. אופירה הגיבה בנונשלנט:“לא… חסומה”. וללא ספק שמה סוף לשמועות לגבי היחסים העכורים ביניהם כפי שפורסמו בתקשורת.

Subscribe
Notify of
guest
59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מילי
מילי
1 שנים

מי זאת אופירה אישה שרוטה במוח וולגרית שחיה עם בעל שאיננה אוהבת ודלוקה על אייל ברקוביץ בובה של השמאל ושל איייל גולן הפוגע בנשים של גידאמק שעשק יהודים בקיצור איפוא שהכסף שם אופירה נמצאת אישה ללא ערכים פה גדול תרתי משמע וחיילת של השמאל תמכור את נשמתה בשביל כסף אישה בזויה

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי מילי
אבי
אבי
1 שנים

אופירע שטן אשה רעה נצלנית ברמות נידחפת בכל דבר קנאית והורסת משפחות בוגדת תיתביישי לך את נשואה מי את חושבת את עצמך מכוערת ברמות פח מתי לא ניראה אותך יותר בכל גבר עושה בלגן ונחס עופי כבר שטן

יוסף
יוסף
1 שנים

מי זאת אופירה אישה שכונה נשתן עלה לראש בושה לערוץ שאלה הכתבים שלו
אופירה וברקוביץ רמה אפס בושה וחרפה לתוכנחת הזו