חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הווידוי קורע הלב של ג'וזי זירה והגמילה מהסמים:"לא הפסקתי לבכות"

הווידוי קורע הלב של ג’וזי זירה והגמילה מהסמים:”לא הפסקתי לבכות”

באדיבות מגזין לאשה. צילום: איתן טל

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי האהוב החליט לחשוף באומץ רב את ההתמכרות שלו לסם הקוקאין ואת השימוש בסמים נוספים, את הטרגדיה הנוראית שגרמה לו ליפול לסם לפני כשש שנים ואת הגמילה האינטנסיבית ומעוררת ההשראה.

שתפו

ג’וזי זירה החליט לפתוח נושא כאוב במיוחד וחשף בראיון במגזין “לגבר” מתוך מגזין “לאשה” את השימוש שלו בסמים שהחל לפני כשש שנים והלך וגבר בשנה האחרון עד שהגיעה הגמילה האינטנסיבית אותה עבר כמעט לגמרי לבדו לאחר שהסתגר בביתו.

 

במהלך הראיון החושפני שזיכה אותו בשער למגזין “לגבר”, סיפר ג’וזי על אותו רגע ששינה את חייו והוביל להתדרדרות. הכל התחיל לפני כשש שנים לאחר מות אביו בעקבות מחלת הסרטן. מצבו הנפשי הירוד בעקבות המקרה המצער שהוביל את האחים לשלוח אותו לפסיכולוג והתרופות הפסיכיאטריות שהוחלפו לאחר מכן בקוקאין.

הווידוי קורע הלב של ג'וזי זירה והגמילה מהסמים:"לא הפסקתי לבכות"

“יום אחד מישהו במועדון הציע לי קוקאין. הוא הציג את זה כתרופה, משהו שיעשה אותי יותר חד. החלפתי את הפרוזק בקוקאין. ידעתי טוב מאוד מה הסמים עשו לאמא שלי, אבל בשלב הזה לא היה לי אכפת. סבלתי מהרס עצמי. רציתי לברוח, להזיק לעצמי. בתת־מודע כנראה גם רציתי תשומת לב. במקביל התחלתי להשתמש גם בסמים אחרים כמו אסיד ואקסטזי, אבל אותם לקחתי בעיקר כשהייתי מבלה במועדונים ובפסטיבלים. לא באותה תדירות שלקחתי קוקאין”

 

ג’וזי אף חשף כי בשנה האחרונה תדירות השימוש בסם הקוקאין עלתה:“לקחתי קוקאין בעיקר כשהייתי מופיע. השתמשתי בזה כמו תרופה שעזרה להשאיר אותי ער. יכולתי בעזרתו לתפור ארבע הופעות בערב”.

הווידוי קורע הלב של ג'וזי זירה והגמילה מהסמים:"לא הפסקתי לבכות"
באדיבות מגזין לאשה. צילום: איתן טל

עוד חשף ג’וזי בראיון:“הבנתי בסוף שאדם שמשתמש בסמים נמצא בלופ ושגם אני מספר סיפורים לעצמי. הייתי אומר, ‘מה שאני עושה לא מזיק’, ‘בגלל שאני לא משתמש כל יום אז זה בסדר’. עד שלאט־לאט הבנתי שאני כבר כן משתמש בזה כמעט כל יום”.

 

וסיפר על הגמילה העצמאית שלו, ורגעי השבר שהובילה לאינפור דמעות:“הצלחתי לגמול את עצמי לבד. אחרי הוויכוח עם המנהל שלי (יאיר “פקה” שוורץ, י”מ) הוא עשה לי שיחה והסביר לי שזה לא טוב לי, שאני חייב להפסיק עם זה. הסכמתי איתו. הוא אמר לי: ‘אתה עכשיו שבוע לא יוצא מהבית. לא מופיע, לא הולך לבלות’.”

הווידוי קורע הלב של ג'וזי זירה והגמילה מהסמים:"לא הפסקתי לבכות"

“הקשבתי לו, והצלחתי להיגמל בעזרת המון כוח רצון. יצאתי מהבית רק להוריד את הכלבה, בשביל לאכול הזמנתי וולט. פקה היה היחיד שידע על זה ועזר לי. הוא התקשר לברר איך אני, ביקר אותי. היה יום שהוא בא ולא הפסקתי לבכות לו, בכי שאני לא מבין למה אני בוכה. אבל פקה חיבק אותי וחיזק אותי. הוא מבוגר ממני רק בשנתיים אבל הוא כמו דמות אבהית בשבילי. נגמלתי בזכותו”.

 

את הכתבה המלאה והראיון החושפני ללא הצנזורה של זירה, כולל הסיפור על התקופה לאחר הגמילה והמעבר מקוקאין לריטלין יהיה ניתן לקרוא מחר במגזין “לגבר” מתוך מגזין” לאישה”.

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדי
עדי
1 שנים

חבל עליך ג’וזי,אתה כל כך אהוב,בבקשה לא ליפול לסמים.יש לך את הדוגמה של אמא שלך ,לאן זה הוביל אותה.מקווה מאוד בשבילך שתשמור על עצמך ולא תיפול שוב.אתה מקסים עם לב זהב

תמר ס@
תמר ס@
1 שנים

חבל בפרט שסיפר שבתור ילד כמה סבל מזה והוא האחרון שצריך להכנס לשיט הזה

אוריה
אוריה
1 שנים

אוהבת אותו כל כך!