חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נאור ציון נגד כוכב הטיקטוק שיצא נגדו:"אומלל ששרף פעם תפילין ומסתתר בחו'ל"

נאור ציון נגד כוכב הטיקטוק שיצא נגדו:”אומלל ששרף פעם תפילין ומסתתר בחו’ל”

השמועה אומרת...

תקרית העימות האלים בין הסטנדפיסט והשחקן נאור ציון והצעיר בבית הקפה בחודש הקודם קיבלה לא מעט טוויסטים בתקשורת. ואם חשבתם שהסאגה קרובה לסיומה אז תחשבו שוב, כי בטיקטוק מתרחש כסאח של ממש בין ציון לכוכב הטיקטוק דניאל עמרם שהעלה לא מעט טענות קשות ונוספות באותו הנושא.

שתפו

פרשת העימות האלים בין הקומיקאי נאור ציון לבין אחד מאורחי בית הקפה בתל אביב שניגש אליו במהלך בילוי שגרתי מקבלת תפנית נוספת, כחודש לאחר שהתפרסמה לראשונה בתקשורת.

 

כזכור, נאור תועד תחילה ע”י עוברים ושבים כשהוא מקלל וצורח על אותו צעיר תוך כדי איומים מפורשים אך לאחר מכן הוא פרסם בעצמו תיעוד ממצלמות האבטחה מאותו בית הקפה שמראים לטענתו וכפי שהסביר בטיקטוק שאותו צעיר היה זה שבא להטריד אותו אותו, לקלל אותו ולהתסיס אותו וזאת לאחר שהטריד עובר אורח מבוגר נוסף.

נאור ציון נגד כוכב הטיקטוק שיצא נגדו:"אומלל ששרף פעם תפילין ומסתתר בחו'ל"

דניאל עמרם שהמשיך לעסוק בתחקיר הנושא החליט להדוף את טענותיו של נאור, לרבות אלה שהביא ממצלמות האבטחה וטען תוך כדי שיתוף מספר תיעודים שאותו אדם מבוגר והבחור שתקף אותו הם בכלל חברים שמכירים קרוב לשנתיים והצעיר שעבר שם כלל לא הטריד אותו כפי שטען נאור.

הבחור המבוגר מהסרטון והצעיר בנשיקה חברית כפי שהציג דניאל עמרם בטיקטוק
הבחור המבוגר מהסרטון והצעיר מהמקרה המדובר בנשיקה חברית כפי שהציג דניאל עמרם בטיקטוק

ציון החליט להשיב לפרסומים של עמרם בחשבון הטיקטוק שלו ויצא עליו בסרטוני תגובה משלו. באחד הסרטונים הוא כתב:“כל האמת על דניאל עמרם” והעלה סרטון ובו שחקן הכדורגל, ליאו מסי מגיב בראיון לתקשורת תוך כדי הוספת כתוביות רלוונטיות המתייחסות כתגובה לדניאל עמרם.

 

בין הדברים שנכתבו כתגובה לעמרם ע”י נאור ציון בסרטון הסאטירי:“סע סע כבר י’טמבל”.“שקרן ממציא ידיעות בשביל הרייטינג שלו ואחרי זה מתלונן בטיקטוק על סרטונים שהעלו נגדו עם עובדות אחרות לגמרי כדי שיורידו אותם ואז הוא ירוויח כאילו עוד כמה עוקבים”


נאור ציון נגד כוכב הטיקטוק שיצא נגדו:"אומלל ששרף פעם תפילין ומסתתר בחו'ל"
דניאל עמרם. צילום מסך מתוך אינסטגרם

והוסיף:“מדובר באומלל ששרף פעם תפילין מסתתר בחו’ל כי הוא פחדן כזה שכל הזמן דופק לקים לחוט… החוט לטענתו גורם לו להשמיע ת’שקרים שלו טוב יותר ולמרות שהוא מצליח להסית כמה רפי שכל… פיפ’א בודקת ת’אפשרות להחרים לו ת’חוט ולחשוף את כל האמת עליו ומה עומד באמת מאחורי הדתל’ש המסכן הזה…” צפו בסרטון המלא:

 

@naorzion9 #נאורציון #דניאלעמרם #קומיטוק #פוריוישראל #החבריםשלנאור #foryou #חדשות12 ♬ צליל מקורי – Naor zion

הסרטון של דניאל עמרם בטיקטוק שגרר את התגובה של נאור:

@danielamram22 Replying to @talyakr אז נאור ציון הגיב לסרטון אבל לא ענה על שום דבר מהטענות שהופנו נגדו @naorzion9 #פוריו #נאורציון #דניאלעמרם #דניאלעמרםללאצנזורה ♬ Breaking news, topics. Moderate tension. – 3KTrack

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.י
א.י
1 שנים

אחלה נאור הילד הזה סמרטוט ריצפה

בנות לא תמימות
בנות לא תמימות
1 שנים

באמת שאלת תפילין?????

תמי
תמי
1 שנים

דניאל עמרם תותח !!!