לא תאמינו לאן זה הגיע: דיאן חסמה את נתנאל אחרי הפרידה ועכשיו היא חושפת הכל!

לא תאמינו לאן זה הגיע: דיאן חסמה את נתנאל אחרי הפרידה ועכשיו היא חושפת הכל!

צילום נתנאל: תמי מונטג. צילום דיאן: צילום מסך מתוך ערב טוב.

השמועה אומרת...

פרטים חדשים נחשפים לאחר הפרידה המתוקשרת ביותר שקרתה בשבועות האחרונים בין כוכבי “האח הגדול”, דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי. בזמן שהוא טוען כי השניים לא ב”ברוגז” דיאן חשפה באופן סותר שדווקא הספיקה לחסום אותו בחלק מהרשתות.

שתפו

הזוג שהכיר והתאהב על מסך הריאלטי אך לא צלח את מבחן הזמן והמציאות לא שיתף עד כה יותר מדי פרטים לגבי הפרידה שלהם. דיאן התייחסה בעיקר לכך שניצלו את הקשר איתה לטובת קידום הקריירה ואילו נתנאל הדף את הטענות והתמקד לכאורה בעצמו.

 

אך נראה שב-24 השעות האחרונות הסטטוס הזה מעט השתנה. במהלך ראיון של נתנאל לאמצעי התקשורת השונים חשף כי השניים ניסו לשכפל את ההצלחה שלהם בתוך בית “האח הגדול” לחיים שבחוץ אבל “זה פחות עבר ופחות הצליח”.

עוד סיפר נתנאל כי הוא “לא מכיר הרבה פרידות שנגמרות בטוב” אך מנגד טען שהכל נגמר בסדר גמור ושאינו חושב שהוא ודיאן ב“ברוגז”. מנגד חשף כי הם אינם בקשר לאחר הפרידה אבל אין ביניהם מלחמות וצריך לשמור על פרופורציות.

 

אך בראיון של דיאן לערב טוב עם גיא פינס היא דווקא חשפה פרטים שאולי סותרים את חלק מהדברים שאמר האקס. דיאן טענה בין היתר:“הרגשתי שעושים תרגיל יח’צ על הגב שלי בעיצומו של אבל על הפרידה הזאת. זה קצת צבט. הרגשתי שעושים ממני צחוקים, הרגשתי שמזלזלים באינטליגנציה שלי.”

דיאן נשאלה אם היא הרגישה שמנצלים אותה והגיבה:“אממ… אני לא רוצה לתת לזה במה, אני רוצה שזה יגמר. אני רוצה שזה יגמר ואני רוצה שכמו שאני המשכתי הלאה שהוא ימשיך הלאה. וכמו שאני מתעסקת בעצמי שהוא יתעסק בעצמו.”

 

דיאן נשאלה אם חסמה את נתנאל והגיבה:“אהה… יש מקומות ויש מקומות שלא. יונת דואר הוא יכול לשלוח וגם אימייל ופה זה נגמר!”. לגבי מחזרים חדשים בדלתה השיבה דיאן:“כבר שכחתי כמה גברים יכולים להיות יצירתיים איזה משפטי פתיחה, האמת שאני לא עונה.. אבל כיף לקרוא”.

דיאן סיפרה מה היא מחפשת בבן זוג:“אין דברים ספציפיים שאני מחפשת בבן זוג. אני כן רוצה שהוא יהיה מלא באמביציה וכשרון ואדם מוצלח”. נשאלה אם זה קשור לכמה הוא מרוויח והגיבה:“בכלל לא, מישהו יכול לעבוד בחנות ולהיות מוצלח במה שהוא עושה.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dianetanel (@dianetanel)

24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נוי
3 חודשים

השתמשה בו וזרקה אותו לאלף עזאזאל.
כולם אמרו לו שהיא איתו כדי לנקות עצמה והטמבל ממשיך להלל אותה ואת מערכת היחסים ההזויה והאלימה שהיתה להם.

לנה
3 חודשים

זה נורא שהיא בעצמה שלא מאמינה ב להוציא החוצה כביסה מלוכלכת עשתה את זה כמו גדולה, לפחות הוא שמר על הכבוד שלה בריאיונות

דודי
3 חודשים

את לא מעניינת תביני