"אני צריכה את עזרתכן, אני כבר מותשת": דניאל גרינברג בקריאה לעזרה ברשת

“אני צריכה את עזרתכן, אני כבר מותשת”: דניאל גרינברג בקריאה לעזרה ברשת

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת דניאל גרינברג שנוהגת לתת לא מעט עצות לעוקבים והעוקבות שלה ולסייע להם בדרך קבע. אם זה במסגרת פינת שאלות ותשובות או באופן ישיר, החליטה הפעם להודיע שהיא זקוקה לעזרה בעניין מאוד רגיש.

שתפו

רק בשבוע האחרון שמה של דניאל גרינברג עלה בכותרות לא מעט בעקבות הקרבה הגוברת לאקס, אייל גולן. השניים שנתפסו שוב מבלים בקרבת הילדים מיאל ורון העלו לא מעט שאלות בנוגע לטיב היחסים שהתבררו שוב כיחסי הורות בלבד ולא צעדים רומנטיים כלשהם.

 

ואם זה לא מספיק, רק אמש בחגיגה שבה השתתפה גרינברג שכללה מסיבה עם חברות טובות עד השעות הקטנות של הלילה, הופעת אמן חושים ומוסיקה שקצת הייתה רועשת מדי לשכנים. הוזמן שוטר שדרש מהחוגגים לעצור את הרעש וגרינברג אף הגיבה לדברים ברשתות החברתיות בסרטון לצד כיתוב:“אוי לי! אנחנו אזרחיות שומרות חוק”.

"אני צריכה את עזרתכן, אני כבר מותשת": דניאל גרינברג בקריאה לעזרה ברשת

אך היום החליטה גרינברג לחשוף סוגיה הקשורה לחייה האישיים. ומה יותר אישי מחשיפה הקשורה להרגלי הבוקר שלה לצד ילדיה שמתישים אותה ברוטינת הבוקר? גרינברג החליטה להתייעץ בעניין עם עוקבותיה:“תקשיבו, כל האמהות בקהל שיש להם ילדים בגיל השנתיים. יש לי שאלה.”

 

“גם אצלכן זה עשר שעות עד שהם משחררים את ההתארגנות של הבוקר? כי אצלי זה פשוט ‘לא רוצה את המכנס הזה, רוצה את המכנס הזה’, ‘לא רוצה להחליף את הטיטול, רוצה זה’, ‘לא רוצה קוקו עם צמה, רוצה קוקו עם צמה'”

"אני צריכה את עזרתכן, אני כבר מותשת": דניאל גרינברג בקריאה לעזרה ברשת
דניאל גרינברג ומיאל. מתוך האינסטגרם

בהמשך הוסיפה:“רוצה הכל לבד לבד לבד, לגזור ציפורניים רוצה לבד, לעלות לאוטו לבד, לשים חגורה לבד. אוי השעה שמונה וחצי מהשעה שש במלחמות. אני צריכה את עזרתכן… אני כבר מותשת!”

 

נכון לרגע כתיבת הכתבה, דניאל טרם שיתפה את העצות והתגובות של העוקבות שלה בנושא. אבל כן שיתפה בסטורי תמונה מתוקה במיוחד של ילדיה מיאל ורון עם נרות חנוכה דקורטיביים על ראשם והוסיפה:“זהו אין אותי אמא התעלפה ביי”.

"אני צריכה את עזרתכן, אני כבר מותשת": דניאל גרינברג בקריאה לעזרה ברשת
מיאל ורון חוגגים חנוכה. צילום מסך מתוך אינסטגרם

104 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יונת
3 חודשים

תקומי מוקדם ותודי לבורא עולם כל יום שיש לך ילדים בריאים ועצמאים , וקבלי באהבה את כל הפטפוטים שלהם ותעני להם בחיוך .

לאה
3 חודשים

לתת להם את בחירת הלבוש בערב לשים ליד המיטה ובבוקר להגיד איזה יופי שבחרת נכון לעשות מיזה שימחה נסי

מלכי אליצור
3 חודשים

אני הייתי מקלחת ומלבישה את הילדים מהלילה זה היה מקל מאוד על ההתארגנות בבוקר.פתאום יש המוםן זמן בבוקר וכולם רגועים וסבלניים ויש זמן לשבת לשחק עם הילדים..שווה ניסוי..מניסיון