"מצפים ממני לנצח באירוויזיון עוד לפני ששמעו משהו, מלחיץ": נועה קירל פותחת הכל בראיון חושפני

“מצפים ממני לנצח באירוויזיון עוד לפני ששמעו משהו, מלחיץ”: נועה קירל פותחת הכל בראיון חושפני

צילום: אלה בר

השמועה אומרת...

נועה קירל שבעוד פחות מחצי שנה תייצג את מדינת ישראל על במת האירוויזיון בבריטניה החליטה לענות על כמה שאלות בוערות וגם התייחסה לניסיון לייצר יריבות מול הזמרת אנה זק.

שתפו

נועה קירל היא ללא ספק אחת הזמרות הכי גדולה במדינה כיום, רק לאחרונה זכתה קירל בעוד תואר נחשק כשנבחרה לאמנית הישראלית עם הכי הרבה השמעות ברשת הטיקטוק אך גם שמה עלה לאחרונה בתקרית הקשורה לסוכן שלה והזמרת אנה זק.

 

במהלך ראיון שיעלה מחר במגזין “7 ימים”, נועה קירל החליטה לענות על שאלות ה”פינג פונג”, התייחסה לאישו שקשור לאנה זק וגם חשפה פרטים חדשים על השיר שלה שייצג את מדינה ישראל באירוויזיון הקרוב.

נועה החליטה בין היתר להתייחס לביקורות שאמרו שלא תעמוד במופע בפארק הירקון ללא פלייבק והשיבה:“טענו שלא אצליח לרקוד ולשיר יחד, אבל כל תו היה בלייב וזה הוכיח לי שאני יכולה לעמוד בסיטואציות מוזיקליות מלחיצות כאלה.”

 

“אפרופו האירוויזיון. זה כיף ששנים יש תוויות שהולכות איתי והנה, בפארק ידעתי שיקרה משהו שבו אענה לכל המבקרים. במסיבת העיתונאים לני הפארק מישהו שאל אותי אם אני לא לחוצה מלשיר לייב וחשבתי שזו שאלה לא נעימה, כי היא מראש מטילה בי דופי. התכווצתי לרגע”.

 

“אבל מאז השאלה הזו לא נשאלה יותר. כדי להתאמן למופע שרתי על ההליכון ולקראת האירוויזיון נראה לי שאעשה את זה מלא. יש לי שלוש דקות והדופק יהיה בשמיים ואני הולכת לרקוד באירוויזיון, ברור, זה הקטע שלי”. והוסיפה לסיכום:“מצפים ממני לנצח באירוויזיון עוד לפני ששמעו משהו. אז כיף לראות שמאמינים בי וסומכים עליי, אבל מלחיץ.”

עוד נשאלה קירל:“מנסים לייתר יריבות עם אנה זק? רק השבוע נכתב שהסוכן שלך מחק אותה בסטורי מרשימת הזמרות הפופולריות בטיקטוק”. נועה השיבה:“זו לא הדרך שלנו ואנחנו רק מפרגנים ולא מוחקים אף אחד. מתרכזים בעצמנו. אם מסתכלים לצדדים יש משהו מאט ופוגע והגישה שלי היא לבוא באהבה ופרגון לכולם. אני מרגישה כלפיי חוסר פרגון בתעשייה ויודעת שברוב המקרים זה פשוט לא שלי.”

 

ונימקה ממי היא מרגישה את חוסר הפרגון הזה:“למשל מצד כל מי שמנסה ליצור לי יריבויות, כמו במקרה עם אנה זק. המטרה היא לייצר עניין שלא קיים ולא רלוונטי ולא אמיתי. יכול להיות שזה מגיע מהצד השני, אבל בטוח לא מהצד שלי.”

 

וסיכמה:“אני לגמרי בסדר עם אנה, עשינו פסטיגל יחד, פרויקט של סמסונג. אנה זק היא אחלה, באמת, ומוכשרת ויפה והלוואי שיהיו כמה שיותר נשים במוזיקה הישראלית. למה לא? זה רק מרים. יוצא לנו להיפגש באירועים והכל רגיל”.

 

עוד נשאלה קירל אם השיר באירוויזיון יהיה רק באנגלית והשיבה:“בעיקר, אבל הרוב באנגלית. חשוב לי שתהיה גם עברית, גם כי זה מיוחד לאוזן האירופית ויכול להיות יתרון”.

"מצפים ממני לנצח באירוויזיון עוד לפני ששמעו משהו, מלחיץ": נועה קירל פותחת הכל בראיון חושפני
נועה קירל ל-“7 ימים”. צילום: אלה בר

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיל(י)
גיל(י)
11 חודשים

לא חשוב איזה שיר תביאי לאירוויזיון הוא יצליח

אא
אא
11 חודשים

צניעותתתתתתתתתתתתתתתתתתת

שוהם קירל
שוהם קירל
9 חודשים

אוהבים אותך נועה יפה שלי