מה גם לאילנית לוי לצאת ככה על אלירז שדה:"הוא לא בסדר האיש הזה"

מה גם לאילנית לוי לצאת ככה על אלירז שדה:”הוא לא בסדר האיש הזה”

השמועה אומרת...

כוכב הריאלטי אלירז שדה ידוע בתור בחור מאוד אמוציונלי, והפעם במהלך ראיון לצד אשתו, משהו מאוד ספציפי גרם לו להישבר ולבכות. דבר שהוביל את אילנית להתפדח ולרצות לצאת מהאולפן?

שתפו

אלירז שדה וליאם גולן הגיעו לראיון משותף בתוכנית של אם המשפחה, אילנית לוי – “גלית ואילנית” שבמהלכו נשאלו מספר שאלות על החיבור שלהם בתוכנית הריאלטי “גולסטאר”, המפגש עם אייל גולן על סט הצילומים וגם שאלות על החיבור אלירז ליהדות שאחת מהן גרמה לו להזיל דמעות בלייב.

 

זה לא סוד שאלירז שדה התחזק בדת והתחבר ליהדות בשנים האחרונות, צופי התוכנית הריאלטי המשפחתית “משפחת שדה” נחשפו לא פעם לנושא וגם לרגישות האב בנושא שלא הסתיר זאת. אך הפעם הייתה אשתו של אלירז, אילנית שהציבה בפניו בראיון שאלה בהקשר ליהדות שגרמה לו להישבר בבכי.

מה גם לאילנית לוי לצאת ככה על אלירז שדה:"הוא לא בסדר האיש הזה"

גלית גוטמן הפנתה לאלירז את השאלה:“השאלה אם אנחנו יכולים כיהודים כל אחד במקום שהוא נמצא בו, כולנו יהודים. להבין שזה בסדר גם שאנחנו שונים וגם לקבל אחד את השני?” ואלירז השיבה לה תחילה:

 

”ברור מה זאת אומרת, אנחנו חייבים. זו היהדות. היהדות אם נכנסת באמת גם לספרים בסוף כל יהודי הוא קודש הקודשים, גם היהודי הרחוק ביותר הוא קודש קודשים. נגיד אני מה אני? הכניסו אותי לשיעור. זה שאני יכול ללמוד זכיתי אז עכשיו אני יגיד, ‘אה אתה רחוק'”

מה גם לאילנית לוי לצאת ככה על אלירז שדה:"הוא לא בסדר האיש הזה"
אלירז אילנית וליאם בתוכנית “גלית ואילנית”

ואז אילנית לוי הפילה את הפצצה בשאלה ששברה את אלירז:“אבל זה מעציב אותך מאמי? שאלו הכותרות שהיהדות מקבלת, שהתורה מקבלת, שהאנשים המייצגים מבחינת אנשים שפחות קרובים שזה בעצם מה שרואים בדבר הזה של היהדות, זה מעציב אותך?”

 

והוסיפה:“אנחנו מדברים על זה הרבה בבית שאני רואה איזה רב שאומר משהו שמטריף לי את הדעת וכמובן מתעצבנת וצועקת והוא אומר לי:’אבל זה כל כך לא מאמי זה כאילו הכי לא, מה שהוא אומר זה שטות’, אני יודעת שזה כואב לך ממש.”

מה גם לאילנית לוי לצאת ככה על אלירז שדה:"הוא לא בסדר האיש הזה"

אלירז התחיל לבכות ולא הצליח להוציא מילה מהפה. אילנית הגיבה:“אם אתה בוכה באמת, אם אתה מתחיל לבכות, אני קמה ויוצאת מהאולפן. הוא לא בסדר האיש הזה הוא יותר גרוע ממני.” אבל הסבירה את רגשותיו של אלירז שעדיין לא הצליח לדבר:“כי זה כואב לו באמת, אמיתי שזה כואב לו.”

Subscribe
Notify of
guest
20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זמירה סרור
זמירה סרור
11 חודשים

אילנית תשמרי על אלירז..הוא בן אדם שנוגע בשלמות…

סבתא
סבתא
11 חודשים

אלירז הרבה יותר רגיש מאילנית ..ובגלל זה הוא יותר רוחני ..זוג חמוד.

עמי
עמי
11 חודשים

אחלה אלירז נשמה גבוה מאוד