חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"למה הילדה צריכה לראות אותו עירום?": אדל ומאץ' עבד בתגובה לביקורות ברשת!

“למה הילדה צריכה לראות אותו עירום?”: אדל ומאץ’ עבד בתגובה לביקורות ברשת!

השמועה אומרת...

הזוג הנוצץ של הביצה, מאץ’ עבד ואדל בספלוב שוב נמצא בלב הסערה בעקבות תמונה חושפנית במקלחת של האב לצד בתו בת השלוש וחצי. התגובות לא איחרו להגיע מכל הצדדים המעורבים.

שתפו

מאץ’ עבד ואדל בספלוב התרגלו כבר לשלל התגובות והביקורות שרצות סביבם ברשת. לרבות גלי ההודעות שאדל מקבלת לגבי בעלה וטענות גולשות מסוימות שטוענות שהוא אינה נאמן כלפיה, אותן היא נוהגת לשתף ולא מצניעה את תגובתה לאותן גולשות.

 

אך הפעם על הפרק, תמונה שמאץ’ שיתף לרשת האינסטגרם בסטורי ובו הוא נראה מקלח את בתו שיה כאשר על פניו ולטענת הגולשים השניים נראים בעירום מלא כאשר אמוג’י גדול מסתיר את החלקים המוצנעים של האב והבת המתוקה.

במסגרת שאלות ותשובות של אדל בספלוב לעוקביה כדרך קבע היא השיבה גם לשאלות הגולשים בהקשר לתמונה המדוברת והסירה דאגה מלבם לאחר שנשאלה אם מאץ’ מתקלח יחד עם שיה כאשר השיבה:“כן למה לא? כמובן שמאצ עם תחתונים.

 

גולשת נוספת יצאה על אדל:“למה בעלך מתקלח עם הילדה ככה בלי כלום, היא ילדה גדולה. זה מוגזם, למה היא צריכה לראות אותו ערם?” אדל השיבה הפעם בצורה יותר חריפה לאותה גולשת:“למה את חושבת שהדעות שלך מעניינות אותי?”

גם מאץ’ עצמו החליט להתייחס לאותן ביקורות ברשת על תמונת המקלחת עם שיה וממש לא התנצל על המעשה המדובר אלא ההפך הגמור:“בכללי לא מעניין אותי מה שחושבים ואין כמו להתקלח איתה”.


 

גולשת נוספת הצליחה לבדוק את מדד העצבים של אדל כשכתבה לה:“נעים מאוד עוקבת חדשה, רק רציתי לומר שהייתי בפיש לא מזמן ומאצ’ התחיל איתי והציעה לי סכום יפה מאוד”. אדל השיבה בתגובה:“אמא אני בוכה חחחח”

"למה הילדה צריכה לראות אותו עירום?": אדל ומאץ' עבד בתגובה לביקורות ברשת!

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופיה
צופיה
1 שנים

למה לצלם כל פיפס למה ???!;!

שרה
שרה
1 שנים

הכי מגעיל פה זה התגובות שלך יא מגעילההההה

אאא
אאא
1 שנים

זוועההההההההה. אדל תשמרי עליה. בעתיד היא צריכה לדעת לכבד אתכם …. והמבין מבין