חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"מה יש לרווק לצאת עם גרושה?" לא תאמינו מה הייתה התשובה של דניאל גרינברג!

“מה יש לרווק לצאת עם גרושה?” לא תאמינו מה הייתה התשובה של דניאל גרינברג!

השמועה אומרת...

נראה שלאחר מסיבת יום העצמאות האחרונה בו נראתה כוכבת הריאלטי, דניאל גרינברג צמודה במיוחד לאיש העסקים, תום שקד. נעלמה הפרטיות של הקשר החדש שלהם שאיתו לא יצאו באופן פומבי במיוחד. אחת ההעוקבות של גרינברג החליטה לנקוף כלפיה ביקורת חריפה והיא לא נשארה חייבת.

שתפו

ארבעה חודשים עברו מאז הגירושים הכי מתוקשרים בביצה בשנים האחרונות. כאשר הזמר אייל גולן והדוגמנית דניאל גרינברג החליטו לפרק את החבילה המשפחתית שכוללת שני ילדים משותפים באופן רשמי ברבנות.

 

מאז אותה פרידה קרו לא מעט התרחשויות בין האקסים הטריים אך בסופו של דבר כל אחד המשיך בדרכו. ולאחר הפרסומים בשבוע האחרון כי דניאל גרינברג נמצאת בקשר חדש עם תום שקד שנראה אפילו רציני. הגיעו קולות הביקורת גם מכיוונם של הגולשים בעקבות השוני בין הסטטוס שלה לשלו.

"מה יש לרווק לצאת עם גרושה?" לא תאמינו מה הייתה התשובה של דניאל גרינברג!

במהלך סשן שאלות ותשובות בפרופיל האינסטגרם של דניאל גרינברג. אחת העוקבות שלה הטיחה בה ביקורת לצד שאלה מאוד פולשנית. “יש לך חבר. את זה לא אמרת. רק 4 חודשים מאז הגירושים. מהר מדי הייתי אומרת. לא ברור לי מה יש לרווק לצאת עם גרושה וילדים”

 

אותה עוקבת המשיכה במסר:“מה יש לרווק לחפש עם גרושה וילדים? לא חסר רווקות. גברים ישראלים המיץ של הזבל. הוא מחפש להיות בתודעה, רק שתדעי. חפשי תוצרת חוץ אומרת לך מנסיון”

דניאל גרינברג החליטה שהיא משתפת את אותו המסר והחליטה להגיב לו בחריפות:”אוי ואבוי. משתפת אתכן בתגובה של אישה שהיא לא מלכה לאישה ולא מלכה בכלל.” פתחה גרינברג והוסיפה:“ולמה אני עושה את זה? שחס וחלילה אף אחד או אחת יגרום לכן לחשוב שאתן פחות טובות כי אתן גרושות ויש לכן ילדים.”

 

“אם לא ברור לך אולי תנסי לשבת עם עצמך ולחשוב על זה בלב? גרושה עם ילדים היא לא בן אדם? היא לא אישה? אי אפשר להתאהב בעולם שלה? אוי ואבוי” הוסיפה. והמשיכה בתגובה:“אני רוצה לומר לכל מי שהיום נמצאת בסטטוס שלי, תרימו לעצמכן, אתן שוות עולם. אתן מלכות עם תואר של אמהות ואתן יכולות לכבוש עולמות. אז בטח שתוכלו לכבוש גבר רווק!”

 

“יש חיים אחרי ולכל אחת מגיע תא משפחתי גם בפעם השניה. ומי שכותב דברים כאלה צריך להתבייש. במיוחד אישה.” חתמה דניאל בסטורי לעוקבות שלה

"מה יש לרווק לצאת עם גרושה?" לא תאמינו מה הייתה התשובה של דניאל גרינברג!
התגובה הזועמת של דניאל גרינברג בסטורי

 

"מה יש לרווק לצאת עם גרושה?" לא תאמינו מה הייתה התשובה של דניאל גרינברג!

Subscribe
Notify of
guest
173 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עינבל
עינבל
2 שנים

דניאל כל הכבוד לך. מאחלת לך אושר , בריאות והצלחה. כל הכבוד שאת לא דופקת חשבון.

גקי
גקי
2 שנים

בוקר טוב לכל לכל הרכלנים אולי תניחו לדניאל בשקט מה אן לכם מה לעשות בחיים רק לרכל לא נמאס לכם הבחורה מגיע לה לפתוח פרק חדש בחיים שלה דניאל עדיין צעירה ויפה למה לכם לקבור אותה כשהיא תוססת תדאו לחיים הפרטים שלכם או לכו תעשו מקלחת קרה שיהיה לך רק טוב והרבה בריאות ונחת מהילדים המתוקים שלך

תמר
תמר
2 שנים

דניאל את גדולה מהחיים זו שכתבה היא חולת נפש ולא יודעת מה היא שווה