חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?

שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?

צילום: שי פרנקו

השמועה אומרת...

אחד משני הזוגות היחידים שנותרו עוד במערכת יחסים לאחר סגירת דלתות הריאלטי בו הכירו והתאהבו, טליה עובדיה ושחף רז כבר מסתכלים קדימה לעבר המטרה המשותפת – חתונה. אלה הפרטים העסיסיים שחשפו לראיון משותף ל”לאשה”.

שתפו

לא מעט מציבור צופי הריאלטי “האח הגדול” צקצקו תחילה בקשר הנרקם בין טליה עובדיה ושחף רז שבעין המבקרים היה נראה כמו ברירת מחדל או קשר בלי מעוף לטובת הקידום בתוכנית ואולי גם לאחריה, אך השניים הצליחו להוכיח ובענק שהם כאן להישאר מהמקום הכי טהור שיש ונראה שחתונה כבר לגמרי על הפרק.

 

בראיון שהתקיים בדירת היוקרה בה מתגוררים טליה ושחף בהרצליה, השניים החליטו לגולל את תהליך ההכרות שלהם עוד מהבית המפורסם, הספקות שהיו בהתחלה שלאט נעלמו ואף חשפו שאכן התנשקו מתחת לשמיכות עוד כשהיו לצד דיירים נוספים. טליה אף חשפה:“אני זוכרת שהוא אמר לי שהוא אוהב אותי ולא ידעתי מה לענות.”

שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?
בקרוב שחף ישבור את הכוס? הזוג כבר מכוון חזק לכיוון חתונה

עוד סיפר שחף מה גרם לו להתאהב בטליה:“עם כל היופי החיצוני שלה, ראיתי את היופי הפנימי. יש בה חכמה שאני חושב שחסרה לי. היא יוזמת מאוד, הולכת אחרי החלומות שלה ופועלת המון כדי להגשים אותם בדרך שלה”.

 

מנגד טליה השיבה לגבי המבחנים שעשתה לשחף עוד בימי האח:“זה בא מפחד ומחוסר בטחון. היו לי כמה מערכות יחסים בשנים האחרונות שלא צלחו ועייפתי מזה. הרבה פעמים התאכזבתי, אז זה היה סוג של מגננה.”

שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?
טליה ושחף מתוך ספיישל חנוכה לפודי

והוסיפה:“תכל’ס, יכולתי לפספס אותו. אם לא היינו נפגשים בבית ‘האח’ זה לא היה קורה. אני אלופה בלמצוא סיבות למה לא, לא הייתי נותנת צ’אנס”. ושחף חיזק:“שנינו היינו מתפספסים. אני לא הייתי מתחיל איתה בכלל, תראי איזו יפה היא. זה מאיים, צריך ביצים כדי לגשת לבחורה כזאת. לא בטוח שהיה לי אומץ.”

 

עוד סיפרה טליה על מערכות היחסים הקודמות שלה:“היו לא ארבע מערכות יחסים ארוכות, כל אחת סביב השנתיים. אני בן אדם זוגי מאוד, אבל אף פעם לא חוויתי אהבה בעוצמות מטורפות כמו עכשיו. עם כל הציפייה והרצון, זה לא קרה. מגיל 18 רציתי להתחתן, רציתי להיות אמא צעירה, אבל עם אף אחד לא התחשק לי לקום בבוקר לכל החיים”.

 

אך שלושה חודשים לאחר היציאה מהבית ונראה שהזוג כבר הספיק להתגבש לרמה שהם מוכנים לשלב הבא ביחסים, מה שלא קרה במערכות יחסים קודמות. שחף:“שנינו מבינים ויודעים שזה זה, והרגשנו את זה בשלב די מוקדם. אני מרגיש שזה מה שנכון, אני מסתכל עליה ורואה את האישה שלי לחיים, ולא הרגשתי ככה קודם.”

שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?

והוסיף:“בגילי כבר די איבדתי אמון באהבה, חשבתי שאני בטח אמצא מישהי שתהיה טובה מספיק ואני פשוט אלך על זה. כבר לא חשבתי שאתאהב באהבה כמו שאני רואה בסרטים, והנה זה קורה. טליה גרמה לי להאמין באהבה”.

 

עוד נשאלו השניים האם יש כבר דיבורים על חתונה והתשובה הייתה חד משמעית לחיוב. טליה השיבה:“כן, כבר התחלנו לדבר על זה.”. שחף מצידו הגיב וחיזק:“זו המטרה. לשם אנחנו מכוונים”. שיהיה במזל טוב!

Subscribe
Notify of
guest
145 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צוקי
צוקי
1 שנים

חתונה וילדים ומשפחה זה הדבר האמיתי לכו על זה. תהיו משפחה יפה!

רון
רון
1 שנים

זוג מדהים ואיכותי עם הרבה עומק אינטילגנציה וקלאס .כיף להקשיב להם

רוני
רוני
1 שנים

מהממים