"אמאלה מה למה?": דנית גרינברג חשפה את תוצאות ניתוח האף והתגובות לא אחרו להגיע!

“אמאלה מה למה?”: דנית גרינברג חשפה את תוצאות ניתוח האף והתגובות לא אחרו להגיע!

השמועה אומרת...

שמה של כוכבת הריאלטי דנית גרינברג עלה שוב לכותרות ביממה האחרונה בעקבות “עקיצה” מרומזת לכאורה למי שהייתה סגורה איתה בבית המפורסם לפני כשמונה שנים, נופר מור. אך חשיפה נוספת ומרעישה במיוחד של תוצאות ניתוח האף מצדה של גרינברג הצליחה לעורר גל תגובות ברשת.

שתפו

לא מעט דיונים חלים בשעות האחרונות סביב הסטורי העוקצני לכאורה של דנית גרינברג לכיוונה של מי שכיכבה לצדה ולצד אליאב אוזן בבית המפורסם, נופר מור שהשיקה השבוע אתר אינטרנט דנדש עם מלאי של מוצרי איפור שכולל גם ג’ל לגבות.

 

שדנית שיתפה את עוקביה בדברים המרומזים באופן מפורש לכיוונה של נופר מור:“אני יודעת שזה קשה אבל תנסו להסתכל על חצי הכוס המלאה, קמתן בבוקר ואף בלוגרית לא השיקה ג’ל לגבות, כל השאר בונוס”. ועוררה סערה.

אך לפני מספר שעות גרינברג החליטה לחשוף את תוצאות ניתוח האף שעברה לפני מספר ימים באופן מלא ואי אפשר היה להתעלם מכך. ניתוח כירורגי שבא מתוצאה של הפגיעה הפיזית שעברה במהלך תאונת הדרכים בחודש מרץ האחרון.

 

גרינברג הסבירה לעוקביה תוך כדי החשיפה:“במשך יותר מחצי שנה בעצם הסתובבתי אף שבור שעל פניו נראה סבבה והכל, הוא היה נראה יפה. אבל מבפנים המחיצה הייתה שבורה, העצם שלי לא הייתה במקום והסחוסים שלי גם היו שבורים וזה פשוט גרם לי לחוסר נשימה.”

 

דנית הוסיפה:“לא יכולתי לנשום מהאף בכלל וזה פשוט סיוט אחד גדול. כבר אז בניתוח SOS שעשו לי אמרו לי שאני אצטרך להיכנס לניתוח נוסף, אי אפשר היה פשוט לתקן הכל בניתוח אחד וזה חודש לפני החתונה.”

"אמאלה מה למה?": דנית גרינברג חשפה את תוצאות ניתוח האף והתגובות לא אחרו להגיע!
דנית גרינברג לפני ההליך. צילום מסך אינסטגרם

ברשת התגובות לתוצאות הניתוח של דנית לא אחרו להגיע. אחת המגיבות העלתה פוסט בנושא וכתבה:“אני מרגישה שכולנו צריכים לדבר על הניתוח אף של דנית! ל מ ה למה למה למה?”. בתגובה הוסיפה כותבת נוספת:“וואי ראיתי רק עכשיו. נראה הזוי ממש אבל ככה זה תמיד שמישהי עושה ניתוח אף. היה לה אף מהמם ממש עם הנקודת חן בקצה ועכשיו היא נעלמה”.

 

לעומת זאת דנית זכתה ללא מעט פרגונים, אחת המגיבות יצאה לזכותה:“האף שלה מושלם וזו תוצאה מדהימה לניתוח אף שני לעצם שבורה”. כותבת נוספת חיזקה:“בפעם המליון היא לא רצתה לעבור אותו, היא הייתה חייבת, להזכירכם היא עברה תאונת דרכים וכל האף שלה התרסק מבפנים ועכשיו היא טיפלה בזה”.

"אמאלה מה למה?": דנית גרינברג חשפה את תוצאות ניתוח האף והתגובות לא אחרו להגיע!
דנית גרינברג חושפת את התוצאות בסטורי

דנית התייחסה גם לתגובה שלה לנופר מור בסטורי וטענה שלא מדובר בעקיצה אלא בצחוקים בלבד:“ודיי עם העולם הפוליטיקלי קורקט הזה. אי אפשר להגיד משהו בלי שזה יעורר איזה קרייסס! אני כאן בשביל הפאן! לעשות חוקים, גוד טיים. לשדר את המחשבות שלי(לטוב ולרע) לכולם. קצת הומור עצמי לא יזיק לאף אחד.”

 

דנית יצאה בשני סטוריז נוספים בוידאו בהסבר על הנושא בתגובה לעוקבות שיצאו עליה וביקשה שיפסיקו עם הצביעות בטענה שיצאו עליה מעצם היותה אישה במתקפות שהיא קנאית וממורמרמת ואם לדוגמא נדיר אליהו או עדי עייש היה מעלה את זה זה היה עובר חלק והיו לוקחים את זה בהומור.

"אמאלה מה למה?": דנית גרינברג חשפה את תוצאות ניתוח האף והתגובות לא אחרו להגיע!
בסטורי תגובה לפרסומים לביף המחודש עם נופר מור

11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
משי
3 חודשים

חחחח רק אני חושבת שהיא לא עברה שום תאונת דרכים אלא פשוט חיפשה תירוץ שיסביר את זה שהיא עושה ניתוח אף?? מאוד תמוה שהיא לא נחבלה בפנים אלא רק באף…. בכל מקרה לפי דעתי הייתה ממש יפה לפני הניתוח

משה
3 חודשים

תוצאה לא יפה

הדר
3 חודשים

הצליח לך ואת יותר יפה עכשיו.
תהני ותרגישי טוב❤️