חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה

“כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל”: דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה

השמועה אומרת...

יומיים עברו מאז שפירסמנו את הבקשה של דניאל גרינברג מהעוקבים שלה בסטורי, ומאז כל הרשת מלאה בתגובות וביקורות נגד דניאל וגם בתגובות שתומכות ומכילות את בקשתה, דניאל לא יכלה להתעלם מהתגובות הביקורתיות עליה והחליטה להגיד אחת ולתמיד בדיוק מה היא חושבת על התגובות של אנשים נגד ההתנהלות שלה כאמא.

שתפו

היה ברור שבעקבות בקשתה של דניאל יגיעו תגובות מכל הכיוונים, הוצפנו בתגובות על הנושא והדעות נורא חלוקות. חלק מהאנשים חושבים שדניאל “גזרה את גורלם” מהרגע הראשון שפרסמה את פניהם של מיאל ורון ושאין דרך חזרה, ויש שמשתתפים בבקשתה של דניאל לפנות אל ילדיה כאילו אנחנו לא מכירים אותם ולא לדחוף להם טלפון לפנים, ואומרים שאפשר לעשות את ההשתדלות הזו.

"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה
ילדים של אמא, ואבא

התגובות שבלטו: “רצית בעל מפורסם זה מה שקיבלת לרזומה שלך, וחוץ מזה למה החלטת שהם גדלים בצורה לא נורמלית…? יש להם אבא שמתמיד לקחת אותם ולטפח והכי חשוב, מאחד אותם עם אחיהם הגדולים…, אז תירגעי ייתכן שאת לא שמעת/מכירה אבות אחרים שבכלל לא לוקחים את הילדים וממשיכים הלאה, תהני מהקיים”.

“נאה נותן נאה מקבל!”, “זה מחיר התהילה וככה כולם נוהגים שרואים מישהו מפורסם אז תנחתי חמודה את אוהבת מצלמות וכל היום את דואגת לפרסם מה אכלו מה שתו לאן הלכו וכו”.

מהכיוון השני הגיעו התגובות התומכות: “כמה רוע יש לאנשים במדינה. סך הכל ביקשה משהו למען הילדים. תחשבו שאם זה היו הילדים שלכם. גיבורי מקלדת”, “יש משהו בזה במה שהיא מבקשת ! היא סה”כ מבקשת לפנות לילד רגיל כמו כל ילד שאנחנו פוגשים ברחוב , תזכרו שמיאל ורון לא מודעים לזה שאכן מכירים אותם , מה הבעיה להיות פחות חוצפנים”.

"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה
אמא ובת בשחור

דניאל ראתה כמה רעשה השיתוף שלה יצר ובחרה להגיב בעוד כמה סטורים למצב: “חשבתי כזה אם להגיב או לא, ואני אסגור את הסאגה הזאת בצורה מאוד ברורה, כי יש כאלה שהבינו את הנקודה ויש כאלה שלא, אז חשוב לי כן שניה להבהיר. ההודעות שקיבלתי מהעוקבות שלי, ההכלה וההבנה שלכן זה משהו שהוא מדהים. אבל היה קומץ קטן של אנשים שהחליט לכתוב לי, אם את לא רוצה שיפנו אליהם או יכירו אותם אז אל תשתפי אותם בסטורי, את כל היום מעלה סטורים שלהם”.

“אז בואו נעשה סדר, יש לי לא מעט חברות אנונימיות והן מעלות את הילדים שלהן באופן יום יומי, אז אני לא חושבת שזה נותן לגיטימציה לאנשים לצלם את הילדים שלהן. זה שאני משתפת את הילדים שלי, ובוחרת שלא לשים להם סמיילי על הפנים או להרחיק אותם מהמצלמות זה כי אני לא רואה סיבה”.

"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה
רון גולן בסטייל

דניאל המשיכה וסיפרה על הסיבה העיקרית למה היא לא רואה את שיתוף ילדיה כמשהו בעייתי: “אני לא מאמינה בעין הרע. אחד הדברים שאני הכי מפחדת ממנו זה התעסקות במשהו שמנסים להסתיר, זאת אמרת שאם עכשיו הייתי בוחרת לא להראות את הילדים שלי ולא לשתף אותם, אז זה היה הופך להיות סאגה והם היו בפה של אנשים בצורה של ספקולציות ואיך ולמה וכמה, והשיח הזה יותר מפחיד אותי משיח של “ראיתם את מיאל ורון בסטורי?”.

“אז הבחירה שלי הייתה לשתף אותם באופן מלא, בצורה הכי פתוחה כי זאת אני. והעוקבות שלי אלו אימהות טריות, נשים בהריון או אימהות חד הוריות או אימהות למספר ילדים, וזה אחד הדברים שאני מעבירה כדניאל, כמשפיענית ברשת וכמובילת דעת קהל, זה את כל העולם של האימהות והילדים והגידול, וזה מי שאני, אני לא מגדירה את עצמי כמשהו אחר כי אני לא דוגמנית ולא שחקנית”.

"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה
אמא אדמה

דניאל חזרה על הדבר הספציפי שנורא מפריע לה בתור אמא: “כשאני אומרת שחרה לי לראות כשראו את מיאל פתחו שיחת פייס טיים והראו אותה, אז כן מותר לי, כי זאת הילדה שלי ואני בוחרת לשתף אותה, וזה בסדר שכולם מכירים אותה, אבל אני חושבת שיש גבול בין לראות את מיאל ולהגיד “וואי איזה מהממת” לבין לפתוח שיחת וידיאו ולצלם אותה ולשים לה את הטלפון בפנים”.

“אני חושבת שזה פשוט דרך ארץ של איך לנהוג כלפי בן אדם, וזה לא משנה מי הוא, אז זאת הנקודה וזה מה שניסיתי להעביר, מכל נמלה עושים פיל וזה בסדר, אבל כל דבר גם יש לי מה לענות”.

"כן, מותר לי, מכל נמלה עושים פיל": דניאל גרינברג מגיבה לסערה שנוצרה סביב ילדיה
אין כמו אמא

מרגיש כמו מלחמה בין הצדדים, ויכוח שלא ייגמר לעולם בגלל שלכל אחד יש השקפה שונה על המצב, חושבים שאנשים שיראו את מיאל ורון יפסיקו לצרוח את השם שלהם בהתלהבות? או שיפנו אליהם בנעימות ובשקט? אין לדעת.

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
1 שנים

חחחחח הגברת מגדירה את עצמה “מובילת דעת קהל”…
איזה דעת קהל את מובילה?
מגדירה את עצמה :”משפיענית ברשת”..חחחחחח
עוד אחת.
לכי ללמוד משהו אמיתי.

מישהי
מישהי
1 שנים

לא סובלת אותה אבל פה היא צודקת. החוצפה הישראלית הזאת של להכנס לאנשים לפרצוף ולחיים… זה דבר מגעיל וקורה רק ביששראל.

אילוז יפה
אילוז יפה
1 שנים

אז אנשים מגיבים לה כך בגלל שהם לא אוהבים אותה?!
אבל תכבדו את רצונותיה אלו ילדיה ואם תרצה לפרסם או לא זה שלה וזה לא צריך לעניין אף אחד
רדו ממנה