חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"פתחו אופציה לאנשים לא אנונימיים להיכנס, ורוצים שנלך": האם טליה ושחף בדרך לריאליטי נוסף?

“פתחו אופציה לאנשים לא אנונימיים להיכנס, ורוצים שנלך”: האם טליה ושחף בדרך לריאליטי נוסף?

השמועה אומרת...

הזוג האהוב של “האח הגדול” טליה ושחף, בזמן האחרון משתפים את חייהם המשותפים ברשתות, ואנחנו נהנים מכל רגע שלהם יחד. אתמול הם ערכו סשן קטנטן של שאלות ותשובות ובעקבות זאת חשפו רצון שלהם להשתתף בריאליטי נוסף, ולא תאמינו מה שחף הציע לטליה!

שתפו

טליה יצאה מ”האח הגדול” עם מיליון בחשבון הבנק, אבל זכתה במשהו לא פחות חשוב ומוערך, היא זכתה בזוגיות עם הגבר שזכה לתואר “הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2022” שחף רז. הזוג מדגמן זוגיות מדהימה וקרובה ומשתפים פעולה בהמון תחומים ואנחנו רואים אותם המון יחד ביום יום על המסכים ברשתות.

שיהיה במזל טוב: טליה עובדיה ושחף רז בצעד בדרך לחתונה?
טליה ושחף מתוך ספיישל חנוכה לפודי

אמש היו בדרך למסיבת יום הולדת בערב חורפי במיוחד ופתחו אפשרות בסטורי של טליה לשאול אותם שאלות, הם הספיקו להתייחס רק לשתיים מהן, אבל שתיהן היו מאוד מאוד מעניינות והתשובות שלהם היו מפתיעות ביותר.

רגע אחרי הזכייה בגמר האח הגדול: על מה טליה עובדיה מצטערת?!
איך הכל התחיל

השאלה הראשונה הייתה: “יש סיכוי שנראה אותך ואת שחף ב״מירוץ למיליון״?”, טליה התחילה ואמרה: “מסתבר שפתחו אופציה גם לאנשים לא אנונימיים להיכנס, ורוצים שנלך לשם”, שחף בתגובה: “האמת מגניב לא?”, טליה בדקה את שחף: “אם עכשיו אני אומרת לך ״יאללה בוא״, אתה בא?”, שחף לקח רגע וענה כאילו השתכנע: “כן, יאללה”.

נראה שכבר יצא להם לדבר על הנושא, ובטוח שאנשים לא מפסיקים להעלות בפניהם כמה מתאים להם הפורמט של “המירוץ למליון” וכמה רוצים כבר לראות אותם שוב על המסך והפעם כזוג מן המניין, הלוואי שכן.

בקרוב על המסכים: טליה עובדיה בצעד משמעותי בקריירה לאחר הזכייה באח הגדול!
אולי גם חתונה בהמשך?

השאלה השנייה והמתבקשת (עם טוויסט קטנטן) הייתה: “מתי את ושחר מתחתנים?”, הם פתחו בצחוק ואז שחף שאל: “הוא הציע לך שחר?”, טליה ישר הגיבה ברמיזה של “לחוצת חתונה”: “תשמע, בגדול אם שחר יציע קודם אני אשקול”, שחף נדלק: “לא מה זאת אמרת, מה איתי? את צריכה קצת להתחשב בסיטואציה שלנו, חשבתי שיש פה משהו מעניין לא?”, טליה המשיכה: “לא יודעת, שחר הזה…”

ואז שחף אמר את המשפט הבא: “אני אומר תעזבי את שחר ותתחתני איתי”. בנקודה הזאת כל העוקבים והעוקבות התמוטטו. טליה שאלה: “חושב?”, ושחף ענה לה בהחלטיות: “100 אחוז”.

"פתחו אופציה לאנשים לא אנונימיים להיכנס, ורוצים שנלך": האם טליה ושחף בדרך לריאליטי נוסף?
אפשר לדמיין אותם רצים עם תיקים בעולם

אז התשובה לשאלה של “האם יש סיכוי שנראה אתכם ב״מירוץ למליון״?” הייתה כן! מהצד של שחף לפחות, מה שאומר שאולי טליה ושחף יתמודדו בהמשך בתכנית “המירוץ למיליון”, ואולי הפעם טליה לא תקטוף לבד את המיליון אלא ביחד עם שחף, ומי יודע אולי עד אז הם גם יהיו מאורסים (!!!).

Subscribe
Notify of
guest
88 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סולי
סולי
1 שנים

שיעשו מה שבא להם הם זוג נדיר ואהוב אבל זה קשה

תמר
תמר
1 שנים

זוג אהוב כל כך מתה עלהם

יעל
יעל
1 שנים

יאללה בסך הכל הסתלבטו ויש כאלה שלקחו את זה ברצינות והתחילו ללכלכך עליהם בתגובות.טליה ושחף הם קסם ואוהבים הומור.