חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת

סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת

השמועה אומרת...

מאז שהתפרסמה בתכנית “האח הגדול”, בר כהן דיברה על העבר שלה ועל הזוגיות שהייתה לה עם אמריקאי שהפך בסופו של דבר להיות האבא של הבן שלה, ליאו. מאותו רגע הסיפור שלה נמצא לנו בתודעה, ומהר מאוד גילינו מי זה הגבר המדובר, אייזק. מאז שבר יצאה מבית “האח הגדול” הם התקרבו ואף נפגשו בארץ ובילו יחד עם בנם. הכל היה שקט עד הרגע בו בר הצהירה דבר שהדליק את הנורה האדומה אצל אייזק.

שתפו

זה התחיל בסשן שאלות ותשובות רגיל ותמים בסטורי של בר, עד שנשאלה שאלה שבשבילה הייתה קלה ופשוטה לענות עליה, אבל כשהאקס שלה אייזק ראה את תשובתה, מיהר להגיב תגובה שהשאירה את כולנו פעורי פה.

סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת
בר, אייזק וליאו

עוקבת שאלה את בר שאלה על פניו נורמטיבית: “ליאו בקשר עם אבא שלו?”, בר ללא היסוס הגיבה לכאורה בפשטות: “כרגע לצערי לא ממש”. כנראה שאייזק לא מרבה להיכנס לסטורי של האקסית שלו ופספס תחילה את מה שהעלתה, ונחשף לסטורי הזה רק אחרי שעמודי בידור שלחו לו אותו.

סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת
התגובה של אייזק לסטורי שבר העלתה

תגובתו של אייזק הייתה: “שלושה עמודי בידור פנו אליי עם צילום המסך הזה, את רוצה להמשיך לשתף את חיינו הפרטיים? האם החבר שלך לא מספק אותך מספיק עד שהגעת לנקודה שאת לא מפסיקה להעלות את שמי? את באמת מנסה להוציא ממני את הקניה. תשאירי את השם שלי מחוץ לפה שלך”.

ניכר שתגובתה של בר לא באה לאייזק טוב, בלשון המעטה. בהמשך בר הוסיפה בסטורי בהקשר לשאלה אחרת: “אתם מעריכים את הכנות שלי לגבי חיי האישיים ואני גם חושבת שאין דרך אחרת אי אפשר לשתף רק את הטוב. אני חוטפת על זה ויש לזה מחיר תמיד, אבל בסוף יש פה נשים שעוקבות אחריי במצב שלי בדיוק וזה שהיום אני בזוגיות וטוב לי לא אומר שהכל ורוד!”.

סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת

לא יכלנו להישאר באוויר בלי לברר מה עמד מאחורי התגובה המעט בוטה של אייזק, שאלנו את אייזק למה הגיב לה בסטורי, במקום שכולם רואים וזו הייתה תגובתו: “הגבתי באינסטגרם כי התגובה שלה הייתה באינסטגרם. זה הגיוני שהתגובה שלי תהיה פומבית כמו שלה”. שאלנו גם מה הייתה הנקודה הרגישה שבר נגעה בה, ותשובתו הייתה: “דבר אחד שדיברתי עליו עם בר הוא שאנחנו שומרים את העניינים המשפחתי שלנו בנינו”.

הוא הוסיף ואמר: “תשומת הלב שנקבל על ידי חשיפת האתגרים שלנו, אינם שווים את השקט הנפשי שילדנו צריך לקבל. אם זה היה תלוי בי, ליאו לעולם לא היה מופיע בטלוויזיה וגם לא באינסטגרם כי אני רוצה שיהיו לו חיים נורמליים”.

סכסוך בסטורי: האקס של בר כהן מסביר למה התפוצץ עליה ברשת
בר וליאו בבילוי ביתי

נראה שאייזק “שיחק את המשחק שלה” ובחר להגיב לה בצורה פומבית כמו שהיא חשפה פרט לגביו בפומבי שנראה שלא רצה שייחשף או יהיה מדובר, ונראה שזה גם הרבה יותר עמוק מזה ויכול להיות קשור להיסטוריה הלא פתורה שלהם, לכן הוא ראה לנכון לפעול בצורה זו. מה אתם חושבים על הסיטואציה, ומה אתם הייתם עושים במצב כזה?

Subscribe
Notify of
guest
21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סולי
סולי
1 שנים

לא היתה צריכה לענות לאותה עוקבת להשאיר את זה אצלה ולא לערב אף אחד.אבל בר תמיד לא עשתה חשבון ודיברה הרבה ופגעה בהרבה.היא זכורה מאח הגדול ולערב את הילד המתוק בכל באינסטגרם גם זה לא נבון ולא פלא שהוא כעס

בוקי
בוקי
1 שנים

היא מחפסת כל דרך אפשרית להישאר רלוונטית יוצרת דרמות על חשבון הבן שלה היא לא מעניינת בעליל

יפה
יפה
1 שנים

נותנת דוגמה רעה לאמהות אחרות עי קניות אין סופיות וביזבוז על בגדים ללא הפסקה גם לילד וגם לה
בחורה שכל חייה רצתה להגיע לפרסום ועכשיו מנצלת את הילד לצורך זאת במקום לתת לילד לגדול בשקט ולא כל הזמן מול הטלפון