חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החשיפה של יעל בר זוהר שהטריפה את העוקבים! האם גיא ויעל בדרך לילד נוסף?

השמועה אומרת...

אחד הזוגות הכי אהובים ומעוררי השראה בתעשייה, גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר עוררו סערה עם סטורי אחד חמוד ותמים שיעל העלתה וערכה בו סקר. יעל חשפה חשק חדש ומפתיע לילד נוסף ושאלה את עוקביה מה דעתם, ולא תאמינו מהי תגובתו של גיא בנידון!

שתפו

השחקנים ומנחי הטלוויזיה, יעל בר זוהר וגיא זו-ארץ נמצאים עמוק בתודעה הישראלית והם חלק בלתי נפרד מעולם התרבות והבידור שלנו, ממחזות זמר, לפסטיגלים, לסדרות בטלוויזיה ולהנחיות שונות ומגוונות.

תחומי העיסוק שלהם דומים אך עם כמה שהם מושלמים יחד, לכל אחד יש את הקריירה המוצלחת שלו בנפרד וזה הדבר שבעיננו הופך אותם ל”פאוור קאפל” מטורף שנשואים כבר קרוב ל 18 שנה!

החשיפה של יעל בר זוהר שהטריפה את העוקבים! האם גיא ויעל בדרך לילד נוסף?
למרות המרחקים, משפחה מגובשת

הכל התחיל בסטורי שיעל בר זוהר העלתה לעמוד האינסטגרם שלה בו היא מחזיקה את בנה של חברה טובה שלה דניאל מזרחי, יעל כתבה בתמונה המתוקה במיוחד: “האמת שיונתן ממש עושה לי חשק… מה יהיה???” והוסיפה סקר ובו שאלה: “מתאים לי? או כבר מאוחר לעוד אחד??”

נזכיר לכם שהחודש יעל תחגוג יום הולדת 43 (מזל טוב!), וגיא בעוד חודשיים יחגוג 50 (מה?!), והם הורים ל-3. האם הלו”ז הצפוף של השניים והעובדה שגיא לא נמצא בבית כשלושה חודשים מתוך שנה יאפשר את ההתרחבות שיעל חושקת בה? מצד שני יש גם את הילדים שגדולים מספיק ושבטח לא יתנגדו לעוד אח/אחות וישמחו לעזור.

החשיפה של יעל בר זוהר שהטריפה את העוקבים! האם גיא ויעל בדרך לילד נוסף?
הסטורי שהטריף את העוקבים

גיא זו-ארץ לעומת זאת, ממש ממש בעניין!! לאחר שיעל תייגה את בעלה ורשמה לו: “לידיעתך…”, גיא הגיב לה והפתיע את כולם באמירתו: “יעלי אני בעניין, קדימה!!!!”. נותר רק לחכות ולראות האם זהו רצון אמיתי שיוציאו לפועל או שיישאר רק בגדר חשק.

כזכור, לפני שנה גיא ויעל החליטו להרחיב את משפתחם לאחר שכנועים רבים מצד ילדיהם, הם פתחו את דלתם לכלב המתוק שלהם סנופ. יעל כתבה בפוסט: “כשהייתי ילדה התחננתי להורים שלי לכלב.. ובגיל 16 הצטרף אלינו מל, כלב גולדן רטריבר שהפך לאהוב שלי במשך 14 שנים. היום, אורי שלנו התעקש ובזכותו הרווחנו את סנופ זו-ארץ, נעים להכיר”.

החשיפה של יעל בר זוהר שהטריפה את העוקבים! האם גיא ויעל בדרך לילד נוסף?
התמונה הראשונה של סנופ, לפני שנה

יממה לפני שיעל פרסמה את הסטורי, גיא העלה פוסט באינסטגרם, תמונה מתוקה של בנו והכלב סנופ מגינת הכלבים וכתב: “אוי כמה שהוא רצה כלב… זה התחיל בנדנודים קטנים והפך לחפירות עמוקות על הכלב שהוא רוצה. כמו רוב ההורים פחדנו שזה יפול עלינו להוציא לאסוף להוציא ולהכניס, מה שנכון רוב הזמן”.

והמשיך: “אבל לראות את הקשר של שניהם, את החיבור את הרוך שיוצא מהילד, השמחה, הדאגה שלו לבן המשפחה הנוסף שלנו (כך הוא מגדיר אותו), מחמם לי את הלב ומחזק אותי שזה היה הדבר הנכון לילד וכן גם לנו כמשפחה. הוא בהחלט חלק מאיתנו”. 

החשיפה של יעל בר זוהר שהטריפה את העוקבים! האם גיא ויעל בדרך לילד נוסף?
הפוסט של גיא, ילדו עם הכלב סנופ

וגם כתב: “ואם חשבתי שיעלי ואני ההורים של הכלב אז אתמול הובהר לי מהילד ש – ״מה פתאום אתה לא אבא שלו אני האבא ואתה הסבא״! אני הסבא של סנופי אלוהים, יאללה זורם. טוב, אני צריך להוציא את הכלב, יום נפלא”. יכול להיות שגיא פירסם את הפוסט והרים ליעל להנחתה עם הסטורי שלה? אם גיא סבא של סנופ, הגיע הזמן להפוך שוב לאבא?

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
תמר
1 שנים

יעלי לכי על זה כי אם יעבור עוד זמן תצטערי שלא הרחבת זה הזמן הכי כייפי לתינוק וחיים חדשים בבית

יואב
יואב
1 שנים

יעלי כן עוד אחד

אמירה
אמירה
1 שנים

ממש לא מתאים בגיל הזה עוד ילד. זה כייף עכשיו אבל כשהזדקנו כבר אין סבלנות. תהנו ממה שיש לכם ותהנו מהחיים.