חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם": עומרי חיון מגיב לטענות נגדו

“איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם”: עומרי חיון מגיב לטענות נגדו

השמועה אומרת...

בימים האחרונים פורסמו באתרי הבידור כתבות עם טענות ותביעות כלפי הבלוגר עומרי חיון. הצרות ממשיכות ליפול עליו, וזו לא הפעם הראשונה שהדבר קורה לו. עומרי לא חסך במילים והגיב בחריפות ולא תאמינו מי הוא טוען שמנסה לחסל אותו.

שתפו

ימים לא שקטים עוברים על הבלוגר עומרי חיון, יוצא “האח הגדול” קאזם חליליה תבע את חיון עקב מספר פרסומים שקריים שלו על קאזם, בניהם: “קאזם מהאח הגדול בסכנת חיים מידית כל המשפחה נגדו עם רובים”, “קאזם חושף אירוע מטלטל: יצאתי בכיפור ופוצצו אותי מכות וגנבו לי את כל הכסף”, “קאזם מהאח הגדול: שחף ואני התנשקנו- לא שידרו את זה”.

לא הרבה לאחר מכן ליטל סמדג׳ה הגישה תלונה במשטרה נגד הבלוגר מאותן הסיבות, כתבה שקרית. וכעת גם כוכבת “אהבה חדשה” דנה בן ארי מצטרפת לחגיגה ותובעת את חיון. לפני כחודשיים חשפה שהיא חווה דיכאון והבלוגר פרסם: “נכנסה לדיכאון קשה מאוד ואושפזה בבית החולים”, וכמו במקרים הקודמים מדובר במידע שקרי שאין לו שום קשר למציאות.

"איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם": עומרי חיון מגיב לטענות נגדו
דנה בן ארי, קאזם חליליה וליטל סמדג’ה

לא עבר מספיק זמן ועומרי חיון כבר פרסם באתר שלו ראיון של עצמו ובו הוא מגיב על כל הטענות נגדו ומעלה ספקולציות בנוגע לגופים שרוצים לכאורה להפילו. המראיין התחיל ואמר: “בוא נדבר קצת על ״מאקו״ ועל ״קשת 12״”. חיון: “‏למי שלא יודע, אתמול עלו כמה ‏אייטמים נגדי ‏בעיקר ב״מאקו״. ‏מי שעוקב אחריי מתחילת הדרך ‏ולא טוקבקיסט בתשלום, יודע שאני חשפתי להם בערך ‏כל דבר אפשרי ‏עד 2016 כ‏שהייתה לי קריסה נפשית ‏בגלל אלימות מאוד קשה שחוויתי ‏מבן זוג שהיה לי ‏שהיום אני בהליכים משפטיים מולו”.

“אני מאמין שמישהו ‏מנסה לפגוע בי , כמובן שאני מקשר את זה ל- ״קשת 12״ ולאבי ניר. ‏גם ״ישראל בידור״ ‏שאיכשהו הצליחו ב- 2016 ‏בדיוק כשאני נפלתי ‏וקרסתי. ‏אני הייתי הכוכב האינטרנטי הראשון בישראל, ‏אני לא רוצה לעוף על עצמי ‏אבל אני התחלתי את הדבר הזה, ‏וזה קשוח ‏כי מבקרים ונכנסים בי. ‏ואני מאמין שזה לגמרי ניסיון חיסול ממוקד ‏של אנשים עם כוח והשפעה ‏שמתחברים יחד, ״הלם הלם הלם״, ‏ומנסים לעוות את המציאות”.

“‏ובזמן שהם והתכניות הנוראיות שלהם, מרמים ‏ועושים לכם פרומואים עם ערימות של שקרים , אתם נכנסים ורואים ‏וזה בכלל לא קשור למה שהבטיחו, ‏אז מבקרים אותי. אני בסך הכל למדתי מהם איך להיות קצת יותר ‏פיקנטי, ‏אני עושה כותרות שהן דרמטיות. ‏וכמובן שהעסק הזה ״ישראל בידור״ מרגיש לי מסריח, ‏שבזמן שלי הכל נפל, ‏הם קמו והצליחו בטירוף ‏והגיעו ל1.3 מיליון עוקבים.‏ ‏הם בחיים לא חשפו שום דבר, ‏לי זה מרגיש בלוף אחד גדול ‏שמתרחש פה מאחורי הקלעים של עולם הבידור ‏שמנסים לשלוט על התודעה ‏ולייצר כאן מותג אחר ‏שהוא ממושמע ל״קשת״ ו״רשת״”.

"איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם": עומרי חיון מגיב לטענות נגדו
עומרי חיון, מתוך פייסבוק

המראיין שינה את הנושא ואמר: “‏בוא נדבר קצת על קאזם, מה העניינים איתו, ‏מה יש לך למסור לו?” חיון הגיב: “אני התנצלתי בפני קאזם גם ב- ״מאקו״ וגם ב- ״אייס״ וגם מול העורך דין שלו, ‏וזה נפתר שבוע שעבר, אבל היה חשוב כותרת ב- ״מאקו״. ‏העורך דין טוען שהם לא שלחו את זה ל- ״מאקו״, ‏יכול להיות שעושים נגדי עליהום. ‏יש לי גם עכשיו איזה שהוא עניין עם הבית שלי, מנסים להוציא אותי מהדירה ‏בגלל ג׳קוזי ששמתי. ‏קשוח מאוד בטח ובטח למתמודד נפש”.

והמשיך: “ב- ״אייס״ שמו היום כותרת: ״ליטל סמדג׳ה תובעת את עומרי חיון, לא בריא בנפשו״. ‏אנשים לא רגישים בשום צורה אליי, ‏התגובה המוחית שלי כרגע היא: ״אז למה שאני אהיה רגיש?״ אבל אני רגיש תאמינו לי. ‏לפעמים יש דברים שלא בשליטה ‏ולפעמים יש כותרות שאני לא שם לב, אבל מה לעשות זה חלק מההתמודדות הנפשית שלי ‏ואני לא אפסיק לעבוד ‏בגלל ביקורת או בגלל טוקבקיסטים ‏בתשלום”.

"איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם": עומרי חיון מגיב לטענות נגדו
עומרי חיון, מתוך פייסבוק

עומרי המשיך וטען: “אם ב- 2023 מאקו עושים ‏קמפיין נגדי וכל התגובות שם זה: ״חולה נפש״, ״תאשפזו אותו״, ‏‏מנסים ליצור כאן איזשהו מצג ‏שלילי נגדי, ‏אולי כי אני חושף להם את כל הזמרים ‏בזמר במסכה? ‏אני נתתי תגובה ‏שצריך לפתוח בתחקיר ‏נגד ״קשת 12״ ו״מאקו״ ‏להבין את הקשר שלהם ל״ישראל בידור״.

“‏וכמה שהם ניסו להפיל אותי כל השנים ‏ואיך שהם מפרסמים ‏רק ידיעות נגדי ‏ולא ידיעות גם לטובתי. ‏אני אומר שצריך ב2023 לכבד, להבין ולהכיל. ‏זה לא הגיוני שתהיה כותרת ב- ״אייס״ או ב- ״מאקו״, ״לא בריא בנפשו״. יש עכשיו גם ‏קטע של סלבס ‏שמגיבים לכל הידיעות האלה, ‏או כאלה שמתחנפים ל- ״ישראל בידור״ או ל- ״מאקו״, ‏מחריד! ‏איזה יצורים ‏אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם, אולי זה בשביל לייקים?”. 

"איזה יצורים אתם, אתם פוחדים ממני הכי בעולם": עומרי חיון מגיב לטענות נגדו
עומרי חיון, מתוך פייסבוק

המראיין שאל לסיכום: “‏לסיום מסר לקאזם ולסמדג׳ה?”. חיון הסביר וסיכום: “‏ליטל הגישה נגדי תלונה במשטרה ‏ושלחה לי הודעה בסוף השבוע. ‏אני מתנצל, הכותרת באמת ‏הייתה קצת דרמטית מדי. ‏היא כן סיפרה שהעריכה של ההפקה של ״הישרדות שרפה אותה, ‏וזה היה על חשבון הנפש שלה, ‏ושהיא הייתה במשבר מאוד גדול. ‏אני רשמתי שהיא שקלה לאשפז את עצמה, ‏זה לא היה בסדר, ‏שיניתי את זה מיידית, ‏אבל היא הלכה והגישה תלונה ‏ולא פנו אליי מהמשטרה”.

‏”אני מתנצל, אין לי שום דבר נגדה ‏אפילו יש לנו תמונות ביחד, ‏אני מכיר אותה ‏מתקופה שאולי היא הייתה פחות ממורמרת. ‏אני רק אזכיר שהיא ‏נראתה כמו מתמודדת נפש ‏מספר אחת ‏כשהיא הייתה ב״הישרדות״ ‏וזה היה נראה מזעזע, ‏מול כל עם ישראל ביזתה את עצמה, ‏אז אל תבוא אליי בטענות”.

ובכן, קאזם ודנה ממש לא הראשונים שתובעים את הבלוגר וקשה מאוד להתכחש לעובדה זו. אז מה דעתכם על התביעות שהגישו נגד עומרי ומה לדעתכם צריך לקרות הלאה?

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דניאל
דניאל
1 שנים

זה ידוע שאתה מפרסם שקרים לכאורה אבל למה להאשים את מחלת הנפש שלך בזה?? יש ים חולה נפש במדינה הזאת ואף אחד לא פותח טיקטוק ומשקר לגבי סלבס פח יוצאי ריאליטי או ווטאבר הם רוצים שנקרא להם.

אתה בלתי נסבל
אתה בלתי נסבל
1 שנים

מי שמע עליך בכלל? עוד מסכן שמנסה להישאר בתודעה. אנשים כמוך צריכים להיות מאושפזים לפני שיפגעו בעצמם.

גילי
גילי
1 שנים

ממה יש להם לפחד שאתה מפרסם עליהם רק שקרים באתר שלך?