חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"אני צריך להגיד תודה שהיא זוכרת בכלל איך קוראים לי": נתנאל רודניצקי שם סוף לעקיצות מול דיאן שוורץ?

“אני צריך להגיד תודה שהיא זוכרת בכלל איך קוראים לי”: נתנאל רודניצקי שם סוף לעקיצות מול דיאן שוורץ?

השמועה אומרת...

לא ממש שמענו ממנו אחרי מסע העקיצות שלא היה ניתן להתעלם ממנו ברשת מול האקסית הטריה, נתנאל רודניצקי התראיין לאתר “פנאי פלוס” ופתח את תיבת הפנדורה וחשף פרטים חדשים על הזוגיות שלו עם דיאן שוורץ, על הפרידה, על קריירת המוזיקה שלו ועל ההתמודדות שלו עם ביקורות על התנהגותו בבית המפורסם של המדינה ועל החיים שאחריו.

שתפו

המוזיקאי ויוצא האח הגדול נתנאל רודניצקי, נכנס קצת לקונכייה מאז הפרידה מדיאן שוורץ, שמענו ממנו בעיקר ברשת כאשר השתתף במשימת העקיצות מול האקסית דיאן שוורץ, ועכשיו הגיע לראיון חשוף וחיובי למדי ב- “פנאי פלוס” עם יוני פרוים והנה כמה מהדברים המעניינים שהתגלו שם- נתנאל נשאל: “איך בכלל הגעת לתוכנית?”, וסיפר: “הזמינו אותי ביום הולדת שלי לבוא לאודישן, וביום למחרת חזרתי לאודישן נוסף מול האח הגדול”.

המראיין בדק: “היית בעניין או שהיה צריך לשכנע אותך?”, ונתנאל שיתף: “הייתי בסוג של אופוריה, לא באמת ידעתי, פשוט זרמתי. זה קרה כל כך מהר שלא באמת עיכלתי מה קורה, גם כשנכנסתי לתוך הבית לא באמת עיכלתי מה הפורמט ומה צריך לעשות. אני חושב שרק אחרי כמה ימים בתוך הבית, כשאתה סגור עם קבוצה של אנשים, שאתה אוהב יותר ואוהב פחות, רק אז זה הצליח להתעכל לי”.

"אני צריך להגיד תודה שהיא זוכרת בכלל איך קוראים לי": נתנאל רודניצקי שם סוף לעקיצות מול דיאן שוורץ?
מתוך “האח הגדול” ברשת 13

הזרימה של נתנאל עם המציאות בהחלט השתלמה לו, הוא נכנס לתודעה של הצופים בזכות ההופעה הבלתי נשכחת שלו בבית “האח הגדול” והוא יכול להיות בטוח שלא ישכחו אותו כל כך מהר. בדיעבד, המראיין שאל: “היית נכנס לתוכנית?”, נתנאל ענה בחדות: “כן, חד משמעית. אני לא מתחרט על כלום. אני יכול להגיד לך שהייתי משנה דברים, אבל אנחנו אלופי הבדיעבד”. “ואם עכשיו מציעים לך לחזור לעונה נוספת?”, “לא עושה את זה שוב, אין שום מצב! שום סיכוי!”, נראה לנו שהספיקה לו עונה אחת.

המראיין הזכיר: “הדעות לגבייך הן מאוד חלוקות. שמעתי את המילים “אלים”, “בריון”. נתנאל שיתף: “זה נגיד משהו שמאוד חורה לי, באסה. מאוד עצוב לי שראו בן אדם מתוך 107 ימים בסיטואציה של איבוד עשתונות למשך חמש דקות. כל בן אדם עבר דרך מסוימת ויש כאלה עם צלקת יותר קטנה ויש כאלה עם צלקת יותר גדולה, ואני פשוט הייתי פתוח ב-100 אחוז וראו את השריטות שלי, את הרגעים היפים והפחות יפים שלי. היום אני פשוט יכול לעמוד מאחורי זה ולהגיד שזה אני. מי שלקח את זה למקום לא טוב ורואה בי בריון, אז חשוב לי להגיד שאני מתנצל אם מישהו נפגע”.

מטרתו העיקרית של נתנאל כשנכנס לבית “האח הגדול” הייתה לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו, ומספר על ההשפעות של אחרי “האח הגדול”: “על השיר האחרון שהוצאתי אני מקבל תגובות עד עכשיו, אני באופוריה. זה ממש משמח אותי. אני עובד עכשיו על אלבום שאני בעיצומו ואני מקווה לסיים אותו כמה שיותר מהר”. נתנאל סיפר שלאחר שפורסם השיר האחרון שלו חברו הותיק סטטיק פנה אליו: “הוא פירגן לי בטירוף, הרים לי טלפון והחמיא לשיר, זה עשה לי כיף”.

"אני צריך להגיד תודה שהיא זוכרת בכלל איך קוראים לי": נתנאל רודניצקי שם סוף לעקיצות מול דיאן שוורץ?
מתוך “האח הגדול” ברשת 13

המראיין התייחס לנושא שכמובן אי אפשר להתעלם ממנו, האקסית דיאן שוורץ: “אני מניח שכזו מערכת יחסים לא הייתה לך בעבר”. נתנאל הגיב: “וגם לה לא היה מישהו כמוני. מצאנו אחד את השנייה בתוך התוכנית הכי גדולה במדינת ישראל”. המראיין התעניין: “תוך כמה זמן הבנת שאתה מתאהב בה?”, נתנאל אמר באופן מוחלט: “וואו! בצורה מהירה מאוד”.

“מי זאת באמת דיאן? זו שזכית להתאהב בה ולהכיר מקרוב?”, נתנאל פתח את הלב ואמר:  “היא בן אדם טוב. מה אני אגיד לך, אני חושב שיש לה שפה מאוד ספציפית וברגע שאתה מבין אותה אז אתה מתאהב בה בצורה הכי קיצונית שיש. יש אנשים שלא מבינים אותה ואת הדרך שבה היא מתקשרת, אז הם יכולים לחשוב שהיא מתנשאת וצינית. אני מהיום הראשון הבנתי את השפה שלה וזה מה שגרם לי להתאהב ולהמשיך להיות איתה”.

"אני צריך להגיד תודה שהיא זוכרת בכלל איך קוראים לי": נתנאל רודניצקי שם סוף לעקיצות מול דיאן שוורץ?
מתוך “האח הגדול” ברשת 13

נתנאל סיפר על הקשיים לפני הפרידה: “אני לא מתחרט על שום דבר, היה לנו טוב והיה לנו כיף ביחד. אני פשוט חושב שבחוץ לא הצלחנו להבין אחד את השנייה וזה גבר על הטוב”. ושיתף מהם הגורמים העיקריים לפרידה: “ברגע שהבנו אחד עם השנייה, עשינו שיחה מסודרת ובאמת הבנו שזה לא הולך למקום שאליו זה אמור ללכת. אני גם מבחינת הגיל שלי לא נמצא במקום של זמן ותהייה, אין לי באמת את הזמן הזה”.

“בפברואר אני אהיה בן 33, אני כבר ילד גדול שרוצה להספיק עוד כמה דברים, שחולם על משפחה וילדים והצלחה באישי שלי. זו לא הייתה הסיבה העיקרית לפרידה. זו הייתה ההבנה שאני יכול לבזבז את הזמן שלי כמה שנים ואז פתאום לפרק את זה על שטות ואני לא שם, הלב שלי לא שם. אין בלב שלי יכולת לעשות ניסוי וטעייה”. נתנאל נשאל: “אתה יוצא לדייטים?”, ונעלה נחרצות: “לא”. ושלא מוכן לאהבה חדשה לפחות בחודש הקרוב.

נתנאל סיפר: “אני פשוט רוצה אישה אמיתית וטובה וכיפית, שתעשה לי טוב בלב לי נון סטופ בלי הפסקה, לא בימי שני וחמישי בלבד. שיהיה לנו טוב וכיף ביחד. אני לא רוצה מישהי שלא תכבד אותי בשעות הכעס, דווקא כשרע. כשטוב אז הכל בסדר, וכשרע, שם המבחן האמיתי. הייתי רוצה מישהי שתעמוד שם בגבורה ולא תיכנע לסיטואציה. מישהי שלא תוותר עלי כמו שאני לא אוותר עליה”.

הצופים והמעריצים בהלם!? זה מה שנתנאל החליט לעשות לאחר שבוע מהמפגש עם דיאן!
מתוך “האח הגדול” ברשת 13

המראיין שאל את נתנאל: “זה נגמר באופן סופי?”, נתנאל הבהיר: “רגשות זה לא משהו שנעלם ביומיים ולא בתוך חודש. אני מאוד אוהב את הילדה הזו והיא מאוד מאוד חשובה לי, וגם הקריירה שלה וההצלחה שלה. מבחינתי עד היום אני אמחא לה כפיים מהצד, אני מאחל לה רק טוב”. אז יכול להיות שבכל זאת העקיצות שהתרחשו בין דיאן ונתנאל לוא דווקא באו ממקום של סכסוך, יש מצב שזוהי דרכו של נתנאל להרים לדיאן למרות הכל.

בכל זאת קשה לנו לשכוח שדיאן האשימה את נתנאל בכך שהוא מנסה לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו על חשבונה וכתבה בסטורי: “זה פוגע שמקדמים שיר על חשבון הנפש שלי, במיוחד כשזה מגיע מבן אדם שהיה הכי קרוב אלי בעולם. רוצה להבהיר דבר אחד: אני לא קשורה לתעלול היח”צני הזה. מאחלת המון הצלחה בהמשך, ושהיא תהיה מבוססת על כשרון ולא על רפש כזה”.

דיאן נגד נתנאל: אחרי הבשורה על פרידה הזוג לשעבר יוצא למתקפה ברשתות!
דיאן ונתנאל כשדיגמנו זוגיות מוצלחת ומלאת אהבה

נתנאל לעומת זאת מרגיש שונה: “זה עצוב לי שזה הלך לשם, אני לא אשקר לך, זה לא כיף. הייתי מצפה ממנה, במיוחד מזו שהייתה איתי באולפן ועברה איתי את כל המסכת של השיר הזה, במיוחד שהיא ידעה מתי הוא אמור לצאת. השיר מוקדש לה באהבה ענקית. יש פה הבנה ואי הבנה. מצד אחד היא יכלה להבין אותי ב-100 אחוז ומצד שני אני צריך להגיד תודה שאת זוכרת שבכלל קוראים לי נתנאל”.

המראיין המבולבל שאל: “קצת מוזר. אתה מספר שהיא הייתה איתך בכל התהליך של השיר, ועדיין ככה היא הגיבה?”, נתנאל שהופתע בעצמו מגיב: “זה בדיוק מה שפגע בי. את לא אמורה לכתוב דבר כזה. אני לא אעלה עוד סטורי עם לבבות שבורים כדי להראות שכואב לי. אני חושב שראו את זה במשך עונה שלמה, גם כשהיא הייתה וגם כשהיא לא הייתה איתי בתוך הבית, כמה התגעגעתי וכמה היא הייתה חסרה לי. החלטתי שאני לא הולך לדבר ברשתות על הפרידה ורציתי שכולם יידעו שאני מוציא שיר, בתאריך שסיכמנו שאני אוציא אותו, והפרידה זה לא משהו שיעכב לי את זה”.

"חשבתי שהתנערתם מההתנהגות שלה!" רשת האופנה שיצאה על דיאן חידשה את הפרסומים!?
מתוך “האח הגדול” ברשת 13

המראיין שאל: “כתבת לה משהו אחרי? דיברתם?”, נתנאל חשף: “כתבתי לה בערב הסילבסטר איזו הודעה שאני מאחל לה שנה אזרחית טובה ושמחה והיא לא ענתה. אני חושב ששלחתי מספיק הודעות ודיברתי מספיק, ואני מרגיש שדיברתי עליה מספיק גם בכתבה הזו”. בסופו של דבר נראה שנתנאל במקום טוב בחייו למרות הפרידה, ועל פניו מתמקד בקריירה המוזיקלית שלו, נתנאל הצהיר ששמח בחלקו כרגע, ואנחנו מאחלים לו שימשיך כך ורק ישתפר. והלוואי והיה ראיון דומה מהצד של דיאן.

Subscribe
Notify of
guest
53 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ורד
ורד
1 שנים

נתנאל תתנתק ממנה. תבין כבר, היא ניצלה אותך בשביל להרגיש בנוח לצאת מהבית כשהיא מרגישה בטוחה איתך… היא לא אוהבת אף אחד מלבד את עצמה

נתנאל
נתנאל
1 שנים

איכסה מגעילה תגיד תודה שניצלת מהשדה הזאת גולדיגרית ללא אופי ולא אישיות חומרית שרכבה על הגב שלך בבית וגם שיצאה ממנו כדי לטהר את השם שלה ולחזור למלא את הכרס שלה מכספם של קמפיינים !!! ברוך השם שנפטרת ממנה

קרן
קרן
1 שנים

בחור מאוד טוב לב ורגיש באמת, רק צריך לטפל בעצבים שלו והוא אחלה גבר. בהצלחה !!!!