חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
השקט שאחרי הסערה: התמונה הראשונה של אליקו ובת הזוג!

השקט שאחרי הסערה: התמונה המשותפת הראשונה של אליקו ובת הזוג!

השמועה אומרת...

לאחר שחשף בערב השנה האזרחית החדשה תמונה שלו מחזיק יד של בחורה מסתורית, גילינו במהרה את שמה, לא היינו סגורים על גילה, ובסוף הכל התגלה, ועכשיו סוף סוף זה קרה, אליקו חושף תמונה זוגית ראשונה שלו ושל לירז! ומי אשת התקשורת שהראתה תמיכה באליקו?

שתפו

לאחר שפירסם שנמצא בזוגיות, וחשף לאחר מכן את זהותה של הבחורה, מיד קלטנו את פער הגילאים בניהם והרשת געשה, ואליקו הצהיר בתכנית בוקר: “באני המאמין שלי ‏לאהבה אין גיל, ‏אין זמן ואין מקום”, ו- “מצאתי את שאהבה נפשי”. ומאז אליקו רק מראה לנו כמה הוא שם פס על מה שאנשים חושבים.

השקט שאחרי הסערה: התמונה הראשונה של אליקו ובת הזוג!
התמונה שעוררה סערה בערב השנה האזרחית החדשה

לאחר מכן העלנו באתר את מה שאנחנו מצאנו ברשת על הבחורה בת ה- 18 העונה לשם לירז ארז, פרסמנו את סרטוני הטיקטוק שלה שעוררו תגובות רבות, כגון: “טוב שהיא יודעת שהיא נראית כמו ז***, היא יכולה להיות הבת שלו אבל זה ברור בחורות כמוה מחפשות פירסום ולא משנה עם מי”, “צריכה כבוד עצמי”, “דוחה ברמות”, “איפה ההורים שלה”.

השקט שאחרי הסערה: התמונה הראשונה של אליקו ובת הזוג!
לירז ארז (מתוך טיקטוק)

זמן לא ארוך אחרי שפורסמה הידיעה על זהותה באתרי הבידור השונים לירז ארז הורידה פרופיל, פשוטו כמשמעו, היא הורידה את תמונת הפרופיל באינסטגרם. לקחו כמה ימים עד שמחקה גם את חשבון הטיקטוק שלה ונעלמה מהרשתות.

ועכשיו, כעבור שבועיים מאז תחילת השנה החדשה, אליקו מפרסם תמונה זוגית ראשונה שלו ושל לירז בסטורי, וכותב משפט מתוך השיר “יש בי אהבה” של אריק איינשטיין- “בין האפל לנסתר, בעולמנו המר, אומרים שיש עוד תקווה, קוראים לזה אהבה”. לירז העלתה את התמונה גם אצלה והגיבה לו באנגלית: “האהבה של חיי, אלי שלי”.

השקט שאחרי הסערה: התמונה הראשונה של אליקו ובת הזוג!
הסטורי של אליקו ותגובתה של לירז

לפני כמה ימים, אשת התקשורת ג’ודי ניר מוזס פגשה את אליקו וצילמה סטורי עם מסר מובהק, ג’ודי התחילה ואמרה: “אתה נראה זוהר, זוהר”, אליקו הגיב: “אהבה זה דבר זוהר ג’ודי, אהבה זה דבר זוהר. גם את זוהרת מאמי שלי, מה זה?”, וג’ודי בתגובה: “אני זוהרת תמיד”.

השקט שאחרי הסערה: התמונה הראשונה של אליקו ובת הזוג!
הסטורי של ג’ודי ואליקו

אליקו שאל: “רגע, אפשר להכיר לך מישהו צעיר, צעיר מאוד?”, ג’ודי: “יש לי אחד כזה בבית”, אליקו המשיך: “רגע, את יוצאת עם מישהו צעיר והמדינה לא מאשרת את זה? לא אישרו את זה?”, וג’ודי במסר תומך ומובהק: “סליחה?! נראה לך שאני שואלת מישהו?”, אליקו סיכים ובזה נסכם: “בדיוק” בתוספת של אצבע משולשת שמופנית למבקרים.

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קרעין
קרעין
1 שנים

בועל הקטינות

מאיה
מאיה
1 שנים

פדופיליה בהסכמה

רחל
רחל
1 שנים

הבעיה שלי לא עם הפרש הגילאים. בן זוגי גדול ממני ב20 שנה ומערכת היחסים איתו היא תיקון לפרק א כושל,רק שאני בת 36. הבעיה שלי היא הגיל שלה,המקום שהיא נמצאת בו בחיים. ילדה בת 18! היא ילדה בת 18. לא משנה מה יגידו- אילו תחומי עיניין יש להם?בוגרת כלל שתהיה,הם לא באותה נקודה בחיים. מה הופך את היחסים ללא