חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו

פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו

השמועה אומרת...

עם הפרש של 26 שנים, וזוגיות של כמעט שנתיים, מסתמן שסמיון גרפמן וגילי כהן נפרדו מתחת לאף של כולם והמשיכו לשדר עסקים כרגיל. מתי הם נפרדו ולמה?

שתפו

כוכב הרשת והריאליטי, איש העסקים ואיש התקשורת סמיון גרפמן בן ה- 47 (48 בפברואר) ורקדנית עמוד המקצועית גילי כהן בת ה- 22, הדהימו אותנו עם סיפור האהבה שלהם, בכתבה שהתפרסמה ב- “לאשה”, בסוף חודש ספטמבר, סיפרו גרפמן וכהן על הדרך בה הכירו והתאהבו ממבט ראשון ועל איך שהדברים התגלגלו נורא מהר.

בראיון גילי סיפרה: “אחרי שסיימתי שירות לאומי, עברתי לגור בתל אביב עם שותפות. התחלתי להתאמן בריקוד על עמוד וכדי להתפרנס, עבדתי כחובשת בחוף הים. באותו יום הייתי במשמרת בחוף הילטון, אבל אף אחד לא הגיע. היה לי חדר במסעדה בחוף ונרדמתי שם. התעוררתי בשלווה והלכתי לקחת קפה מהמסעדה כדי להתעורר. ראיתי שם את סמיון ונפלט לי: ״אתה סמיון מהטלוויזיה?״”.

פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו
התמונה הפרובוקטיבית שהסעירה את הרשת

סמיון המשיך מצידו: “אני מסתכל ורואה מישהי שקמה מהשינה עם שיער עומד, לבושה במעיל עבה ושותה קפה בשתיים בצהרים, כשאני כבר עם צ’ייסר. חיפשתי מה להגיד לה ושאלתי אותה למה היא שותה קפה בצהרים. הסתכלתי עליה כשחזרתי לשולחן שלי ואני יכול להגיד שזהו, התאהבתי. התחלתי לחפש אותה במסעדה. מצאתי אותה באיזה חדר צדדי יושבת וקוראת ספר. התביישתי, פחדתי שאפנה אליה ואבין שהיא לא מעוניינת לדבר איתי”.

סמיון מצא דרך מקורית למדי: “במקום טלפון הצעתי שנעשה סטורי באינסטגרם. גילי העלתה את הסטורי ותייגה אותי, ומיד כשחזרתי הביתה כתבתי לה באינסטגרם. שאלתי אותה מה היא עושה בערב והצעתי שאולי נצא”. וכשגילי נשאלה אם הפריע לה הפרש הגילאים בניהם בהתחלה, ענתה: “בהתחלה לא חשבתי על זה לעומק. לא ידעתי בדיוק מה הגיל שלו, אבל הבנתי שהוא מבוגר ממני. אני גם לא נותנת יותר מדי משמעות לגיל. החלטתי לתת לזה צ’אנס”.

פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו
גילי בחגיגות יום הולדתה ה- 21 שחגגה עם סמיון

כבר באותו יום הזוג יצא לדייט ראשון, תחילה עם זוג חברים נוספים ולאחר מכן המשיכו את הערב במסעדה לבד, אך זהו לא היה יום רגיל, זה היה יום הבחירות, ה-23 למרץ 2021, ובמהלך הדייט סמיון היה צריך ללכת לאולפנים של רשת 13 להשתתף בפאנל הבחירות, ומרוב שהיה להם כל כך טוב הוא הציע שיוריד אותה במלון (מאז שחזר מצילומי התוכנית “הישרדות” בסוף 2019, הוא גר במלון), שתראה בחדר טלוויזיה, תישן קצת, ושבחמש בבוקר, כשיסיים את הצילומים, ילכו לאכול ארוחת בוקר ביחד.

גילי הסכימה, וכך היה, ולאחר ארוחת הבוקר הם התנשקו וכל השאר היסטוריה, רק שעכשיו זוהי באמת היסטוריה, כי נודע לנו שהזוג נפרד! ולא סתם, אלא עברו כמה חודשים מאז. גילינו שהזוג לא עוקב יותר אחד אחרי השנייה ברשתות, גילי מחקה את כל התמונות המשותפות, אמנם סמיון לא מחק את התמונות המשותפות אבל הסימן הברור בעידן הרשתות החברתיות לפרידה/משבר ביחסים הוא ה- אנפולואו.

פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו
בילבלו את כולם, כאילו הצעה

כשפנינו אל גילי לקבל תגובה היא לא הכחישה ומסרה: “עברה עלינו תקופה מאוד לא פשוטה, סמיון ואני נפרדנו לפני כ- 3 חודשים וכבר לא גרים יחד”. מסמיון לא קיבלנו תגובה. בנוסף גילי גילתה לנו שבזמן שעלתה הכתבה על הזוגיות שלה עם סמיון ב- “לאשה”, השניים כבר בכלל לא היו יחד.

הזוג עבר לגור יחד בבית המלון “הרודס” בתל אביב, כחודשיים אחרי שהכירו. בנוסף, גילי סיפרה בראיון: “סמיון דחף אותי לפתוח סטודיו משלי”, וכיום בגיל 22 גילי בעלת סטודיו לריקוד אמנותי על עמוד. אגב זוהי לא הפעם הראשונה שהזוג נפרד, בסביבות מאי 2022, סמיון וגילי חוו משבר ונפרדו לחודשיים.

פרסום ראשון: סמיון גרפמן ובת זוגו נפרדו! וזה קרה מתחת לאף של כולנו
גם את הכוס הזו השאירה מלוכלכת? 😉
גילי כהן בחדר המלון שהיה משותף לה ולסמיון

סמיון סיפר בראיון על חלק מהמשבר בשנה שעברה: “אני בנאדם מאוד מסודר. הייתי קופץ בצהריים הביתה ורואה שפה נשארה כוס קפה ושם יש עוגייה, או שיש בכיור סימני משחת שיניים. הייתי בטוח שהיא עושה לי דווקא. הייתה גם הגמילה שלי מאלכוהול. אחרי שהרגשתי שאני נסחף, לפני תשעה חודשים הפסקתי לשתות לגמרי. גם חליתי בקורונה והיו כמה שבועות קשים”. וגילי שיתפה מצידה: “הוא לא רצה לצאת, הוא לא רצה לעשות אהבה. הוא הפסיק להשקיע בנו זמן, הפסיק ליזום חופשות. במקום זה, הוא בא אליי בטענות על בלגן שאני עושה. הפסקנו להעריך אחד את השנייה”.

על פניו לזוג היו לא מעט קשיים בעיקר בעקבות הפערים בגילאים והמקומות השונים בהם נמצאים בחיים, רק שעכשיו איננו יודעים מה הקש ששבר את גב הגמל, בטוח שזה יותר מכוס מלוכלכת. נאחל לשניהם הצלחה, כל אחד בדרכו.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות