מאסה בעולם הפרסום והזוהר? אודליה סויסה בווידוי מפתיע במיוחד

השמועה אומרת...

אחרי שכיכבה בלא מעט תוכניות ריאלטי ואף הצליחה להגיע לגמר של שתיים מהן. אודליה סויסה הפכה לקצת יותר מכוכבת על המסך הקטן והפכה לאושית רשת של ממש, הגשימה חלום והשתתפה במופע לצד כוכבים נוספים כשחקנית וזמרת. אך האם ימי הזוהר הספיקו לה?

שתפו

מאז שהפכה לכוכבת בליגה של הגדולים בביצה המקומית, אודליה סויסה מצליחה לגרור שיח רחב היקף ברשתות החברתיות, שרובו חיובי ומרים. אך גם לא מעט ביקורת ואצבעות מאשימות מכוונות כלפיה בעקבות השינויים שעשתה בחייה.

 

ואכן אודליה עברה לא מעט שינויים בחייה, התגרשה מבעלה אבי סויסה לאחר 13 שנות זוגיות. עבדה על עצמה פיזית ונפשית ועברה לקדמת הבמה בתעשייה המקומית. אך האם הייתה מוותרת כיום על טייטל הסלב שלה? אודליה החליטה לחשוף לעוקביה מה היא באמת הייתה רוצה.

הבנתי שזה נושא השיחה עלי. צר לי לאכזב אבל אני לא לסבית. שימשיכו לדבר עוד ועוד. קפצו לי תודה
ריאלטי עשתה כי היא אוהבת אבל רוצה להיות אנונימית.

אחד מעוקביה של אודליה סויסה שאל אותה בסטורי:"יש לי שאלה אלייך. זה שקצת מכירים אותך. זה עושה אותך שמחה, מאושרת ושלווה?". אודליה הגיבה:"דווקא שהייתי חרדית. יום אחד אני זוכרת שישבתי בבית וראיתי אהבה מעבר לפינה, ואז אמרתי לעצמי. יום אחד אהיה מפורסמת וכולם ידעו מי אני והנה."

 

והוסיפה:"אין לי בעיה עם זה בכלל. אני מקבלת מלא הודעות שאני מחזקת ומשמחת אחרים וזה עושה אותי מאוד מאושרת. אגב, ריאלטי עשיתי כי אני אוהבת. אבל עם יד על הלב. הייתי רוצה להיות אנונימית. אני אחת כזאת שלא מצטערת על כלום. ואני אישה שקופה לטוב ולרע. זאת אודליה! ואין לי בעיה שתדעו עלי"

אותה שאלה לא יכלה שלא להוביל לשאלה אחרת שסקרנה מאוד את העוקבים של אודליה. מה קורה כרגע בינה לבין הגרוש הטרי שלה. אבי סויסה שעל פי הפרסומים קרו ביניהם לא מעט דרמות מאז הפרידה.

 

אודליה נשאלה כיצד היא מגדירה כרגע את הקשר שלה עם בעלה לשעבר וזה מה שהיה לה להגיב: "אני ואבי בקשר מצוין. חברים טובים. הוא אבא של ילדיי. הוא היה חלק ענק בחיים שלי, עברנו המון ביחד. ולעולם יהי לו מקום אצלי בחיים ובלב"

אודליה סוויסה מסיבה
אודליה ואבי סויסה בימי הזוגיות

והוסיפה גם פירוט בנושא הקרבה שלהם:"אני הולכת חופשי לבית שלו. יושבים לקפה. אני גם אוכלת מהאוכל שהוא מבשל. בקיצור. הכל בסדר". בהחלט נשמע אפילו דיי אופטימי. אז האם אודליה בדרך חזרה לאנונימיות? רק הזמן יעיד.

10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שקד
3 חודשים

2 דקות בריאלטיעלתה על עץ גבוה מדי

סנדי
3 חודשים

לא הבנתי על מה הכתבה המושקעת

אביגיל דוד
3 חודשים

לא מעניינת