"הלוואי שיחזרו": אייל גולן ודניאל גרינברג שוב מתקרבים ומעלים תהיות לקאמבק

“הלוואי שיחזרו”: אייל גולן ודניאל גרינברג שוב מתקרבים ומעלים תהיות לקאמבק

השמועה אומרת...

לעוקבים והמעריצים של הזוג לשעבר, אייל גולן ודניאל גרינברג נראה שהמפגשים המשותפים רק הולכים וגוברים בדרך קבע. אחרי שבילו שבת חורפית לצד הילדים המשותפים, מגיע עכשיו בילוי נוסף והפעם בסביבה אחרת – התחממות בגזרה או תקוות שווא?

שתפו

זו לא הפעם הראשונה בתקופה האחרונה שבה הזמר האגדי אייל גולן וכוכבת הריאלטי ואשתו לשעבר, דניאל גרינברג נפגשים באופן פומבי, חברתי ובלי יותר מדי נסיונות לטשטש את הזמן במשותף בתיעודים ברשתות החברתיות.

 

גולן וגרינברג שהיו אומנם תקופה ארוכה בסוג של ביף מלוכלך בתקשורת במיוחד לאחר הגירושים המתוקשרים שלהם. מצליחים לספק עוד ועוד רגעים משותפים של האחד בקרבת השנייה. לאחר השבת החורפית והביתית לצד הילדים המשותפים נראה שדרכם של השניים הספיקה להצטלב בשנית והפעם זה כלל לא היה קשור לצאצאים.

"הלוואי שיחזרו": אייל גולן ודניאל גרינברג שוב מתקרבים ומעלים תהיות לקאמבק
לוק חדש ישן – אייל גולן מתחדש

גולן וגרינברג הגיעו לאירוע מתוקשר במיוחד. יום הולדתה של שי זהבי, אשתו של הכדורגלן ערן זהבי. החברים המשותפים של הזוג לשעבר. השניים אומנם לא העלו סלפי או רגעים מתועדים במשותף מהאירוע אך מתברר שאכן בילו שם גם במשותף.

 

אומנם את האירוע סיים כל אחד בנפרד, אייל גולן היה זה שנטש ראשון לטובת צילומי הקליפ של בנו הבכור ליאם גולן ואילו גרינברג נשארה לחגוג במסיבה. גולן אף החליט להתחדש ולחזור בימים האחרונים ללוק הגלח המזוהה איתו ואילו דניאל השיקה את משרדי מותג ההלבשה החדש של בתם המשותפת מיאל.

"הלוואי שיחזרו": אייל גולן ודניאל גרינברג שוב מתקרבים ומעלים תהיות לקאמבק
דניאל גרינברג משיקה את המשרד החדש עם שם המותג של בתה מיאל

אז האם יש פה סיכוי לקאמבק אחרי לא מעט מפגשים משותפים של השניים לאחרונה? למרות שדניאל כבר הספיקה לצנן את ההתלהבות והתקוות בנושא לא פעם במסגרת שאלות ותשובות לעוקביה. המעריצים נשארו אופטימיים לאור המפגש האחרון של השניים במסיבה.

 

ברשת התגובות לא איחרו להגיע, אחת המגיבות רשמה:“רואים שעדיין יש אהבה ביניהם, הם לדעתי זוג מתאים מאוד וחייבים לחזור. יש ילדים משותפים וזאת רק עוד סיבה לשים את המשקעים בצד ולשנות את קו המחשבה הקודם!”

"הלוואי שיחזרו": אייל גולן ודניאל גרינברג שוב מתקרבים ומעלים תהיות לקאמבק
התראו במסיבה עם החברים המשותפים מינוס הילדים

Subscribe
Notify of
guest
12 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
נועה
10 חודשים

דניאל גרינברג ראתה שרוסלנה נפגשת אתו והיא ביחסים טובים אתו , אז גם היא רוצה?

שני
שני
10 חודשים

מקווה בשבילה שאם יש לה שכל,לא תחזור למיטה החולה הזאת. היא חוותה כבר על בשרה את ההתנהגות שלו כלפיי נשים,אם היא רוצה להיות מטומטמת שלא לומדת מהנסיון (כי הוא יעשה לה את זה שוב) אז שתחזור,רק שלא תבכה אחרי זה בטלויזיה

שולה
שולה
10 חודשים

אייל גולן
עים הלוק החדש.
קופי אבא שלו.