חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"לא נראה שהילד שלך מתפתח טוב": התגובה שגרמה לאדל בספלוב להתפוצץ ברשת!

“לא נראה שהילד שלך מתפתח טוב”: התגובה שגרמה לאדל בספלוב להתפוצץ ברשת!

השמועה אומרת...

אדל בספלוב שנמצאת בימים האחרונים בלב סערה חדשה ברשת לאחר שקטפה קמפיין נחשק למותג עגלות התינוקות Cybex זכתה לביקורת חריפה נוספת לגבי הרגלי השינה של ילדיה ובאופן ספציפי להתפתחות של בנה, הפעם היא לא נשארה חייבת ויצאה בתגובה נחרצת.

שתפו

לא מעט תגובות עלו ברשתות החברתיות בעקבות בחירתה של כוכבת הריאלטי, אדל בספלוב לככב כפרזנטורית מותג התינוקות הנחשב. לצד פרגונים רבים מצד עוקביה ומכרים, הגיעו גם תגובות זועמות על האופן החושפני בו היא מצולמת בקמפיין אך לא רק זה.

 

אדל עוד הואשמה ע”י גולשות ברשתות החברתיות לרבות בקבוצת פייסבוק מוכרת שהיא אינה אמא ממוצעת ולא חיה כמו רוב האמהות כאשר יש לה אחות לילה ויועצת שינה לילדים מגיל 0. אך הפעם נראה שאחת הגולשות עברה את הגבול כאשר יצאה נגד ההתפתחות של בנה ליב.

"לא נראה שהילד שלך מתפתח טוב": התגובה שגרמה לאדל בספלוב להתפוצץ ברשת!
אחרי גל התגובות לתמונה בקמפיין הגיעה הביקורת החריפה בהקשר לילד. אדל בספלוב – צילום: שי פרנקו

אחת הגולשות יצאה בתגובה זועמת במיוחד לעברה של יועצת ומאמנת ההורים והילדים של בספלוב, הודיה טיבר וכתבה לה לצד תמונתו של ליב:“זה הייעוץ שלך? לנעול תינוק רך בחדר משלו מ6 בערב עד הבוקר ולא לקום אליו לא משנה מה?”

 

אותה מגיבה הוסיפה ביקורת נוקבת:“לא נראה שהילד הזה מתפתח טוב בכלל, אף פעם לא מחייך והאמת שכואב הלב עליו. וכן אני כותבת ב4 בבוקר כי לתינוקת שלי בגיל שלו כואבות החניכיים וכמובן שקמתי אליה והיא תקבל כל מה שהיא צריכה.”


 

תחילה השיבה טיבר:“ככה פתחתי את הבוקר. קראתי, נשמתי ושאלתי את עצמי. מדוע?? מאיפה הרוע? למה נראה לכם!! מאחלחת לכם להיות אנשים שרואים טוב באנשים. ולמכן הסר ספק, לפני 3 שנים הכרתי את אדל בספלוב כשהיא נרשמה לסדנת שינה שלי עם שיה. זכיתי להכיר אמא מסורה שקשובה קודם כל לצרכים של הילדים שלה.”

שיה וליב מתוך הסטורי של אדל באינסטגרם

והמשיכה בהגנה על בספלוב:“יש לה את היכולת המדהימה לשלב הרבה הומור ואופטימיות בהורות(מאחלת לכל אחת מאיתנו) לא היא לא מרגישה ‘מסכנה’ להיות אמא, ההפך, היא עפה על היכולת שלה להעניק ולתת להם”

 

גם בספלוב לא נשארה חייבת לאור אותה ביקורת של המגיבה בעניין בנה ויצאה בזעם:“רק לרחם על תגובות כאלה. דרך אגב הילד שלי הוא הילד החייכן בעולם! אבל האמת, לא מזיז לי כל התגובות האלה וזה המזל שלי.”

"לא נראה שהילד שלך מתפתח טוב": התגובה שגרמה לאדל בספלוב להתפוצץ ברשת!
אדל בספלוב בתגובה זועמת על התגובה ברשת. מתוך הסטורי באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
נועה
1 שנים

כמה נמוך עוד אפשר לרדת? זוועה

גילי
גילי
1 שנים

מגוכח לאבחן רק דרך המסך

אאאא
אאאא
1 שנים

כל הנשים אל תראו את הילדים שלכם בפלטפורמות החברתיות. הן לא כ”כ חברתיות :\
אדל את אמא מהממת! ואין כמו אמא בעולם!!! הבלעדית והחשובה!!!♥☺♥ שתזכי לגדלם לתורה מצוות ומעשים טובים!!!♥ הם מהממיםםםם זכית!!!