הלם: אוהד בוזגלו לא נשאר חייב ועוקץ את בר כהן דרך בן הזוג אליאב

הלם: אוהד בוזגלו לא נשאר חייב ועוקץ את בר כהן דרך בן הזוג אליאב

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול”, בר כהן החליטה אמש להטיח ביקורת קשה כנגד דבריו של כוכב ריאלטי אחר. אוהד בוזגלו שבין היתר עקץ בראיון את טילטיל בהקשר לאשתו, ולטענתה רמז שגברים נשואים סובלים. גם בן זוגה של בר החליט להתערב במה שקרה שהתרחש באותו ראיון, ואיך אוהד בוזגלו זקף זאת לטובת עקיצה חזרה לבר?

שתפו

 בזוגיות כמו בזוגיות, למרות האהבה והתקשורת קורה לא פעם שכל אחד מבני הזוג לוקח צד אחר לגמרי בוויכוח או דיון. זה קרה גם אצל בר כהן ואליאב טעטי שהחליטו להצטרף לדיון הבוער בעקבות הראיון של אוהד בוזגלו ל”הדו’ח היומי”.

 

כזכור, בוזגלו עמד על שלו בשידור למרות הביקורות על התנהלותו מול נשים, לרבות בעקבות המקרה מול שתי הנשים הרוסיות איתן בילה באיסטנבול בלי יותר מדי פילטרים. שמחה החליטה לעקוץ אותו בחוזקה ורמזה שאין לו כשרון והוא פרובוקטור בשקל וחצי – ונראה שגם לבר כהן הייתה ביקורת קטלנית כלפי אוהד.

הלם: אוהד בוזגלו לא נשאר חייב ועוקץ את בר כהן דרך בן הזוג אליאב

בר כהן החליטה להעלות את מה שקרה בראיון לסדר היום בסטורי שלה וטענה בין היתר שאוהד עבר את הגבול עם מה שאמר על טילטיל ואשתו. וכתבה לו בין היתר:“אוהד אתה דביל. תשב כבר בשקט”. וגם “להגיד שגברים נשואים סובלים במילים אחרות? הבחור לא מאה אפילו לא עשרים והטמטום שלו מביא לי עצבים”

 

אך נראה כי בן זוגה של בר, אליאב טעטי החליט דווקא לצודד באוהד, לפחות מול המתקפה של שמחה כנגדו ושיתף בסטורי משלו:“אני כבר לא מבין את הדבר הזה שכל אחד מרשה לעצמו לזלזל במישהו אחר, גבר שמחה גואטה, זו לא הפעם ראשונה שלך.

 

ויצא עליה בין היתר בדברים הבאים:“מי את שתחליטי אם לבן אדם יש כישרון או לא!?(את זמרת?! מה את שרית חדד ולא ידענו?!) גם אני לא חושב שההתנהלות שלו היא התנהלות חיים נכונה, אבל להכפיש?! לזלזל!? קצת אהבת חינם לא תזיק. כבר אמרו חז’ל סייג לחכמה , ימשיך כבודו…”

הלם: אוהד בוזגלו לא נשאר חייב ועוקץ את בר כהן דרך בן הזוג אליאב
אליאב טעטי יוצא להגנת אוהד בוזגלו עליו יצא בת הזוג קודם לכן

ונראה שאוהד בהחלט המשיך והחליט לצאת בביקורת כפולה כנגד בר ושמחה תוך כדי שימוש בדבריו של אליאב לטובתו. אוהד הגיב לנושא:“אני מקבל בקשות מכל מיני אתרים להגיב לרודפות הפרסום שניסו לקבל כותרות על גבי בימים האחרונים.”

 

“לזמרת/דוגמנית/פצצת עולם/מלכת הפופ/שחקנית העל עניתי בכבוד באולפן ובהחלט שמרתי על איפוק מירבי מכיוון היותה אישה(לה מותר להגיד הכל) אם הייתי משתלח במושגים שלה הייתי זוכה לעליהם במקרה הטוב”.

 

ואז התייחס גם לבר:“לאישה השנייה בחרתי לא להגיב בשל חברותי הטובה עם בן זוגה. בן זוגה בחר להתבטא גם הוא כנגד הזמרת/הדוגמנית העל ולמעשה ענה מבית לבת זוגו ולכן חסך לי תגובה כלפיה ובשל כך מנע ממנה את האייטם שחיפשה – זה כבר שלהם”.

הלם: אוהד בוזגלו לא נשאר חייב ועוקץ את בר כהן דרך בן הזוג אליאב
אוהב בוזגלו אומר את המילה האחרונה בסאגה המדוברת?

Subscribe
Notify of
57 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איילה
8 חודשים

מאיפה היא צצה לא שמענו לא ראינו
הדעות של בר לא רלווניטיות

בר עדיף שתסתמי
8 חודשים

גם עם כל הפילטרים שהיא שמה לא עוזר לה והיא נראת כמו שטנית מלאת רוע ובגלל ששמחה היתה בעדה פותחת את הגורה שלה לעוד פרסום ל15 הדקות . הביקורת עליה רבה ויותר כדאי שתשתוק כל היום עסוקה בקניית בגדים ומשחקת אותה כאילו היא משפענית ״אלפי בנות כותבות לי ״שקרנית גו דשא שאמא שלה גידלה אותה ואת הילד שלה עד היום

אלי
8 חודשים

זוג כלומניקים שתמשיך לתת קופונים ללא הנחה לשבורות שעוקבות אחריה