חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"נו מה זה לא הגיוני": בתה הקטנה של קורין גדעון שוברת את הרשת!

“נו מה זה לא הגיוני”: בתה הקטנה של קורין גדעון שוברת את הרשת!

השמועה אומרת...

מנחת הריאלטי לשעבר קורין גדעון, שהפכה לימים לאושיית רשת עם 350 אלף עוקבים ברשת האינסטגרם. החליטה לשתף את המעריצים בקטע מפתיע ומרגש במיוחד של בתה הקטנה אלונה ואפשר לומר בפה מלא שמדובר בתופעה של ממש.

שתפו

קורין גדעון ידועה לעוקבים והעוקבות שלה בתור אחת שיודעת ואף לעיתים קרובות לא חוששת לעשות שימוש בהומור מעט פרובוקטיבי אך מתוחכם. בדיחות החציל עם הנגיעה הגסה לצד בעלה חילי שתפסו תאוצה. אך גם רגעים משעשעים במיוחד הקשורים לבתה המתוקה אלונה.

"נו מה זה לא הגיוני": בתה הקטנה של קורין גדעון שוברת את הרשת!

גדעון וחילי שהפכו לפני פחות מחצי שנה להורים לשניים כאשר רפאל הצטרף לחיק המשפחה, יחגגו בשישי הקרוב את יום הולדתה השני של אלונה שבינתיים מצליחה להפוך בגיל הכל כך צעיר הזה לכוכבת רשת לא קטנה לגמרי בזכות עצמה והקטע הבא שהצליח לשבור את האינסטה.

 

בקטע נראית אלונה כאשר קורין מביאה לה כיפה והיא אומרת במתיקות “לשים כיפה על הראש”. לאחר מכן היא מתחילה לשיר ברהיטות את ברכת השישי “שלום עליכם” תוך כדי שהיא מדפדפת בסידור. הקטע הפך לויראלי בתוך פחות מיממה והתגובות לא איחרו להגיע.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by קורין גדעון (@corringideon)


כותרת הקטע של אלונה שהעלתה קורין נקרא “בין קודש לחול” ואליו עלו קרוב ל-1000 תגובות!! בתוך פחות מיממה. אחת הגולשות שנמסה ממה שראתה כתבה:“נוווו מההה זה זהה זה לא הגיוני הדבר הקטן והמתוק הזההההההההה”. גולשת נוספת פרגנה:“הילדה חכמה מאד ומתוקה, פשוט מאד מדהימה”.

 

מלבד הקטע המרגש הזה של הבת אלונה, קורין גדעון החליטה לענות לעקיצה שהופנתה לכיוונה במסגרת פינת שאלות ותשובות כאשר אחת הגולשות כתבה לה:“בטח היה כיף להגיד לא לטלוויזיה אחרי שפיטרו אותך”.

 

קורין לא התרגשה והסבירה:“אמרתי לא כי התכנית שהוצעה לי לא התאימה לי כרגע מהרבה סיבות. זה לא היה כיף להגיד לא ואני לא מחפשת ‘לנקום’. אם תגיע הצעה שתעניין אותי אשמח מאד לחזור. מה שכן, זה בהחלט נחמד שיש לי את האופציה להגיד לא ,ושאני לא נואשת כמו שהייתי לני שנתיים כשהפסיקו את העבודה שלי בטלוויזיה. מאד כיף להיות עצמאית ושלא מחליטים בשבילי”.

"נו מה זה לא הגיוני": בתה הקטנה של קורין גדעון שוברת את הרשת!
עונה לעקיצות, גדעון בסטורי עם הסבר ברור

Subscribe
Notify of
guest
15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליהי
ליהי
1 שנים

קסם של ילדה.ילדה חכמה ומתוקה.מאחלת לכם ההורים בריאות ונחת ממנה ומאחיה.

אסתר
אסתר
1 שנים

בין פורת יוסף עליה ילדה חכמה איימלה

אני
אני
1 שנים

מתוקה מדבש!!!