חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הפיצוץ שהתלקח בשידור: שמחה גואטה לדיאן שוורץ "מנסה לנקות את העור שלך"

הפיצוץ שהתלקח בשידור: שמחה גואטה לדיאן שוורץ “מנסה לנקות את האור שלך”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול”, דיאן שוורץ הצטרפה הבוקר לפאנל התוכנית “הדו’ח היומי” כדי לצאת בביקורת על התקשורת שנתפסה על משפט אחד שהוצא מהקשרו לטענתה במקרה טרי במיוחד. אך אז הדיון הפך לשדה קרב בינה לבין שמחה גואטה שיצאה עליה בביקורת חריפה.

שתפו

מאז יציאתה של דיאן שוורץ מהבית המפורסם היא עברה לא מעט אתגרים וגם טרנספורמציות בעין הציבור. רק בשבוע שעבר דיאן החליטה לעשות מעשה מעורר כבוד ולטענתה מתוך ראיון ארוך שנתנה לקחו משפט שלה שנאמר בהומור והוציאו אותו מהקשרו, דבר שגרם לה לספוג לא מעט אש.

 

דיאן הגיעה לבקר את מעצבת האופנה אדר כהן שאיבדה לפני כשבועיים את ידה לאחר תאונה קשה במקסיקו ובין היתר התגייסה למענה ושיתפה את הסיפור שלה. אך בתקשורת החליטו להתמקד במשפט אחד של דיאן:” היא כוסית, היא בטח עוקבת אחריי – אז נכנסתי והיא באמת עקבה אחריי”

הפיצוץ שהתלקח בשידור: שמחה גואטה לדיאן שוורץ "מנסה לנקות את העור שלך"
דיאן יוצאת להגנה בדיון שהתלהט מול שמחה. מתוך הדוח היומי

דיאן החליטה לדבר על הנושא בפאנל ושיתפה את אותו מקרה אך אז שמחה החליטה שוב לחזור לאותו המשפט ויצאה בדברים:“היא אמרה שרק כוסיות עוקבות אחריה”. דיאן יצאה להגנה ופתחה על שמחה:זה בדיוק הדוגמא של אותם אנשים שמעוותים את הדברים.”

 

והוסיפה:“אני התכוונתי, ובראיון המלא גם שומעים שכשראיתי אותה, ראיתי בחורה יפה והנחתי שהיא עוקבת אחרי. אני החמאתי לקהל שלי, אני חושבת שכל העוקבים שלי יפים ויפות. זה מה שאמרתי”.

דיאן שהייתה בסערת רגשות זכתה למשפט נוסף משמחה לכיוונה שהצליח להדליק אותה:“היא לוקחת את זה ללב כי זה פוגע בה ואני יכולה להבין את זה”. דיי התפרצה ויצאה בכעס:“לא, אנשים כמוך פוגעים בי אז אני שמה את זה על השולחן. כי אני באה להגיד שזה לא באתי בראיון. אני באה להגיד את זה כבר חמש דקות ואת לא נותנת לי להשחיל משפט! זה שאת מדברת עם הידיים ככה גם אני יודעת לדבר עם הידיים להזכירך!”

הפיצוץ שהתלקח בשידור: שמחה גואטה לדיאן שוורץ "מנסה לנקות את העור שלך"
דיאן שוורץ משתפת את הסטורי של אדר כהן שיצאה להגנתה.

שמחה הוסיפה בהמשך משפט נוסף שהצליח לעצבן את דיאן:“היא בסך הכל.. קשה עוד להתמודד עם התקשורת”. דיאן התגוננה ואמרה:“לא ממש לא קשה לי, אני עברתי מה שאף אחד במדינה הזאת לא עבר! אל תגידי לי שאני לא מבינה תקשורת. הנה, אישה לאישה מלכה, איפה? איפה זה בא לידי ביטוי?”

 

@reshet13tv שמחה גואטה נגד דיאן שוורץ 😨 באיזה צד אתם? 👇 #רשת13 #דיאןשוורץ #שמחהגואטה ♬ original sound – רשת 13

בהמשך שמחה הנחיתה פצצה נוספת:“יש בחורה שלפני שנה התפרסמה והיא צווחת, היא עכשיו זועקת את הכאב שלה ואני מבינה אותו. היא התפרסמה באור שלילי והיא מנסה לנקות את האור שלה”. דיאן התפרצה לדבריה של שמחה וטענה:“ממש אני לא מנסה לנקות את האור שלי!” אך אז הדיון הגיע לטורים שיצאו משליטה ונטלי דדון יצאה להגנתה של דיאן:“התקשורת לוקחת משפט ממעשה טוב וצולבת אותה, שם זה נגמר!”

הפיצוץ שהתלקח בשידור: שמחה גואטה לדיאן שוורץ "מנסה לנקות את העור שלך"
דיאן שוורץ במשרדי ערוץ 13. מתוך הסטורי באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נאיה
נאיה
1 שנים

לא מתה על שמחה בכלל
אבל וואלה היא צודקת.
זה לא סוד שדיאן מנסה ליצור לה תדמית שונה והפסידה הרבה בעקבות האח הגדול ומה שהראתה שם.
עזבו שאני לא מאמינה בשיט לכל הדבר כן?
אבל וואלה אם מסתכלים על הריאיון המלא היא באמת אמרה את זה.
מה הבעיה לקחת אחריות ולהגיד זו הייתה בחירת מילים לא נכונה פשוט ?????

ארון
ארון
1 שנים

שמחה בלתי נסבלת אבל מצד שני צודקת, כל מה שדיאן עושה זה להקשיב להוראות יח”צ, לעשות מעשים טובים כדי לנקות את כל השיט שעשתה באח ובעצם לתת קונטרה לאופי שלה שכולם ראו

לירון
לירון
1 שנים

דיאן מספיק לפלוט שטויות . אל תדברי כמו בשוק. ואת שמחה גם לא חסר לך רוע.