גוזרות קופון: מי נבחרה למשפיענית הגדולה ביותר בתעשייה בארץ?

השמועה אומרת...

כולם מדברים על זה אבל לא באמת כולם יודעים כמה תעשיית הקופונים וקידום המכירות בשיתוף המפורסמים מגלגלת בכל שנה. במילה אחת, מיליונים. ומי המפורסמת שהצליחה לעקוף את כולם במקום הראשון?

שתפו

בזמן שלא מעט מהגולשים ברשתות החברתיות מצקצקים לעיני עוד סטורי המקדם מוצר כזה או אחר דרך קוד קופון או קישור ישיר למוצר מצד לא מעט מפורסמים, מתברר שזאת דרך יעילה והמאוד מניבה שמצליחה לגלגל סכומים לא קטנים ולהפוך להרבה יותר מטרנד חולף.

 

הסכומים והרשימה המלאה של הסלבס המוצלחים נחשפו מוקדם יותר ב"ישראל היום". על פי נתונים של חברת Humanz המשמשת כפלטפורמה למאות אלפי משפיעני רשת וידוענים נראה שבראש הדירוג השנתי תמצאו לא מעט פנים מוכרות.

גוזרות קופון: מי נבחרה למשפיענית הגדולה ביותר בתעשייה בארץ?
לחיי השת"פ: עינב בובליל במקום הראשון.

ובמקום הראשון: עינב בובליל ש21.2 אחוז מהמבקרים שהביאה לאתר בעקבות צפייה בתכנים שהעלתה, רכשו את המוצרים שפרסמה. סכום הסל הממוצע של הקניות עומד על 883 ש"ח. נתון שכל מפורסם או משפיענית רשת חושקת להגיע אליו.

 

לצד בובליל בטופ של הרשימה: אדל בספלוב עם 18.7% רוכשים מתוך סך ההקלקות שהביאה באמצעות התכנים שלה. וגם מפורסמים נוספים שהביאו נתונים מפוצצים: דניאל עמית, דנית גרינברג, יובל כספית, מירי כהן, מירן בוזגלו, דניאלה אייפנברג, קורל מיכאלי ונדיר אליהו.

גוזרות קופון: מי נבחרה למשפיענית הגדולה ביותר בתעשייה בארץ?
המשפיענית העולה לשנת 2023: בר נועה כהן לצד בן זוגה אליאב טעטי

גם כוכבת "האח הגדול" בר כהן מתברגת לתוך רשימה לא פחות נחשקת וממוקמת בטופ של עשרת המשפיענים העולים לשנת 2023, שעל פי ההערכות צפויים להשתתף בהכי הרבה קמפיינים למרות שהם טרם התברגו לרשימת המפורסמים המוכרים ביותר.

 

לצד בר כהן התברגו לעשיריית המשפיענים העולים לשנת 2023: אן סגל, אליטה אופק, דניאל יונה, טליה סול, לורן אלון, עדי כהנים, טל מדינה, רוני פרץ וניקול אראבוב. וסל הקניות הממוצע של העוקבים של אותם משפיענים עומד על 380 ש"ח שזה לגמרי מכובד.

גוזרות קופון: מי נבחרה למשפיענית הגדולה ביותר בתעשייה בארץ?
הנתונים שלה לא פחות מרשימים. אדל בספלוב ממוקמת גבוהה במצעד המשפיעניות

ומה הקטגוריות שהצליחו להכניס הכי הרבה כסף על ידי אותם משפיענים? במקום הראשון: מוצרי שיער בסכום של כ-5.56 מיליון ש"ח בשנה. נעליים בסך 845,000 ש"ח בשנה. מוצרים דנטליים בסך 730,000 ש"ח בשנה ומוצרי פנים וטיפוח בסך 711,000 ש"ח בשנה.

26 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חחחחח
3 ימים

כמה שהסוכנת של בר כהן מנסה לדחוף זה לא יעזור כי יודעים שהכל משחק אצל בר ושקרים .. ״אני נופלת מעומס הבנות שרוצות לקנות״ והסטורי שמלא בקניות שלה מנסה לחקות את יובל כספית מה שהיא קונה היא קונה אך יש הבדל בין פח לקלאס

אליקו
3 ימים

הטיפשים זה המטומטמים שקונים "בהמלצה " שלהם בקופונים שלהם זה בדיוק כמו באתר אין הנחה אמיתית

ליאת
3 ימים

נמאס מכל המשפיענים האלה כל יום הסרט שחוזר על עצמו "היי אהובות""מה אהובות מי אהובות אני הורדתי לפחות ל80%אחוז מהם עוקב חופרים