חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"זה פשוט לא נתפס בעיני": אייל גולן מחליט לא לשתוק יותר!

“זה פשוט לא נתפס בעיני”: אייל גולן מחליט לא לשתוק יותר!

השמועה אומרת...

הזמר וכוכב הריאלטי אייל גולן החליט שהוא חייב להתערב בנושא בוער מאוד בתעשייה המקומית ביממה האחרונה שהצליח גם לגעת בו באופן אישי, את מי הוא החליט לגבות למרות האש כלפיו? והתגובות ברשת כמובן שלא איחרו להגיע.

שתפו

השיח סביב הקריאות להחרמתו של זוכה העונה התשיעית של “הכוכב הבא”, אליאב זוהר הצליח להסעיר את הרשתות החברתיות ביממה החולפת. וזאת בעקבות הודעה של אביו, השר מיקי זוהר בכך שמשרדו לא ייזום אירועי תרבות בשבת.

 

לא מעט אנשים לא יכלו לשבת בשקט לאור הקריאות הללו להחרמתו של אליאב בעקבות דבריו של אביו בקשת הפוליטית שאינה קשורה אליו ולעיסוקו באופן אישי. השר אביגדור ליברמן אף יצא להגנתו וטען בין היתר:“אין כאן שום מקום לחרמות ואת המלחמות הפוליטיות יש להשאיר מחוץ לפלייליסט. תנו לילד לשיר”.

"זה פשוט לא נתפס בעיני": אייל גולן מחליט לא לשתוק יותר!
צילום: אור דנון וערן לוי

גם כוכב הזמר אייל גולן החליט שהוא לא יכול לשבת בשקט לאור אותם פוסטים ברשתות החברתיות שקוראות להחרים את זוהר הבן והחליט להביע את תמיכתו באליאב באופן אישי שאולי מזוהה עם המקרה שעבר בעצמו בעבר.

 

אייל פתח בדברים:“אתמול בערב נתקלתי בפוסטים ברשתות החברתיות שקוראות להחרים את ההופעות והמוזיקה של אליאב זוהר. בנו של מיקי זוהר ופשוט כואב לי הלב”. והוסיף:“מי כמוני יודע כמה דרך של אמן היא חשובה, מאתגרת ולא פשוטה.”

 

“ולראות זמר ויוצר צעיר מוכשר שכבר עושים עליו עליהום בגלל אמירות כאלו ואחרות של אבא שלו שלא קשורות אליו בשום צורה, זה פשוט לא נתפס בעיניי. אני לא נכנס לרגע לפוליטיקה אבל אני יודע שאסור לערבב בין מוזיקה ואמנות לפוליטיקה.”

"זה פשוט לא נתפס בעיני": אייל גולן מחליט לא לשתוק יותר!
הסטורי של גולן וההצהרה החד משמעית

התגובות ברשת כמובן שלא איחרו להגיע. באחד העמודים הגדולים כתבה טוקבקיסטית אחת כתגובה לדבריו של גולן:“שמישהו יספר לאייל גולן שאותו קוראים להחרים כי הוא ואבא שלו ניצלו מינית קטינות ולא בגלל הדעות הפוליטיות שלו”. אך נהדפה ע”י תומכת אחרת שלו בתגובה:“שמישהו יספר לך שהשבוע יש שלוש הופעות של היכל מנורה מלא השבוע”.

"זה פשוט לא נתפס בעיני": אייל גולן מחליט לא לשתוק יותר!

Subscribe
Notify of
guest
22 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נעמה
נעמה
1 שנים

אין עליך אייל גולן,כל הכבוד לך

רחל
רחל
1 שנים

כל הכבוד לאייל גולן

נועה שימחי
נועה שימחי
1 שנים

כל הכבוד לאייל גולן 🫶🫶🫶🫶