חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לא תאמינו: זה מה ששימי תבורי אמר על אורטל עמר לאחר שיצאה להגנתו!

השמועה אומרת...

שלשום עלה פרסום הקשור לזמר שימי תבורי שעורר דיון סוער במיוחד רשתות החברתיות, לראשונה בחייו הוא מצא את עצמו ללא הזמנה להופיע ביום העצמאות ולא מעט אמנים יצאו להגנתו. האקסית של בנו הייתה אחת מהן ולעומת זאת שימי החליט לצאת עליה בביקורות חריפה בראיון מקביל.

שתפו

הזמר האגדי שימי תבורי הביע דברים כואבים במיוחד שלשום לאחר שנודע כי לא הוזמן לבמות בבהופעות יום העצמאות ה-75 למדינה. תבורי סיפר לרן בוקר בין היתר:“בשנים שעברו בחודש הזה אני כבר די סגור עם ההופעות לעצמאות, עכשיו אין לי שום דבר. למה? מה, אף אחד כבר לא אוהב את השירים שלי? הנוער לשלטון”

 

לאחר פרסום הידיעה לא מעט אמנים יצאו להגנתו כולל זהבה בן שהזמינה אותו לחרוש לצידה את הבמות. אך נראה שתבורי הספיק להתאושש מהדרמה בעקבות החשיפה הציבורית ושיתף אמש בראיון ל103FM על העדכונים המשמחים לגבי השתתפותו הקרובה באירועי יום העצמאות:“בסוף צלצלו והתחילו מאשדוד ואחר כך מראשון ואחר כך מכל הארץ!”.

"אורטל אוהבת כל דבר להוציא לעיתון". שימי תבורי לא נותן פידבק חיובי לעמר. בתמונה עם הנכד תו פרינס
“אורטל אוהבת כל דבר להוציא לעיתון”. שימי תבורי לא נותן פידבק חיובי לעמר. בתמונה עם הנכד תו פרינס

ולמרות שאורטל עמר החליטה לצאת להגנת שימי תבורי באותו העניין ואף הגיבה בפומבי:“זה פשוט עצוב. וזה בושה לנו כחברה ! שימי זמר ענק אחד הגדולים שיש כאן”. נראה שבעניינים המשפחתיים לרבות בסאגה בין בנו בן אל תבורי לבין האקסית אורטל עמר – נותרו משקעים לא פתורים.

 

שימי נשאל ע”י מעיין אדם בראיון ל103FM:“יש המון מתח כרגע בתקשורת סביב הבן שלך, אמא של הבן שלו, הבן של הבן שלך”. שימי הגיב:“כן כל השטויות שלהם בדיוק.” ומעיין הוסיפה שאלה:“אגב איך אתה עם זה? זה מכאיב לך לראות את הידיעות האלה? אתה אדיש לזה?”

הרעיף לא מעט מילות אהבה על אשתו יהודית בשידור
הרעיף לא מעט מילות אהבה על אשתו יהודית בשידור

שימי הגיב:“אני אדיש, אני אדיש, אני ממש לא קורא אפילו לפעמים כי זה באמת סתם רכילות. אורטל לפי דעתי אוהבת כל דבר להוציא לעיתון, להוציא לזה.. להוציא לזה.. אותי זה לא מעניין הדברים האלה, אני כבר עברתי את השטויות האלה.”

לא תאמינו: זה מה ששימי תבורי אמר על אורטל עמר לאחר שיצאה להגנתו!
בן אל תבורי בימי הזוגיות עם אורטל עמר

Subscribe
Notify of
guest
74 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
האמת שימי מרונה
האמת שימי מרונה
1 שנים

האמת שימי צודק אורטל שהתפרסמה בזכות השם של שימי אם לא התהילה של שימי מי היה מכיר אותה והיא כל החיים דלה בתקשורת פשוט נורא נראה שהביאה את הילד הזה רק. בכדי לקדם את עצמה פשוט הזוי די אורטל
בלי קשר לאורטל שימי הוא אחד הזמרים עם הקול הכי. הכי קול כמו של שימי זה אחד לדור חייב מישהו טוב שינהל אותו

כרמן
כרמן
1 שנים

כביסה מלוחלכת נישרת בתוך המשפחה, יש לנו צרות במדינה יותר גדולות מה הסלט שבישלתם

מיקי
מיקי
1 שנים

שימי צודק אורטל רוצה פירסום .לא משנה על חשבון מי.העיקר כסף כסף כסף אורטל זה גועל