"בוגד תתבייש": קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה

“בוגד תתבייש”: קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה

השמועה אומרת...

מכה נפלה על עם ישראל בסוף השבוע האחרון, ובמיוחד על משפחות הנרצחים בפיגועים הקשים, והסלבס השונים לא נשארו אדישים למאורעות. יוצא האח הגדול הערבי-ישראלי קאזם חליליה התייחס גם הוא לפיגועים בשיברון לב וקיבל תגובה מרתיחה במיוחד.

שתפו

לסוף השבוע האחרון הזה לא ייחלנו.. הפיגוע הנורא ואיום שקרה מחוץ לבית הכנסת בשכונת נווה יעקב שבירושלים, השאיר את כולנו פעורי פה ושבורי לב. בעיניי כולם נחצה כאן קו אדום ומשפיעני הרשת דיברו וייצגו את כאבנו. בינהם היה קאזם חליליה, יוצא “האח הגדול” 2022, מוסלמי ישראלי.

קאזם שיתף בסטורי: “שני מחבלים ארורים, מחליטים לעשות מעשה נבזי, לא אנושי ״בשם אלוהים״, כואב הלב, תראו תמיד חשבתי שהפתרון הוא פתרון מדיני ולא צבאי… אבל היום אני אומר, חד משמעית הצבא חייב להיכנס אתמול! לכל מקום אשר נמצא בו מחבל!”

"בוגד תתבייש": קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה
הסטורי שהעלה קאזם

עוד הוסיף: “ואני מוסלמי ואומר לכם… שזה לא האסלם האמיתי! האסלם מתבייש בהם!”, לאחר מכן קאזם קיבל את התגובה הבאה: “בוגד תתבייש” בצירוף של דגל פלסטין. קאזם ששירת בצה”ל בתור המוסלמי הראשון ששירת בגל”צ מאז קום המדינה, הגיב חזרה: “בוגד? מי שעוד לא הפנים אז זה הזמן… אני ערבי ישראל גאה!”.

"בוגד תתבייש": קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה
התגובה המרתיחה שקיבל קאזם

הוסיף וחיזק: “המדינה שלי היא ישראל ומעולם לא בגדתי בה ולעולם לא אבגוד בה! אני שותף לא משת”פ”. בנוסף לקאזם, מנצחת האח הגדול 2022, טליה עובדיה, השתתפה גם היא בתנחומים ברשת ושיתפה: “לפתוח את השבוע עם התמונות האלה, 7 משפחות שנהרסו להם החיים”.

"בוגד תתבייש": קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה
הסטורי שהעלתה טליה

עוד שיתפה טליה מעולמה הפרטי: “בתור בת לאמא שאיבדה את אחיה בפיגוע ירי קשה לי מאוד, הלב שלי עם הפצועים ומשפחות הנרצחים. אמן שנדע תמיד ובמיוחד ברגעים אלה להניח בצד את כל הפילוג והכעס, אמן שהעם שלנו יתעורר ויבין שמעבר לימין ושמאל ומעבר לדתי חילוני כולנו יהודים”.

"בוגד תתבייש": קאזם חליליה קיבל תגובה שלא עברה בשתיקה
טליה וקאזם (מתוך אינסטגרם)

סלבס רבים הביעו את הזדהותם וכאבם בתקווה שיום אחד נדע שקט ושלום. ליבנו עם משפחות הנרצחים והפגועים, ושנדע ימים שקטים מלאים באור ואהבה.

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאת
1 חודשים

קאסם גאים בך.אל תתייחס למכפישים.אתה בחור נדיר ומיוחד.אוהב את המדינה ולא פוחד מלהביע את דעתו.חזק ואמץ.

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי ליאת
גלית
1 חודשים

קאזם בחור מקסים תתביישו לכם הוא משלם בחייו האישיים בגלל דעותיו בגלל ששירת בצבא בגלל שמגן על ארץ ישראל אין כמו קאזם תתביישו אתם הבוגדים

מרגלית
1 חודשים

צודק וצודקת גאה בקזאם