בעקבות המצב? בר כהן יוצאת בחריפות:"בא לי להקיא על האינסטגרם"

בעקבות המצב? בר כהן יוצאת בחריפות:”בא לי להקיא על האינסטגרם”

השמועה אומרת...

לכוכבת “האח הגדול” בר כהן קצת עלה מהמתרחש ברשתות החברתיות בימים האחרונים, לרבות בעקבות המצב הבטחוני המתוח והמתרחש באינסטגרם בהקשר לאירוע הקשה בו נרצחו שבעה בעיר הולדתה. ועכשיו היא מחליטה לפרוק: “קשוח לי הדאווין באינסטגרם”.

שתפו

בר כהן הירושלמית שמתרגלת בתקופה האחרונה למגורים המשותפים עם בן זוג מבית האח, אליאב טעטי בעיר ראשון לציון. לא הצליחה להישאר אדישה לאור התנהלותם של אנשים כאלו ואחרים ברשת האינסטגרם וזאת בעקבות האירועים הביטחוניים האחרונים בבירה.

 

בר פרקה מול עקוביה תחילה ברמיזה:“אני ביום רע, לא יודעת למה. כמוכן. יום פשוט לא טוב. אם זה עם האינסטגרם שפתחתי בבוקר שראיתי כל מיני דברים. גם אני עוקבת אחרי אנשים והיה לי קצת קשה. לפעמים את פותחת את האינסטגרם בבוקר ואת רואה דברים שהם הכי מנוגדים אלייך ואת אומרת בעע.. איכס, לא בא לי להיות באינסטגרם בשעות הקרובות.”

בעקבות המצב? בר כהן יוצאת בחריפות:"בא לי להקיא על האינסטגרם"

בסדרת סטוריז שהעלתה בעקבות סשן שאלות ותשובות יום לאחר מכן. הנושא שוב עלה, ומתברר שאותה תגובה נגעלת קשורה באופן ישיר לפיגועים בירושלים והדאגה למשפחתה מול הפרסומים של אותם אנשים שאותם היא החליטה לבקר שוב באופן מפורט יותר:

 

“אמרתי שלפעמים בא לי להקיא על האינסטגרם, אז יכול להיות שהייתי יותר מדי דרמטית אבל אני דרמטית מה חדש.” והוסיפה:“לפעמים אני מרגישה באינסטגרם מין ניתוק כזה.”

 

והוסיפה בהמשך:“כשקמתי בבוקר זה נורא צרם לי. כמובן שבימים כאלה של פיגוע כזה גדול אני מצפה מאנשים לא להעלות תוכן של מסיבות ולא לחגוג. אבל אם מישהי אחותה מתחתנת אז כאילו מה?”

בעקבות המצב? בר כהן יוצאת בחריפות:"בא לי להקיא על האינסטגרם"

“קורה משהו, אני עושה משהו, אני מצלמת אותו, אני לא בן אדם ששומר תוכן ומעלה אחרי כמה ימים. יש מין קטע כזה שאני לא יודעת איך להגיד את זה בעדינות. אבל כאילו, אם את לא מעלה אז אל תעלי ואת לא צריכה להעלות שאת לא מעלה בגלל. פשוט אל תעלי. מרגישה שיש קצת שימוש ציני ואולי קצת אובר לקק ואני לא חושבת שזאת הדרך.”

בהקשר אחר, בר החליטה לפרגן בענק לבן זוגה וכשנשאלה אם “ילדים זה משהו שבונה קשר או להפך?” והשיבה בין היתר בהקשר לאליאב:“בנוגע לזוגיות שלי היום, זוכה כל יום להבין כמה הלוואי שהקשר ביני לבין אליאב יגיע לשלב של ילדים כי הוא יהיה אבא אחד לדור. רואה את זה כל יום עם ליאו והוא לא אבא שלו, אז תארו לכם ילד משלו.”

בעקבות המצב? בר כהן יוצאת בחריפות:"בא לי להקיא על האינסטגרם"
“אבא אחד לדור” בר כהן מפרגנת לבן הזוג

47 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כולה פוזה
1 חודשים

הכל הצגות כדי שיכתבו עליה
הרי בשבת בערב כל החברות שלה הוזמנו אליה וצחקו שתו וקשקשו והיא העלתה את זה בסטורי .. כולה משחק וההתיפיפות .. הרי יכלה לבטל אם כל כך היה קשה לה או לפחות לא לעלות לסטורי .. אך לא התאפקה סותרת את עצמה כל הזמן .. מי שמאמין לה אדיוט כמוהה

כולה פוזה
1 חודשים

מי כתבה את זה חחחחח
זו שהזמינה חברות בשישי או שבת למפגש של סושי ו דרינק צחוקים ונשנושים והכל העלתה לסטורי שלה .. איך שהיא סותרת את עצמה כי שקרן לא רואה את הדבשת של עצמו .. מניפולטיבית שכמותה ומי שמאמין לנחמדות והאכפתיות בכאילו שלה הלקקנות לעוקבות כדי שיהיו אחריה מראה שזה רק נשים כמוההה

אבי
1 חודשים

האיננסטגרם שלה הכי משעמם כמו לוח מודעות .אין עיניין