אחרי הקאמבק: אודליה סויסה ובת הזוג מעלות הילוך

אחרי הקאמבק: אודליה סויסה ובת הזוג מעלות הילוך

השמועה אומרת...

פחות מחצי שנה עברה מאז שכוכבת הריאלטי אודליה סויסה יצאה מהארון הזוגי והשיקה מערכת יחסים לצד ספיר סטדניק, השתיים שהרעיפו אהבה מטורפת הספיקו לזגזג מספר פעמים בין פרידה לקאמבק אך עכשיו הם הולכות צעד אחד קדימה.

שתפו

אודליה סויסה עברה דרך פשוטה בתקשורת הישראלית מאז הגירושים מבעלה אבי. נקיפת האצבע מצד רבים ששפטו אותה, הראיונות בהקשר לסיבת הפרידה מצידו לא תרמו בהרגעת האש כלפיה. וכמובן השמועות על כך שהיא בזוגיות עם אישה.

 

ובזמן שמים רבים עברו כבר בנהר וחלק מהביקורת הפכה לפרגון למערכת היחסים החדשה, השתיים הספיקו להיפרד, לחזור וחוזר חלילה. אך עכשיו נדמה כי הן כאן כדי להישאר ואם זה לא מספיק הם החליטו לחגוג זאת בדרך מיוחדת במינה.

אחרי הקאמבק: אודליה סויסה ובת הזוג מעלות הילוך

אודליה שנמצאת ביומיים האחרונים בנופש באילת, כמובן עם הצמודה ספיר סטדניק אך גם עם כוכבת ריאלטי אחרת – חברתה הטובה ג’קי אזולאי שהגיעה בליווי בן זוגה בני פרץ. נחשפה בשלל תיעודים לצד בת הזוג אך השיא הגיע בסרטון שהעלתה לרשת האינסטגרם.

 

אודליה העלתה סרטון ובו כל אחד מזוגות החברים שבאו איתם לחופשה באילת נכנסים בקטע ריקוד רומנטי, ואז הגיע התור שלה ושל ספיר לתת בראש ולענטז בריקוד צמוד, חיבוקים ושילוב ידיים, לקינוח ג’קי אזולאי נכנסה בפריים האחרון בנשיקה צמודה עם בן הזוג בני פרץ.

גנבה את ההצגה? ג'קי אזולאי ובני פרץ בנשיקה בסוף הסרטון

הפרגונים לא איחרו להגיע ואודליה דאגה לתת פידבקים לכל מי ששלח לה אהבה. אך הייתה גם גולשת שלא ממש אהבה את מה שקרה בסרטון או יותר נכון הסיומת שלו עם ג’קי אזולאי. אותה גולשת כתבה:“הרסתם את הסרטון בסוף”. אודליה לא התבלבלה והשיבה לה:“לא הורסת כלום!! ג’קי נשמה טובה”.


 

אחרי הקאמבק: אודליה סויסה ובת הזוג מעלות הילוך
אודליה סויסה בחופשה באילת. מתוך האינסטגרם

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טלי
1 חודשים

האמת ואני מצטערת אבל נמאס לראות כתבות עלייך אודליה יודעים הכל כבר

ליאור
1 חודשים

תקשבי אודליה את גואל נפש אחד גדול מסכנים הילדים שלך בעלך ימצא את שלא מה זה הבושות האלה תגידי יש לך ילדים תתחשבי בהם מביאים ילדים לעולם פתאום משנות כוון איכס להקיא עליך

יוני
1 חודשים

גולשים,מה אתם מתרגשים ,מהיציאה של אודליה,מהארון,למעשה זו הסיבה,שהיא התגרשה.בעלה לא הפסיד כלום.מאחלת לה בהצלחה.רק הערה קטנה,למען הילדים,אודליה תצטנעי.