חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אל תעשו את זה!": מה עורר את זעמה של דניאל גרינברג?

“אל תעשו את זה!”: מה עורר את זעמה של דניאל גרינברג?

השמועה אומרת...

נראה שהבוקר של כוכבת הריאלטי ואשת העסקים דניאל גרינברג לא נפתח בצורה שהיא הכי רצתה, דבר שהוביל אותה לצאת בקריאת עזרה בסטורי שלה ולתת דיס המלצה חמור במיוחד.

שתפו

דניאל גרינברג שרק לאחרונה סיימה את צילומי מותג האופנה שלה Miel בכיכובה של בתה המתוקה אומנם מאוד נרגשת לאחר שהגשימה את החלום שלה:“זה ממש כמו לידה שלישית שלי” כפי שחידדה, אך משהו הצליח להפר את שלוותה היום וגרם לה לצאת בסערה.

 

גרינברג חשפה שהיא לא מסתדרת עם מכשיר האייפון 14 החדש שלה כאשר צצו להם לא מעט באגים ותקלות ששמים לה רגליים בשגרת היום הגם ככה עמוסה. בסדרת סטוריז היא קראה לקהל עוקבותיה:“עזרה מישהו??” ויצאה ברצף טענות חריג.

"אל תעשו את זה!": מה עורר את זעמה של דניאל גרינברג?
תחזור למכשיר הקודם או תטפל בתקלה? צילום: אור גפן

“תקשיבו זאת רק אני או שהאייפון 14 הזה גרוע? באמת! יש בו כל כך הרבה פאקים שאני לא יודעת להסביר אותם. אני אציין כמה מהם. אחת, זה לא נותן לי להקליט בהודעות. שתיים, זה לא נותן לי לצלם תמונה תוך כדי שיחה באווסטסאפ.” אך תוך כדי ההסבר דניאל שוב נתקלה בתקלה שקטעה את הקול מהוידאו שהעלתה בסטורי!

 

והמשיכה בסטורי נוסף וזועם:“ובנוסף לכל מה שציינתי זה גם שם אותי על השתק והשתיק אותי בכל החלק שאני מנסה להסביר שזה לא מתמקד על אובייקט ומטושטש. המצלמה מתהפכת לי כשאני עושה זום באינסטגרם.”


 

וסיכמה בדיס המלצה:“קיצור זה טלפון נוראי, אז כל מי ששוקל להחליף לאייפון 14, אל תעשו את זה, לא עכשיו! בטוח יש איזה משהו שמטפלים בו ואנחנו נפלנו על להיות ניסיון של מישהו”

@shmua.com

אך לא הכל היה מבאס הבוקר בגזרתה של הכוכבת שזעמה קודם לכן. מהצד החיובי, האתר של מותג האופנה של גרינברג כבר מוכן ואיתו התמונות מהצילומים להן חיכתה כל כך גרינברג בכיכובה של בתה המתוקה מיאל ונראה שיש למה לצפות.

"אל תעשו את זה!": מה עורר את זעמה של דניאל גרינברג?
נקודת האור: תוצאות הצילומים של מיאלוש המתוקה.

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Noa
Noa
1 שנים

אז איך היא מצלמת סטורי אם הפלאפון הזה כל כך גרוע

עינבל
עינבל
1 שנים

בהצלחה דניאל!!! מגיע לך.

אלי
אלי
1 שנים

דומה. לאופירה סייג..הברברית