חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נותרנו בהלם: הרמז שהשאירה טיילור מלכוב בקשר לפרידה מלירן דנינו!

נותרנו בהלם: הרמז שהשאירה טיילור מלכוב בקשר לפרידה מלירן דנינו!?

השמועה אומרת...

יומיים בלבד לפני יום הולדתו ה-32 של לירן דנינו ונודע היום כי הוא ובת זוגו בשנתיים וחצי האחרונות, טיילור מלכוב בת ה-20 נפרדו באופן רשמי. ומתברר שהיא השאירה רמז דרמתי ביום שפתח את הידיעה המרעישה?

שתפו

לא עבר אפילו שבוע מאז שפורסמה ברשתות ידיעה שבפיה אחד הזוגות האהובים בביצה המקומית, טיילור מלכוב ולירן דנינו נמצאים במשבר במערכת היחסים שלהם. ידיעה שהגיע לאחר מספר שבועות של שמועות בנוגע לאותם קשיים זוגיים בין השניים.

 

המשבר הגיע כאמור ועל פי המידע שרץ בתקשורת בעקבות קרע שנפער בין השניים במהלך חיפושי הדירה החדשה של השניים. ונכון לרגע זה טיילור עברה חזרה לגור בבית ההורים בזמן שלירן שיחגוג בעוד יומיים יום הולדת 32 נמצא בחזקת יחיד בדירה החדשה.

נותרנו בהלם: הרמז שהשאירה טיילור מלכוב בקשר לפרידה מלירן דנינו!

טיילור אומנם לא התייחסה עדיין באופן רשמי לפרידה מלירן אך נראה לפחות על פי הרמז המאוד עבה שהשאירה בסטורי שהעלתה היום בבוקר לחשבון האינסטגרם שלה שהפרידה ככל הנראה סופית ואין סיכוי לקאמבק בזמן הקרוב.

 

טיילור החליטה להעלות סטורי ובו היא מתאפרת במוצרים של מותג האיפור הבינלאומי INGOLT שאותו נבחרה להוביל לקראת שחרורה מצה”ל לצד השיר Flowers של מיילי סיירוס שמייצג בין היתר את עידן פוסט הפרידה שלה מאקס.

נותרנו בהלם: הרמז שהשאירה טיילור מלכוב בקשר לפרידה מלירן דנינו!

על פי המומחים והמבקרים, שירה של סיירוס הוא עקיצה ישירה לאקס המפורסם שלה ליאם המסוורת’ שלא פעם עלו שמועות על כך שבגד בסיירוס עם לא פחות מ-14 נשים שונות. וגם אמירה על כך שלא הייתה מעוניינת לשנות את עצמה ולשקר לעצמה כדי להישאר בקשר איתו.

 

לא ברור האם יש קשר ישיר בין השיר שבחרה טיילור לשתף לבין דברים שקרו במהלך הפרידה שלה עם לירן לכאורה, אך מה שבטוח שזאת הייתה מהלומה מכרעת לכך שאכן מדובר בפרידה רצינית וסופית לאחר לא מעט מחשבה מאחורי הדברים שכעת מאוד נסתרים.

נותרנו בהלם: הרמז שהשאירה טיילור מלכוב בקשר לפרידה מלירן דנינו!
טיילור מלכוב לINGOLT. צילום: טל עבודי

מטעמה של טיילור נמסר לשמועה:“אין שום רמיזות מצידה של טיילור לכלום, היא נבחרה להיות הפנים של INGOLT ישראל ולקחה את השיר הטרנדי של הרגע להגברת חשיפה.”

Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גיא
גיא
1 שנים

למה היא ואודיה נראות אותו דבר? מרגיש שטיילור לא אוהבת אף אחד פרט לעצמה גם עם בנזיני זההיה סתם פרסום ולא מפתיע ככה זה כל החבורה הזו של הבנות העלק דוגמניות בחסות שי אביטל רואות רק כסף פרסום אינסטגרם ולא מעבר הכל שטחי וריק שום עומק ועלק נידה חחחח

ליאת
ליאת
1 שנים

זה פשוט שיר שהוא באופנה עכשיו, זה לא קשור לסיבה שנפרדו !!

אור
אור
1 שנים

גלגל מסתובב