חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אורטל עמר נגד ההחלטה של בן אל לא לחשוף את תו פרינס:"זה מאוד פתטי"

אורטל עמר נגד ההחלטה של בן אל לא לחשוף את תו פרינס:”זה מאוד פתטי”

השמועה אומרת...

שוב פעם הנושא הבוער בין בני הזוג לשעבר, כוכבי הזמר בן אל תבורי ואורטל עמר. מצליח לעלות לכותרות. חשיפת בנם המשותף, תו פרינס שכידוע האבא תבורי מתנגד לכך בתוקף, האמא לעומת זאת החליטה לצאת בביקורת נוקבת וחושפת את כל הסיבות לטענתה שמדובר במעשה שגוי ו”פתטי”.

שתפו

זה לא סוד שהאקסים, בן אל תבורי ואורטל עמר לא ממש מצליחים להגיע לעמק השווה בכל הקשור להתנהלות המשותפת סביב בנם המשותף תו פרינס. אורטל החליטה לחשוף את הסיבות שבגינם בן אל אינו מעוניין בחשיפת בנם המשותף וכלל לא הסכימה לכך.

 

במהלך ראיון בתוכנית רדיו חדשה ברדיו 91FM לצד ליאור דיין, השניים העלו את הסוגיה המדוברת של הסתרת פניו של בנה, תו פרינס לסדר היום יחד עם עורכת הדין ליאת שקרלז ונראה שהפעם אורטל העלתה טענות לא פשוטות על החלטתו וסיבותיו של האב בנושא.

אורטל עמר נגד ההחלטה של בן אל לא לחשוף את תו פרינס:"זה מאוד פתטי"
אורטל עמר ובן אל תבורי בתקופה הקודמת בחייהם

אורטל סיפרה במהלך הראיון בתוכנית הרדיו:“לי אין שום בעיה לחשוף את תו. אני מרגישה שעצם זה שקוראים לו תו פרינס תבורי והוא ילך לבית ספר. כל או כך כולם ידעו מי הוא. אם הוא היה הולך והיו קוראים לו דני כהן אז סביר שלא היו מזהים את השיוך המשפחתי.”

 

והוסיפה:“כל או כך כולם ידעו מי הוא. וזה לא באמת משנה אם יראו אותו עכשיו בטיקטוק או באינסטגרם שלי או לא. אני לא חושבת שזה מה שיפריע לו להתמודד עם החיים. כך או כך יהיו בעיות ואישוז והוא יהיה חשוף. התמונה הזאת פחות או יותר זה פחות מפריע”

אורטל עמר נגד ההחלטה של בן אל לא לחשוף את תו פרינס:"זה מאוד פתטי"

אורטל חתמה את הנושא הזה בצורה חריפה במיוחד:“האנשים הכי כאילו מפורסמים בעולם מפרסמים את הילדים שלהם. אני מרגישה את זה מאוד פתטי. מאוד פתטי”

ואז חשפה אורטל מדוע הנושא סביב תו פרינס מפריע לבן אל:“בגדול הטענה המרכזית היא שהוא לא רוצה שהוא יתפרסם בגיל צעיר כי לו זה הפריע להיות מפורסם מאוד מאוד צעיר. גם גדל עם אבא מוכר ומשפחה מוכרת וזה הפריע לו. אני מכבדת את זה כי אין לי ברירה כמובן. אני גם לא הולכת עם זה ראש בראש, אבל זה מפריע לי.. אני מתבאסת על זה”

 

ומה בנוגע לחייה האישיים של עמר לאחרונה? רק לפני כשבוע, היא נצפתה לצד הזמר פבלו רוזנברג כאשר “הם נראו הכי ביחד שיש. הם ישבו כמה שעות ולא הפסיקו להתנשק!” לדברי נוכחים. אך במופע האחרון של מארון פייב, פאבלו הגיע לבד למתחם הבקסטייג’ ולא נצפה לצד עמר. אנחנו לגמרי סקרנים לראות אם הקשר ימשיך ויצא באופן פומבי בעתיד.

אורטל עמר נגד ההחלטה של בן אל לא לחשוף את תו פרינס:"זה מאוד פתטי"

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אישה
אישה
1 שנים

וואו הילד לא אמור לעניין אף אחד וגם עמר לא מעניינת

גיל
גיל
1 שנים

אבל גם בר רפאלי לא חושפת את ילדיה