חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הווידוי הכואב של זוכת האח הגדול טליה עובדיה:"איבדתי את שמחת החיים"

הווידוי הכואב של זוכת האח הגדול טליה עובדיה:”איבדתי את שמחת החיים”

השמועה אומרת...

עברו מעל לארבעה חודשים מאז שזוכת העונה האחרונה של “האח הגדול”, טליה עובדיה יצאה כמנצחת מהבית המפורסם, ומאז היא הספיקה לזכות גם באהבה בלתי נגמרת של הקהל והמעריצים, לקטוף קמפיינים אך עכשיו מתברר שלא הכל ורוד אצלה בתקופה האחרונה.

שתפו

טליה שיצאה מבית “האח הגדול” עם מיליון השקלים וזוגיות לצד שחף רז הפכה לאחת הדמויות האהובות בריאלטי הישראלי. ולמרות שההצלחה לא איחרה לבוא בדמות קמפיינים וחשיפה תקשורתית גדולה במיוחד, היא החליטה לחשוף באומץ את מה שהיא עוברת בתקופה האחרונה ואת הקשיים נפשיים שהיא חווה.

 

טליה חשפה לעוקביה בשרשרת של סטוריז באינסטגרם:“לא קל לי לדבר על הדברים האלה כי אני לא בן אדם פתוח, גם לא עם הקרובים ביותר שלי ובטח במה שקשור לרגש אישי שלי אבל אני באמת חושבת שהפלטפורמה הזאת מגיעה לכל כך הרבה אנשים אז צריך לתת במה גם לדברים כאלה כי העולם שלנו לא ורוד והחיים האישיים שלנו מלאים טובים וגם פחות טובים.”

הווידוי הכואב של זוכת האח הגדול טליה עובדיה:"איבדתי את שמחת החיים"

ושפכה אור על הנושא:“התקופה האחרונה היא מאוד לא פשוטה לי. הנפש שלנו זה דבר מאוד מורכב ולפעמים אתה חווה איזשהו דאון ללא סיבה מוצדקת וללא היגיון ואין לי ולא על רבע על מה להתלונן ועדיין אבדתי באיזשהו מקום קצת שמחת חיים ושהמצב הוא כזה, זה כמו כדור שלג שהולך וגודל”.

 

והוסיפה:“היו ימים שלמים שהייתי קמה בבוקר ולא מוצאת את הטוב, ולא רואה משהו שבא לי לחכות לו. לא משנה במה אני מתעסקת וכמה הדברים גדולים וכמה אני מגשימה את עצמי, אתה רואה את הלא טוב. אז כזה. אתה פחות שמח, אתה פחות צוחק. ואוטומטית הייסורי מצפון על מי שסובב אותך שלא חווה אותך כמו שאתה רגיל גם יושבים עליך”

הווידוי הכואב של זוכת האח הגדול טליה עובדיה:"איבדתי את שמחת החיים"

“ולא, לא פשוט. שתדעו לכם שכל מה שקשור בנפש שלנו זה לא דבר שקל להתמודד איתו. אני יכולה להגיד לכם שאוטומטית מה שלי קרה זה איזשהו פחד שהמצב רוח הזה ישאר לי כל החיים והשמחת חיים שלי הלכה לאלף עזאזל ואני לא אחזור לעצמי. אבל בואו נגיד שהצלחתי לאסוף ולהתעשת על עצמי ולהבין שמדובר בתקופה.”

 

טליה סיכמה:“אז הטיפ שלי למי שבמצב דומה זה קודם כל לא להילחץ ולדעת לקבל גם מצבים כאלה כי בסופו של דבר הכל עובר. ואני לצערי לא עוזר לי לפרוק מה שיושב לי על הנפש. יש אנשים שזה מאוד משחרר אותם לדבר, אצלי לא. אבל אני מאוד בחיפוש עצמי כרגע לדברים שיעשו לי טוב אמת מבפנים.”


 

@shmua.comהווידוי הכואב של טליה עובדיה:”היה לי פחד שהשמחת חיים שלי הלכה לאלף עזאזל”

הווידוי הכואב של זוכת האח הגדול טליה עובדיה:"איבדתי את שמחת החיים"
שחף רז מחזק את בת הזוג בסטורי

Subscribe
Notify of
guest
177 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
כמה אהבה בנשמה
כמה אהבה בנשמה
1 שנים

זה ששיתפה מראה על הרבה עוצמה וזה כבר דרך לצאת מזה
טליה בחורה מדהימה ולדעתי זה עיפות הנפש והגוף עברה כל כך הרבה דברים בזמן קצר וכששחף לצידה אוהב ותומך הם ינצחו הכל .!

שגית
שגית
1 שנים

מקסימה וחזקה,כל הכבוד לך על השיתוף

מעיין
מעיין
1 שנים

מהממת חשוב לשתף וחשוב כמו שאמרת לא ליפול לזה ולמצוא את כל הכוחות לקום! שמחה שהצלחת וסומכת עלייך ועל שחף שתחזקו אחד את השנייה