"אייל שמע את הסיפור והתרגש עד דמעות": אייל גולן במעשה יוצא דופן!

“אייל שמע את הסיפור והתרגש עד דמעות”: אייל גולן במעשה יוצא דופן!

השמועה אומרת...

כוכב הזמר המזרחי ומי שזכה שוב בגביע עם הקבוצה שלו בגמר תוכנית הריאלטי “גולסטאר”, אייל גולן קיבל פניה יוצאת דופן שהצליחה לגעת בו מאוד, דבר שהביא אותו להחלטה לא שגרתית. הפתעה מרגשת במיוחד לאדם שנחשב לגיבור.

שתפו

איל גולן שהופיע אמש על הבמה הגדולה בהיכל הספורט רוממה בחיפה נשאל ע”י חבר משותף האם הוא מוכן לאחל מזל טוב לרמי רביד, השוטר שנפצע קשה לפני כ-9 שנים ע”י מחבל והחלים בדרך נס.

 

התשובה של גולן הייתה שלילית, אך מתברר שהייתה סיבה טובה לכך. איל החליט להודיע לאשתו של רמי דרך החבר המשותף שהוא מעוניין לברך את רמי באופן אישי מאחורי הקלעים במופע שלו, וזאת לאחר ששמע את הסיפור הבלתי יאומן שלו שריגש אותו עד דמעות.

"אייל שמע את הסיפור והתרגש עד דמעות": אייל גולן במעשה יוצא דופן!
אייל גולן בהופעה אמש בחיפה

אשתו של רמי רביד, לימור רביד גוללה את הסיפור המרגש הבא בחשבון הפייסבוק שלה:“חייבת לשתף אתכם. אני עומדת עם דמעות שמציפות את עיניי וכאילו זולגות היישר מליבי. כפי שכולכם שמעתם. לפניי כתשע שנים בעת שירותו המשטרתי בעלי רמי רביד רמי רביד נפצע קשה מאוד על ידיי מחבל בן עוולה.”

 

“הוא איבד כלייה והיה מורדם ומנושם ולבסוף חזר לחיים בנס מוחלט. תמיד ידעתי שמה שחיזק את בעלי בתקופה הקשה שעבר זו הייתה המוסיקה. במיוחד הוא היה מחובר לזמר אייל גולן. השירים של אייל נתנו לרמי כוח ושמחה להילחם, ולהמשיך לחיות כמו גיבור.”

 

“פניתי לאייל גולן דרך זמר חבר משותף שלנו טל ועקנין ביקשתי מטל שישאל את אייל האם הוא יכול לומר לבעלי מזל טוב על הבמה בהופעה בחיפה וזאת כי הוא ממש מחובר למוסיקה שלו. טל אמר שכשאייל שמע את הסיפור הוא אמר שלא יוכל להגיד לו מזל טוב על הבמה. כששאלתי בתמיהה למה ?הוא הגיב. שאייל שמע את הסיפור הוא התרגש עד דמעות.”

"אייל שמע את הסיפור והתרגש עד דמעות": אייל גולן במעשה יוצא דופן!
אייל גולן והמפגש המרגש עם רמי רביד

“הוא אמר שאני רק!!! יגיד לו מזל טוב על הבמה? ממש לא. אני רוצה שגיבור ישראל שכזה יגיע אליי לאחריי הקלעים ואודה לו ואברך אותו באופן אישי עם חיבוק גדול. הייתי מוקסמת מהרגישות של אייל ושל דדי והצוות שלו. בערב המופע דדי חיכה לנו עד שניכנס.”

 

“הוא סימס לנו שהם מחכים לנו במיוחד אף על פי שהיו אלפיי אנשים במופע,כל מה שהטריד אותם היה איפה רמי ומתיי הוא נכנס. אני חייבת לשתף שלפעמים אנחנו מביטים באמנים או במפורסמים ושופטים אותם לפי מה שאנחנו מבינים מסיפורים עליהם או משמועות אך חשוב מאוד לדעת שבפנים לפעמים מסתתר בן אדם מאוד מאוד מיוחד שהוא הרבה מעבר לרק זמר טוב ומצליח. אייל יקר בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לך לא סתם מגדירים אותך המלך של המוסיקה הישראלית אתה באמת מלך עם צוות של נסיכים. אייל גולן יא מלך!”

"אייל שמע את הסיפור והתרגש עד דמעות": אייל גולן במעשה יוצא דופן!
למור ורמי רביד. מתוך פייסבוק

53 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניצה אילוז
1 חודשים

אייל באמת אדם מיוחד רגיש וחם שאוהב לעזור

ליאור
1 חודשים

כל הכבוד 💝🙏

גילי
1 חודשים

לאיל באמת אכפת מכל שומרי ישראל