חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דניאל גרינברג תחת מתקפה ברשתות החברתיות:"חיה בסרט, היא חיה בארץ?"

דניאל גרינברג תחת מתקפה ברשתות החברתיות:”חיה בסרט, היא חיה בארץ?”

צילום: ניר פקין – אינסטגרם

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי דניאל גרינברג שהשיקה אמש את מותג אופנת הילדים שלה על שם בתה מיאל, לא בטוח שצפתה שאלו חלק מהתגובות שיתרוצצו ברשת וינקפו לעברה אצבע ביקורתית במיוחד, איזה תגובות היא חטפה ואיך היא השיבה?

שתפו

ההמתנה להשקת מותג האופנה של יוצאת הריאלטי והדוגמנית המפורסמת דניאל גרינברג הייתה בהחלט מסקרנת, ובמיוחד לאור העובדה ששני ילדיה המשותפים מאייל גולן הם חלק בלתי נפרד ממנו. אך עכשיו לאחר שהושק לחלק מהגולשות הייתה בטן מלאה על תג המחיר.

 

על אף שמדובר בקולקציית חורף לתינוקות וילדים שהצליחה לעורר לא מעט עניין, נראה שחלק מהגולשות שראו בכמה מתומחרים חלק מהפריטים זה היה מספיק כדי לצאת עליה בחריפות. אחת הגולשות עקצה:“חיים שלי,לא כולן מקבלות מזונות מאייל גולן. למה נראה לך שיקנו במחיר כזה?”

דניאל גרינברג תחת מתקפה ברשתות החברתיות:"חיה בסרט, היא חיה בארץ?"

גולשת נוספת יצאה בתגובה קשה במיוחד:“מה זה המחירים האלה פסיכית? ולמה שאני יקנה גקט עם תאריך לידה של הבת שלך חחחח איזה הזיה!!”. והתגובות בנושא המשיכו לזרום. בשיח אחר הגולשות החלו לדון על האתר החדש והקולקציה של גרינברג ונתנו פרגונים אך מנגד קטלו שוב את תג המחיר.

 

גולשת אחת כתבה תחילה:“הילדה מעלפת בלי הרע. וחבל שהיא פתחה מותג לעשירות בלבד, מוגזם המחירים שלה לפאקינג ילדים.” השיח המשיך ע”י גולשת אחרת שכתבה:“לגמרי מוגזם ועוד באיזה ראיון שעשו לה היא אמרה שזה יתאים לכל כיס, השאלה לכיס של מי?”

דניאל גרינברג תחת מתקפה ברשתות החברתיות:"חיה בסרט, היא חיה בארץ?"
אחד מפריטי הקולקציה מתוך עמוד האינסטגרם wewearmiel

הדיון המשיך כאשר גולשת נוספת השיבה:הכיס של היום מאפשר 2 ב-100 גג. הבגדים שלה רובים בייסיק בצבע אחד. יש ים פריטים מעלפים בול אותו דבר במקומות אחרים. הכל עניין על שם מי הבגד.”

 

והדיון לא עצר שם, גולשת נוספת יצאה בזעם:“מחירים מטורפים! אותו מעיל מחויט יש בזארה ב-150 ש”ח כשהיא מוכרת ב-600, על מה? בל מקרה שיהיה לה בהצלחה, אכן בגדים מעלפים. אמשיך לקנות בזארה.”

דניאל גרינברג תחת מתקפה ברשתות החברתיות:"חיה בסרט, היא חיה בארץ?"

מצדה של גרינברג נמסרה הודעה בתקשורת:“המותג מיאל השיק קולקציית אביב במוצ”ש. קולקציית ביכורים לתינוקות וילדים עד גיל 9. בעולם האופנה שבו יש תחלופה גדולה ואיכות משתנה ולרוב כזאת שמוזילה את המוצר אך פוגעת באיכותו, היה חשוב לנו ליצור מוצרים שמחזיקים לאורך זמן ושהם טיימלס. אנו מכבדים כל כיס ואת יכולתו, נשמח לראותכם אצלנו באתר ולהלביש את הקטנטנים שלכם”.

Subscribe
Notify of
guest
17 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי לוי
אתי לוי
1 שנים

שיהיו בריאים הילדים,גודלים מהר ומשתנים
כמה זמן הם יכולים להינות מזה??

דני
דני
1 שנים

חאלס מספיק גרינברג גרינברג כמה אפשר אם לא הייתה גרושתו של אייל מי היה שומע עליה מספיק כבר מעוסה

שיר
שיר
1 שנים

חוצפה תאוות בצע