דניאל גרינברג מודה על כך שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

דניאל גרינברג מודה על התזמון שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

השמועה אומרת...

ארבעה חודשים עברו מאז שדניאל גרינברג ואייל גולן סיימו את חיי הנישואים שלהם באופן רשמי, ונראה שהסקרנות סביב ענייניהם האישיים והמשפחתיים של השניים מסרבת לדעוך. והפעם, דניאל החליטה לחשוף תשובה מפתיעה במיוחד לעוקבותיה הסקרניות הקשורות לטיימינג בו התגרשה.

שתפו

נראה ששמה של כוכבת הריאלטי, דניאל גרינברג נמצא בראש כותרות מדורי הרכילות גם תקופה לאחר הפרידה והגירושים מהזמר אייל גולן. כזכור, השניים שסיימו את הקשר בחיוך וסלפי נכנסו לתאקל בתקשורת והרשתות החברתיות לאחר מכן.

 

אך נראה שהזמן בנפרד לא ממש גרם לאף אחד מהם להתקפל או להוריד הילוך לפחות ברשתות החברתיות. השניים שעשו רפורמה מסוימת בעמוד האינסטגרם שלהם זמר קצר לאחר סיום הפרק המשותף ממשיכים לשתף מחיי היום יום שלהם, העסקים. ובמקרה של דניאל גם לספק תשובות מעניינות במיוחד לעוקבות הסקרנות שלה מחייה האישיים.

דניאל גרינברג מודה על כך שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

גרינברג שמתקדמת במהירות לעבר קו חצי מיליון העוקבים בחשבון האינסטגרם החליטה לספק לעוקבות שלה זמן איכות של שאלות ותשובות שבמסגרתם שיתפה על מאורעות חייה וגם נתנה נוגת לתת טיפים ועצות לקהל שלה.

 

אחת השאלות המסקרנות שקשורה לתזמון הגירושים מגוחן הצליחה לתפוס את תשומת הלב ברשתות החברתיות הייתה:"את חושבת שזה שהתגרשת כשהילדים קטנים ממש, הם חוו את זה בקלות יתר?" דניאל ענתה על השאלה החודרנית מעט ביתר קלות וכתבה:"קל שכן.  ומודה על כך"

דניאל גרינברג מודה על כך שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

דניאל גם לא חששה לחשוף שלא תמיד הכל ורוד. וענתה לשאלה:"מאיפה את שואבת אנרגיות כל כך טובות?" בצורה הבאה:"לא אשקר, אני בן אדם בשר ודם לכל דבר ואני לא שונה מאף אחד או אחת. גם לי יש ימים פחות טובים וגם יש לי מצבי רוח שנובעים מדברים מסוימים" כתבה.

 

והוסיפה:"אני בן אדם מאוד רגיש ולוקחת המון דברים ללב, גם דברים שהייתי מעדיפה לסנן ולא לתת להם במה. לרוב את האנרגיות החיוביות שלי אני שואבת מהילדים שלי ומזכירה לעצמי כל בוקר שהאושר והשקט הנפשי שלי הם המתנה הכי גדולה שאני יכולה לתת לילדים שלי"

דניאל גרינברג מודה על כך שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

וחתמה:"גם כשאני מרגישה שאני באנרגיות פחות טובות אני מזכירה לעצמי את עצמי ונלחמת כדי לעבור את ה'זמן' השלילי הזה"

דניאל גרינברג מודה על כך שהתגרשה מאייל גולן וזאת הסיבה!

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עידו
3 חודשים

לא להאמין.
אנשים באמת לוקחים עצות על החיים וזוגיות מהגברת הזו?!
כאשר בסיס האופי שייקי,
כל זוגיות תהיה במשבר.
חבל שאייל לא הבחין בתופעה מבעוד מועד…

איריס
3 חודשים

תפסיקו לתת לה במה היא כל כך לא מענינת היא כלהזמן מחפשת להשאר בכותרות החורה שקרנית וצבוע בלתי נסבלת

גניה
3 חודשים

אישה עלובה חפשי חייים כבר יאלה את לא רלווונטית יותר