מה גרם לאילנית לוי לצאת מגדרה? "אני מתפוצצת, אני גמורה"

מה גרם לאילנית לוי לצאת מגדרה? “אני מתפוצצת, אני גמורה”

השמועה אומרת...

אילנית לוי שנחשפה אמש בתור הצמר גפן מתוק או ה-“צמ’ג” אם תרצו בתוכנית “הזמר במסכה”, גרמה לתהדמה רבה בקרב השופטים. בני המשפחה לעומת זאת כולל האקס אייל גולן לא היו מופתעים. ואז מתברר שללוי עצמה הייתה בטן מלאה על חשיפתה.

שתפו

תוכנית הריאלטי “הזמר במסכה” מצליחה לספק גם העונה נתוני רייטינג מרשימים במיוחד ולכסח את המתחרות דיי בקלות. אמש הייתה חשיפה שרבים חיכו לה כאשר אילנית לוי הסירה את כיסוי הראש של מסכת צמר הגפן המתוק.

 

ובזמן שלא מעט הימורים היו לכיוונה של לוי כולל מילדיה, בעלה אלירז שדה וגם בעלה לשעבר אייל גולן שהתערב איתה מהתחלה שהיא הדמות מאחורי המסכה. השופטים נותרו עדיין בשוק. ומסתבר שגם אילנית הוכתה תדהמה ואף זעמה על ניפויה ברבע הגמר למרות שהתוכנית צולמה לפני לא מעט זמן.

מה גרם לאילנית לוי לצאת מגדרה? "אני מתפוצצת, אני גמורה"
אלין גולן במסר לאמא לאחר החשיפה

לוי חשפה בסדרת הסטוריז שלה בעת החשיפה בתוכנית אמש:“אני רק רוצה להגיד סליחה, בעצם לא סליחה היה מה זה כיף לשקר! אבל באמת סליחה.. כאילו באמת עוקבים, עוקבות, לא לקחת את זה אישית. אני לא יכולתי לומר. באמת לא יכולתי!”

 

בהמשך פתחה אילנית מול אלירז כשהשניים צפו בשידור החוזר:“תקשיב אני בשוק שהלכתי הביתה. אני רואה את זה ואני בשוק שהודחתי! אני בשוק! זה נורא! אני כאילו.. מה!? חבל שהורדתי את המסכה. הייתי מורדת ולא מורידה את המסכה, וואלה לא מורידה מה תעשו? באה לחצי, באה לגמר, עושה את הנאמברים בראס בן עינק”.

מה גרם לאילנית לוי לצאת מגדרה? "אני מתפוצצת, אני גמורה"
ליאם גולן ואילנית ברגע החשיפה

והמשיכה בסטוריז הכעוסים:“עכשיו אני קולטת שאני הלכתי ברבע גמר, אני מתפוצצת. אני בשוק שהלכתי הבייתה תדעו, אני גמורה!” אילנית הוסיפה בהמשך:“איך אני עצבנית שעפתי, כעוסה מאוד. אמרתי את זה פה? אני מתפוצצת”.

 

וסיכמה לאחר שאמרה אמש בשידור שההיפו בסדר, לא יותר:“מותק ההיפו סליחה זה סתם מתחרותיות יתר אבל אני הייתי יותר טובה”. עוד חשפה אילנית לוי שהזוכה שלה בגמר הגדול היא העכבישה או הדגה.

מה גרם לאילנית לוי לצאת מגדרה? "אני מתפוצצת, אני גמורה"
אילנית לוי תופסת את הבת אלין מגיבה בשידור החוזר

25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יוסי
1 חודשים

משפחה שמתפרנסת מתכניות ריאליטי.

משה
1 חודשים

תתפוצצי בכייף
התחלת לעוף על עצמך יותר מדי כאילו את בת 18
תחזרי למציאות וכמה שיותר מהר

זואי
1 חודשים

אילנית את רוצה להיות הכול .די צריך לרענן לראות פרצופים אחרים .את רוצה להיות דוגמנית. מנחה זמרת. שחקנית ומה לא .מלמדת משהו ???