הלם: לא תאמינו היכן כוכבת האח הגדול שרין אברהם התחילה לעבוד

הלם: לא תאמינו היכן כוכבת האח הגדול שרין אברהם התחילה לעבוד

השמועה אומרת...

קרוב לחצי שנה מאז שעונת “האח הגדול” הסתיימה לה ונראה שחלק גדול מהכוכבים המרכזיים שיצאו ממנה נטמעו בתעשייה המקומית והפכו למשפיענים בסדרי גדל משתנים ברשתות החברתיות. שרין אברהם נתפסה במקום עבודה קצת יותר שגרתי התגובות לא איחרו להגיע.

שתפו

בזמן שלא מעט מיוצאי העונה האחרונה של הריאלטי המדובר כבר חזרו לשגרת החיים שלהם או יצרו לעצמם אחת כזאת עם כח הפרסום והחשיפה שצברו. אחת הדמויות המרכזיות שיצאה משם, שרין אברהם נתפסה גם היא במקום העבודה החדש והמפתיע שלה.

 

בפפראצי שעלה בעמוד האינסטגרם של ערן סויסה נחשף כי שרין החלה לעבוד בתור מוכרת בדוכן קפה בקניון בתל אביב. דבר שהצליח להפתיע רבים מהגולשים ברתות החברתיות ומנגד זכה לתמיכה גורפת מצד הטוקבקיסטים.

הלם: לא תאמינו היכן כוכבת האח הגדול שרין אברהם התחילה לעבוד
צילום: Daniel stravo

מדבריה של שרין מתברר כי אותו דוכן נמצא בבעלות של בן דודה וכרגע היא עוזרת לו במהלך לימודיה וללא שכר. שרין החליטה לשתף בתגובה רשמית את עוקביה ברשת האינסטגרם:“קודם כל התגובות זה מה זה מחמם את הלב. אז כן כמו שהוא כתב, אני סטודנטית, חזרתי להיות סטודנטית לשיווק דיגיטלי כי הבנתי שהעולם הולך לשם.”

 

והוסיפה:“זה הרבה יותר מעניין ומעמיק ממה שעשיתי עד עכשיו במשרדי פרסום. אז עצרתי הכל ואני מתמקדת כרגע רק בזה. יש לי קצת זמן פנוי אז אני באה ועוזרת לו כי בסוף אין כמו משפחה. וזהו, אמרתי כבר תודה לתגובות החמות, אני אעדכן אתכם בממצאים וזהו תאחלו לי בהצלחה בלימודים, עם ההפרעות קשב שלי.. אבל הפעם אני מצליחה את התואר”.

הלם: לא תאמינו היכן כוכבת האח הגדול שרין אברהם התחילה לעבוד
שרין אברהם בדוכן בקניון בתל אביב

מבין התגובות הכי פופולריות בפוסט של סויסה על עבודתה של שרין, הייתה תגובתה של מור סילבר שכתבה בין היתר:“אני זוכרת שיצאתי מהטי אל וי אז חזרתי לעבוד בבר שעבדתי בו, הייתי צריכה לממן את התואר שלי, ולא ישר קפצו עליי עם עבודות זה לקח זמן, העניין הוא שאנשים לפעמים חסרי טאקט וזה מה שהכי מוריד ומבאס. ההערות של אנשים שלא חושבים. אמרו לי מלא מהה?? חזרת להיות ברמנית? צריך להיות מאוד חזק אופי ❤️ מאחלת לשארין בהצלחה בכל!”

הלם: לא תאמינו היכן כוכבת האח הגדול שרין אברהם התחילה לעבוד
שרין מגיבה בסטורי לפרסומים אודות העבודה החדשה

גם הקונדיטורית ויוצאת “האח הגדול” אור שפיץ יצאה להגנתה של שרין:“תותחיתתתתתתת מה זה משנה מקום העבודה וזה אחלה מקום היא אוהבת אנשים וזה אחלה מקום לאינטרקציות עם אנשים. מקום נהדר לעשות כסף בצורה מכובדת ולא לשבת בביית כללל הכבוד לה אלופה”.

38 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דינה נסים
1 חודשים

כול עבודה מכבדת את בעליה. אני בגיל 15 עבדתי בנקיון.

יפה
1 חודשים

שרין את תותחית ואל תתיחסי לעלובים האלה ותזכרי כל עבודה מכבדת את בעליה את לא גונבת תראי במה עסוקים האנשים רק לפגוע באחר אוהבים אותך

לילי
1 חודשים

כל עבודה היא עבודה ושרין צריכה להתפרנס. אבל מה שעצוב הוא לא התגובות השליליות אלא ההתחמקות וההתנצלות של שרין כי היא מתנצלת ומתביישת. חבל. הרי לא אספו לאח הגדול כוכבים, בחרו בני אדם.