חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי": דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות

“אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי”: דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות

השמועה אומרת...

מאז השקת מותג בגדי אופנת הילדים של דניאל גרינברג נראה כי לא מעט מהפוסטים שעלו בעמוד העסקי שלה תחת אש יוקדת של ביקורות הגולשים סביב תג המחיר למוצריה. הפעם היא החליטה להתייחס לכך וממש לא נשארה חייבת.

שתפו

המותג MIEL על שם בתם המשותפת של דניאל גרינברג ואייל גולן עולה שוב ושוב לכותרות מאז השקתו לפני כשבוע, ולמרות שטפו טפו טפו, “המותג כבר מצליח ויצליח יותר בעזרת השם” על פי גרינברג, הוא סופג ביקורות בלתי פוסקות ברשתות החברתיות.

"אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי": דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות

ולמרות שרק לאחרונה גרינברג החזירה עוקב לאקס המפורסם שלה, אייל גולן בטענה שאייל מתייג אותה המון פעמים בנסתר בדברים שקשורים לילדים שהוא רוצה שהיא תראה וכתוצאה מכך שהיא לא עוקבת היא לא נחשפת לכך. עדיין הנושא החם ביותר הוא השיח סביב המותג החדש שלה.

"אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי": דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות
הוסיפה עוקב לאייל גולן, הרשת רעשה.

דניאל החליטה להשיב לשאלת העוקבות שלה:“מפריע לך כל התגובות הרעות שכותבים בעניין המחירים של המותג שלך?” ויצאה בנחרצות:“תגובות רעות הן מאנשים רעים ואנשים רעם לא יצליחו להגיע אלי כי אני מזמן לא מתרגשת ממה יגידו”.

 

והוסיפה:“הדבר היחיד שהפריע לי זה הרצון של העוקבות שלי לרכוש וחוסר היכולת. אני ביומיים מאוד מעורבים וגם בוכה לא מעט כי אני גם בן אדם ואני מתפרקת לפעמים.. וכי זה מצב שבאופן אישי מובן לי ודוחק אותי לפינה”.

"אנשים רעים לא יצליחו להגיע אלי": דניאל גרינברג משיבה אש למבקרות
דניאל גרינברג משיבה אש בסטורי

עוד שאלה שעלתה לגרינברג קשורה להשוואה התמידית בין המחירים של המותג שלה לבין אלו של זארה. “אם בזארה מוכרים מעיל ב-150-200 ואת החלטת למכור ב-560 למה בעצם?” ודניאל השיבה:“קודם כל כי אני לא זארה ולא מתיימרת להיות זארה”.

 

והוסיפה:“אם אני אשים את הטרנץ’ של זארה ליד הטרנץ’ של המותג של מיאל תמצאו מינימום 10 דברים שונים מבחינת האיכות. ולא מזלזלת בזארה, אני גם קניינית קבועה. פשוט יודעת מה ייצרתי ומה החומרים, הבדים ורמת הדיוג והבקרת איכות שהבגדים שלי עברו.”

 

וסיכמה:“אז תעשו את הפרדה בין רשת של חנויות עולמיות שעובדות בצורה מסויימת למותג בוטיק שהוא קטן, ארצי וייחודי. המחירים הם בהתאם להמון פרמטרים.”

במותג מיאל אין חליפות גן, דניאל מסכמת בסטורי נוסף

Subscribe
Notify of
guest
21 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלומי
שלומי
1 שנים

חבל שאת קוראת למגיבות רעות, אין כאת אנשים רעים, יש מחירים מוגזמים, ילדים גדלים מהר והם לא זקוקים לבגדים יוקרתיים, לא חשוב האיכות, הילד גדל וזורקים את הבגד, זה קטן עליו, חבל שהשקעת לאנשים עם יכולת ולא לאנשים שעוקבים אחריך, שמחפשים מחירים זולים כדי להחליף הרבה.

שרית
שרית
1 שנים

חוצפנית ,אם אנשים מבקרים אותך ואת התמחור המוגזם שלך אז הם רעים ?תרדי לקרקע ומהר למה מי את?

נטע
נטע
1 שנים

אם מבקרים את המחירים ההזויים של המותג שלך, זה לא הופך אותנו לאנשים רעים. זה הופך אותנו לביקורתיים ולא פריירים…..

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי נטע