חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ההתערבות הבלתי צפויה של שחף רז בקרב המשפיעניות והמסר לדורין אטיאס!

ההתערבות הבלתי צפויה של שחף רז בקרב המשפיעניות והמסר לדורין אטיאס!

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול”, שחף רז החליט לחרוג ממנהגו ולהיכנס לדיון הבוער של השבוע האחרון, רעידת האדמה בעולם המשפיענים. לאחר דבריה החריפים של מבקרת האופנה ומנחת הטלוויזיה דורין אטיאס, רז כבר לא מוכן לשתוק.

שתפו

אמש עלה ראיון בפודקאסט טעון במיוחד עם דורין אטיאס ובו היא הטיחה לא מעט האשמות בפני מכריה לתעשייה, המשפיעניות. שהשיח סביב לא מעט מהם או יותר נכון, מהן. הגיע לשיאים חדשים לאחר הפיצוץ בין דניאל עמית למעיין אדם.

 

דורין התפוצצה על משפיעניות הרשת שאינן נוקטות עמדות חשובות ועסוקות בלמכור ובין היתר טענה:“כל אחת מעל ל-X עוקבים אין לה כלום באינסטגרם חוץ ממכירה, ומה קורה, אנשים קונים? משפיעניות בתחת שלי, רוכלות בשוק!”

ההתערבות הבלתי צפויה של שחף רז בקרב המשפיעניות והמסר לדורין אטיאס!

שחף רז החליט מתערב בעניין והחליט לתת את נקודת מבטו לזעקתה של דורין אטיאס, תמך אך מנגד הביע ביקורת. שחף כתב:“טוב אני לא נוהג לעשות את זה אבל האמת שבתור מישהו שעבד עם משפיענים שנים ועכשיו גם קצת יותר קרוב ללהיות אחד(בערך), רעידת האדמה בעולם המשפיענים עוררה בי כמה דברים שבא לי להגיד”.

 

“דורין אומרת(או צועקת) דברים נכונים בסך הכל. מותגים כבר מזמן גילו את הכוח של מובילי\ות קהל במדיה חברתית והם משלמים לא מעט כסף כדי שאותו קהל יקנה אותם והמון כסף = המון תוכן מותגי. נכון יש כאלה שעושות את זה קצת יותר אמיתי ויש כאלה שיותר דוחפות, לקרוא להן ‘מוכרות בשוק’ זו סתם הקטנה מיותרת”.

והוסיף:“צריך גם לזכור שלכל אחת כזו יש חיים הרבה יותר ארוכים כפרסונה מרק ‘למכור קרם לחור לחור של התחת’, היום היא יכולה להיות משפיענית לגבי דיעה בבגדים או איפור ומחר לדבר על הפיכה משטרתית או עומס בנייה בעיר – דורין, בתור אחת שהתחילה את החיים הציבוריים שלה בתור משפיענית אופנה, אמור להכיר את זה מקרוב.”

 

“וגם: משפיעניות לא הופכות את עצמן ל’משפיעניות’ או מכתירות את עצמן ככאלה, קהל ומותגים עושים את זה. לפי ההגיון של דורין בו ‘לא כל אמא צריכה להיות מומחית לאמהות’.. גם לא כל משפיענית עם דיעה בנושא פוליטי היא מומחית לפוליטיקה – דיעה היא בסך הכל דיעה. הכח שלה מגיע מקהל שמסכים איתה. והקהל לא טיפש.”

ההתערבות הבלתי צפויה של שחף רז בקרב המשפיעניות והמסר לדורין אטיאס!
שחף רז בסדרת הסטוריז בתגובה לדבריה של דורין אטיאס

“לקהל אני אומר, תזכרו שהכוח שלכם כקהל גדול יותר מהכח של כל משפיענ.ית ואפילו מותג. ואם כקהל תעדיפו תוכן חוויתי על מוצרי – תאמינו לי שגם המותגים הכי מוכרים ילכו אחריכם. אבל כל עוד נמשיך לקנות, מותגים ימשיכו למכור – ככה עובד השוק.”

 

וסיכם:“ולכל המשפיענים והמשפיעניות אני אומר, אם יש לכם דיעה לגבי אחד הקולגות זה ממש בסדר לשתף אותה, אבל אולי יש דרך טובה יותר לעשות את זה. אנחנו משפיעים על הקהל שלנו לא רק במה שאנחנו אומרים אלא באיך שאנחנו אומרים את זה. ואם הדיון הזה היה מתקיים בצורה נעימה יותר, הקהל היה יכול להסכים לצד אחד או אחר אבל כך או כך ללמוד שאפשר לקיים דיון במקום להוציא רפש אחד על השני ברגע שיש אי הסכמה”

Subscribe
Notify of
guest
34 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
רוני
1 שנים

צודקת דורין.. ההמלצות לעיתים מלאכותיות…ורואים בעיניים את הדיקלום. ומזמן כבר לא מושפעת

בן לולו סימה
בן לולו סימה
1 שנים

צודקת בהחלט

תמי
תמי
1 שנים

האמת שזה הפך למסחרה ויש גם את אלו ש בכייף אפשר להנות מהתוכן שלהן וכן לרכוש דרכן מוצרים שידורים כנועים או בגד שנראה מהמם. יש אפשרות לרכוש עם ההנחה של אותה משפטנית אז יש לזה לא מעט דעות לכאן ולכאן