חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בר כהן משיבה אש לדורין אטיאס:"אף אחד לא יגיד מה היא השפעה!"

בר כהן משיבה אש לדורין אטיאס:”אף אחד לא יגיד מה היא השפעה!”

השמועה אומרת...

הביצה כולה רעדה בסוף השבוע האחרון לאחר שאושיית האופנה דורין אטיאס החליטה לצאת באופן נחרץ על תופעת המשפיעניות וכוכבות הרשת. ומאז לא מעט מאותן משפיעניות השיבו לה אש, והפעם הגיע תורה של כוכבת “האח הגדול” שהחליטה לצאת בביקורת נגדית משלה בנושא.

שתפו

השיח סביב סערת המשפיעניות והראיון של דורין אטיאס היה אחד הנושאים הבוערים בסופ”ש האחרון. אחרי שיצאה בצורה נחרצת על משפיעניות הרשת וטענה בין היתר שיש להן “אפס אחריות לאנשים” ועל כך שהן לא מתערבות בנושאים בוערים אלא מתרכזות ב“לז**ן לאנשים את הארנק” עם קודי קופון כמו מוכרניות זולות.

 

בר כהן אומנם לא יצאה באופן ישיר נגד דורין אך לעוקביה היה ברור שהדברים הבאים והחריפים במיוחד שאמרה היו קשורים לאותה סוגיה בוערת. בר שיתפה בזעם בסדרת סטוריז בין היתר את הדברים הבאים:

בר כהן משיבה אש לדורין אטיאס:"אף אחד לא יגיד מה היא השפעה!"
בר כהן ודנית גרינברג התדיינו בפודקאסט על סערת המשפיעניות

“אני לא חושבת שאם בחורה רואה אצלי מוצר או רואה אצלי חולצה או מכנס, בזה אני משפיעה עליה. אני חושבת שהיא לוקחת השראה. שהיא מתחברת שהיא מכירה מותג או משהו שהיא לא הכירה לפני או שדרכי היא יכולה לקבל הנחה. לא משם באה השפעה.”

 

“יש גם בנות עם 5000 עוקבים שמשפיעות ואומרות את דעתן וההשפעה היא ממש לא קודים ולא קופון! אף אחת שמעבירה ביקורת לא יודעת במי מישהי משפיעה על מישהי אחרת, או מה קורה לה בדיירקט ב-12 בלילה שהיא יושבת ועונה להודעות.”


בר כהן משיבה אש לדורין אטיאס:"אף אחד לא יגיד מה היא השפעה!"
בר כהן משתפת בסטורי תגובה שקיבלה בעקבות הדברים שפתחה בנוגע לסערת המשפיעניות

בהמשך בר הרימה את הטון והוסיפה:“אף אחד לא יגיד מה היא השפעה ואם אני בורה בורה בפוליטיקה ולא מבינה בפוליטיקה. אני לא אלך, אקרא כמה מילים ואז אבוא ואפרשן אותם באינסטגרם כדי להראות שאני מבינה בפוליטיקה!”

 

“מה שאני לא מבינה בו, אני לא מדברת עליו. אני אדבר על הדברים שנוגעים בי, בכאב שלי. בדברים שמעציבים או גורמים לי רע ואני רוצה לדבר עליהם ואני פותחת את הסטורי על מנת לדבר עליהם ואף אחד לא יחליט מה היא השפעה, כי אם השפעתי על בחורה אחת באינסטגרם, עשיתי את שלי!”

בר כהן משיבה אש לדורין אטיאס:"אף אחד לא יגיד מה היא השפעה!"

בהמשך בר סיכמה:“עכשיו נהיה איזה שיח ש’בואו תדברו על דברים חשובים’. אנחנו מדברים על דברים חשובים. אני השבוע העלתי על חרדת נהיגה וכמות ההודעות שאני קיבלתי מנשים היא עצומה, אז שכל אחד ישפיע בדרך שלו ודיי! זה הכל.”

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
די לחוכמה שתיקה
די לחוכמה שתיקה
1 שנים

בר יותר טוב שתשתקי ,זוכרים ולא שוכחים מה לכלכת וכתבת על נופר שי חי ועוד .. פה מלוכלך תמיד היה לך ותגרנית בשוק תמיד היית עכשיו את מוכרת בשוק מתאים לך והיה ברור שלא תתאפקי בשביל עוד פוסט ופרסום אך את אדם קטן מכל הבחינות ותלמדי מה זה שקט וענווה! יש משפט ,
על ראש הגנב בוער הכובע!ולסיום די לחוכמה שתיקה!

ריקי
ריקי
1 שנים

דורין מותק המשפעניות לא יכולות להשפיע עלינו פוליטית מה גם שחלקן בעד הרפ6רמה המשפטית תשחררי אותנו מהמרמור שלך עשית קריירה מלדון באיך סלבס מתלבשים לא עשית משהו עמוק שאת יכולה להעביר ביקורת על אחרות ישבת בפינה אצל פינס ודנת בבגדים זו היתה המהות שלך

יפה
יפה
1 שנים

בר את עושה צוחק מעצמך עוד הרבה שנים לא תגיעי לקרסול של דורין והיא צודקת אין לך מה להציע חוץ מ קופון ואת האחרונה שנקל ממך דוגמא נ.ב
לא אוהבת פירסום😂😂