חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“מדינת ישראל זיכרונה לברכה”: קאזם חליליה במתקפה חסרת תקדים!

השמועה אומרת...

קרוב ל-100 אלף איש הגיעו להפגין היום בירושלים מול הכנסת כנגד המהפכה המשפטית במה שנראה כמו ההתקוממות העממית הגדולה ביותר מאז קום המדינה. גם רבים ממפורסמי ארצנו זעקו ברשתות החברתיות, מביניהם גם יוצא “האח הגדול”, ששבר את כל השיאים.

שתפו

משעות הבוקר ולאורך היום נערכה הפגנה בסדר גודל שלא נראה עד כה ברחובות ירושלים. וזאת בעקבות דיון של ועדת החוקה בכנסת בהקשר לתוכנית לוין והמהפכה המשפטית. ובזמן שלא מעט אזרחים זועמים יצאו לרחובות, גם הסלבס יצאו ממנהגם והחליטו לבטא בחריפות את עמדתם בנושא.

 

כוכב “האח הגדול”, קאזם חליליה יצא בסטורי חריף במיוחד עם כותרת שעוררה סערה:“מדינת ישראל ז’ל 1948-2023”. והוסיף לכתוב בזעם:“בושה של ממשלה, בושה של ראש הממשלה, בושה של שר המשפטים.”

“לאן אתם לוקחים את המדינה? מאז הקמת הממשלה. זה מה שמעניין אותם ‘רפורמה’. כאילו אין כאן יוקר מחייה, אין כאן עונה, אין כאן משבר דיור, אין כאן העדר היתכנות לרעידות אדמה, אין בעיות נשק בחברה הערבית… ועוד.”

 

“נשיא המדינה מתחנן אליהם אתמול.. והם בשלהם – לא סופרים אותו. ולא אף אחד… פשוט בושה! חושבים שיש להם בעלות על המדינה ועל החוקים. משנים ומתקנים חוקים איך שעולה על רוחם אין דין ואין דיין. מדינת ישראל מדממת…  חברה שלא יכניסו לכם שטויות לראש – זאת לא רפורמה – זו מהפכה שלטונית שתיקח אותנו לתהום.”

"מדינת ישראל זיכרונה לברכה": קאזם חליליה במתקפה חסרת תקדים!
הסטורי של קאזם והזעם כלפי הממשלה

גם אסי עזר יצא בסטורי סוער בנושא:“הלוואי ונצליח לעצור את המהלך הנוראי שעומד לקרות היום. הלוואי וגם חבריי, מצביעי הליכוד, יבינו שהצעד ההרסני הזה ישפיע לרעה גם עליהם, על ההורים שלהם, על הילדים שלהם. הלוואי שנגלה היום מי הפוליטיקאים מהימין שיהיו אמיצים מספיק כדי לעצור את הטירוף ולהצביע נגדו”

"מדינת ישראל זיכרונה לברכה": קאזם חליליה במתקפה חסרת תקדים!
אסי עזר מגיב בחריפות נגד התוכנית

גם כוכבת הריאלטי דנית גרינברג החליטה לשתף:“יום קשה. תקופה קשה. כל מי שמסביבי מספר על מועקה כבדה שיושבת בלב. גם אני מרגישה חסרת אנרגיות ואפילו עצב. איך הגענו למצב כזה? לשיח מכוער כזה? לאי קבלה, לקללות, גידופים. לפחד אמיתי להביע דעה. זה פשוט עצוב לי. עצוב.”

"מדינת ישראל זיכרונה לברכה": קאזם חליליה במתקפה חסרת תקדים!
דנית גרינברג בסטורי על ההפגנה

 

 

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיקי
מיקי
1 שנים

כל המי ומי מטעם עצמם החליטו לדבר כדי להיות בכותרות. התכונה של הפליטים של תכניות ריאליטי.

שיר
שיר
1 שנים

רק ביבי רק הליכוד כל מה שהם עושים מבורךךך!!! להילחם ביוקר המחייייה? למה?? השמאל החליט לעלות הכל.. אתם אוהבים את השמאל אז תשארו עם המחירים שהשמאל הרשע דפק אותנו .

שב
שב
1 שנים

נשמה עוף לעזה או לירדן שם תלמד מה זה ממשל פח אשפה