אליקו העלה סטורי על הזוגיות עם חברתו בת ה-18 לצד כספת והרשת סערה!

אליקו העלה סטורי על הזוגיות עם חברתו בת ה-18 לצד כספת והרשת סערה!

השמועה אומרת...

נראה שלשדרן הרדיו אליקו כבר לא ממש אכפת מה יש למבקרים לומר על הזוגיות שלו עם הצעירה בת ה-18. לרגל יום האהבה הוא החליט להכריז על אהבתו הנצחית לבת זוגו עם מסר מקורי שהצליח לגרור לא מעט תגובות באופן מיידי.

שתפו

שדרן הרדיו אליקו בן ה-46 שהזוגיות שלו עם לירז ארז בת ה-18 נחשפה לפני כחודש הצליח לעורר גלים של ביקורות בעקבות פער הגילאים היחסית קיצוני בין השניים, אך נראה שזה לא ממש עצר אותו ואותה מלהביע את אהבתם באופן מאוד חד משמעי ברשתות החברתיות.

השניים הספיקו לשנות את שורת הסטטוס באינסטגרם שלהם לדביק במיוחד. אליקו ל“במצב מאוהב בלירז” לצד לבבות בשני הצדדים ולירז כתבה:“נוצרתי כדי לאהוב אותך! אלי שלי”. עוד פיזרה בת הזוג מסר בתמונה משותפת(בתרגום מאנגלית לעברית):“אהבת אמת, לא תוכלו להבין אותה אם מעולם לא הרגשתם אותה”.

 

אך נראה שהשיא הגיע דווקא בסטורי של אליקו שהחליט להעלות תמונה משותפת של השניים באווירת היפה והחיה כאשר כספת יושבת על ברכו לצד כיתוב:“לירז אהובה שלי. לי ולך כל יום הוא יום אהבה. הצלחת להגיע אל חיי עם הקוד ללב שלי שחיכה בכספת לאהבת אמת”.

 

והוסיף:“רק שננו יודעים מה גודל האהבה שלנו. יום אהבה שמח. אוהב אותך ומאוהב בך עד אין סוף, כזו היא האהבה שלנו, לנצח”. אך נראה שהמחווה הרומנטית של השניים הצליחה להרים לא מעט גבות ואף לחדור לשיח הציני אצל חלק מהגולשים.

הסטורי שהפך לפאנץ’ קומי אצל הגולשים

בקבוצת הפייסבוק המדוברת “כמעט מפורסמים” נכתב ע”י אחת החברות בעקיצה לסטורי הולנטיין של אליקו לצד הכספת:“למה להפסיק פה? ובתוך הכספת יש מפתח והמפתח היה שבור עד שהגעת ואז הכל התחבר והדלת נפתחה ומאחורי הדלת היה סמרטוט רצפה ועל הסמרטוט היה כתוב קוד אני צריכה את הכל אליקו”.

 

גולשת נוספת תהתה:“מה שמעסיק אותי זה האם הם הצטלמו ככה במיוחד בשביל המלל או שסתם הייתה לו תמונה של שניהם מחבקים כספת.”. וגולש נוסף הלך אפילו קצת יותר רחוק:“כספת שמופיעה במערכה הראשונה מופיעה בהסכם ממון במערכה שלישית”

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אליקו דוגמניקו
1 חודשים

ברור אחי היא לא איתך בגלל הכספת
היא איתך בגלל היופי שלך
שור ברור יה חיב”ס חודשי חופשי

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי אליקו דוגמניקו
Kj
1 חודשים

Who cares..

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי Kj
טל
1 חודשים

זוג הזיה אבל היא לא מחפשת כסף. ההורים שלה מיליונרים