"אוהב אותך ופנוי": הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!

“אוהב אותך ופנוי”: הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!

השמועה אומרת...

מדינה שלמה התרגשה אתמול(שלישי) בערב לאחר שכתב החדשות של קשת 12, יאיר שרקי שיתף באומץ פוסט יציאה מהארון. ובזמן שלא מעט סלב הרעיפו עליו אהבה, הזמר אביב גפן החליט לצייץ גם הוא בעניינו של שרקי בטוויטר אך עורר דרמה לא קטנה.

שתפו

פוסט היציאה מהארון של כתב החדשות הדתי יאיר שרקי הפך תוך כלום זמן לאחד האייטמים הכי חמים בתקופה האחרונה. שרקי ששיתף בין היתר כי הוא “אוהב בנים ואוהב את הקדוש ברוך הוא וזה לא סותר וגם לא חדש” הפך בין רגע לאייקון וסמל לאומץ בתעשייה כולה.

 

ובזמן שלא מעט סלבס הרימו לשרקי, שיתפו את מילותיו ונתנו חיזוקים לרבות אסי עזר שכתב:“האיש הזה הוכיח פעם שנייה השבוע שהוא לא פחות מגיבור. היום הזה נפתח ביציאה ונגמר ביציאה”. במקרה של אביב גפן שהגיב גם הוא בנושא זה נגמר באופן מעט שונה.

"אוהב אותך ופנוי": הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!

אביב גפן תייג בחשבון הטוויטר שלו את יאיר שרקי לצד הכיתוב:“אוהב אותך ופנוי”. אותן שלוש מילים הצליחו להסעיר מאוד את המרחב הוירטואלי. בזמן שחלק מהגולשים לקחו זאת בהומור והחליטו להשיב באותו מטבע:“אני לא אוהב בנים. אבל את שרקי כן.”

 

גולשים אחרים תהו האם אביב גפן יצא מהארון והגיבו:“פנוי? יאללה תצא מהארון!” ואחרים תקפו:“גם על זה אתה רוצה לקחת בעלות ולהתלקק?”. “היית יכול לוותר על המילה האחרונה”. “למה ללעוג לו ככה?”

"אוהב אותך ופנוי": הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!
הציון של גפן הפך לדיון סוער ברשתות החברתיות

המתקפה כלפי הציוץ הזה של גפן הגיעה גם לקבוצת הפייסבוק “כמעט מפורסמים” שם כתבו לו בתגובות:“זה דוחה והומופובי, תכלס”. גולשת נוספת הגיבה:“בדיחות שקרובי משפחה שלי מעל גיל 60 עושים. מבטיחה שהוא אפילו לא מבין מה לא בסדר במה שהוא אמר.”

 

עוד מפורסם שהחליט להגיב לפוסט היציאה מהארון של יאיר שרקי היה עדן חסון שכתב:“מלך! מרגש, כן ואמיתי. שרק תהיה מאושר”. לתגובתו של עדן החלו לצוץ תגובות לא ממש מכבדות שאף נמחקו לאחר מכן מעמוד הפייסבוק של YNET.

"אוהב אותך ופנוי": הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!
עדן חסון והתגובות שהוסרו לאחר ששיתף את תחושותיו בעניין יציאתו מהארון של יאיר שרקי בעמוד של YNET

בתגובות נכתב לעדן חסון:“יאללה עכשיו תורך חחחחח” , “מה איתך???” ושלל תגובות לא נעימות. אחת הגולשות החליטה להשיב לאותם מגיבים:”שונאת את האובססיה הזאת אליו ולאיתי לוי בקטע הזה אם הם לא יוצאים מהארון, או שהם לא מוכנים לזה או שהם לא. מה זה עניינכם”

"אוהב אותך ופנוי": הציוץ של אביב גפן ליאיר שרקי עורר סערה ברשת!
עדן חסון, צילום: שי פרנקו

46 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
1 חודשים

לא הבנתי מה הומופובי בציוץ של אביב גפן
הכל טוב תוציאו את המקל מהתחת מותר לצחוק מותר הומור לא הכל חיים ומוות
כל הכבוד אביב על הקלילות וההומור

ירושלמית
1 חודשים

כמה עצוב, הלב נשברלי, כאמא כסבתא לראות ילדים הולכים לאיבוד, איפה משפחה איפה ילדים שהולכים לחיידר? איפה דור המשך ביולוגי אמיתי? כאב הלב כואב.

אורחת
1 חודשים

אני לא מצליחה להבין מה חשבתם שכל התגובות יהיו אוהדות , ברור שיהיו גם פחות וחלק עוקצניות וזאת התרבות שלנו היום , הכל פרוץ ומותר ומי שלוקח בזה חלק צריך לקחת בחשבון גם את זה