"קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה": על מה בר כהן התנצלה?

“קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה”: על מה בר כהן התנצלה?

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול”, בר כהן שרק לאחרונה שיתפה לצד בן זוגה מהתכנית המפורסמת, אליאב טעטי את הכוונות וההצהרות לעתיד המשותף של השניים החליטה לשתף עוד רגע בלתי נשכח ועל הדרך להתגונן מפני עין הרע.

שתפו

בזמן שאליאב טעטי ובר כהן עדיין לא הגיעו להסכמה על כמות הילדים שהם מעוניינים להרחיב באמצעותם את התא המשפחתי בעתיד, זה דיי ברור לכולם שבמקרה של אליאב ולפי הצהרותיו, זה צריך לקרות מהר.

 

אם נלך צעד אחד אחורה, על פי הראיון האחרון עם השניים נראה כי מי ששמה בהולד כרגע את תהליך מיסוד הקשר של השניים היא כנראה בר. וזאת לאחר שאליאב טען שהוא כבר מוכן לחתונה, ילדים וכל מה שביניהם והוא מחכה רק לאישור של בר בנושא.

"קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה": על מה בר כהן התנצלה?

אך הזוג המאוהב לא מתכוון לעצור בהרעפות האהבה ברשתות החברתיות גם אם כרגע אליאב ממתין לרגע הנכון לשלוף את הטבעת. בר כהן החליטה לשתף תמונה משותפת שלה ושל אליאב לרגל יום האהבה והיה לה מסר חד משמעי לכל מי שכוונותיו אולי פחות טהורות לכיוונם.

 

בר כתבה בפוסט לרגל הולנטיין:“זה קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה אבל – טפו חמסה.” אליאב שלא נשאר חייב כמובן הגיב לבת זוגו:“תודה לך ששינית את חיי”. גם כוכבת “האח הגדול”, דיאן שוורץ הצטרפה לחגיגה והוסיפה אמוג’י לב לפוסט של בר.

"קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה": על מה בר כהן התנצלה?
בר כהן חושפת בסטורי את הפרחים מאליאב ליום האהבה

העוקבים של בר לא נשארו אדישים להתנצלות החמסה של בר בפוסט והוסיפו חיזוקים:“לא מתנשא ולא נעלי קרוקס, מגיע לך להיות נאהבת ומאושרת !מאחלת לכם לאהוב ככה כל החיים”. גולשת נוספת כתבה:“את הכי לא צריכה להרגיש מתנשאת ובטח שלא לבקש סליחה על האהבה הענקית שקיבלת במתנה!! תהני ממנו כל עוד נפשך בך. שיהיה לכם יום אהבה שמח. בן פורת יוסף”

"קצת מתנשא לכתוב את זה אז סליחה": על מה בר כהן התנצלה?
בלי עין הרע, חמסה חמסה חמסה. בר ואליאב.

24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יפה
1 חודשים

אנשים שמעלים כל פיפס כמו הזוג הזה מחפשים תשומת לב ופירסום ואם הם מפחדים מעין הרע אז שיפסקו לשתף כל נוט שלהם וזה בר לא אוהבת פירסום🤣🤣
כל הסמוי מן העין שרויה בו הברכה🙏

זוג הזוי
1 חודשים

כל כך לא מענינים שכבר יתחתנו ויעשו מלא ילדים ושאולי תהיה עסוקה במשהו מועיל

אלי
1 חודשים

רק בשמועה בידור הכלומניקית תקבל פוסט או כתבה על כל שטות שלה